PDA

Zobacz pełną wersję : Jesienne liście



mateuszsoltys
16-11-2008, 00:15
Witam!

To moje pierwsze zdjęcie robione moim nowym lustrem po przesiadce z analoga:)


http://i34.tinypic.com/2md52y8.jpg

Slider
16-11-2008, 00:27
To moje pierwsze zdjęcie robione moim nowym lustrem po przesiadce z analoga:-)

Hmm.. Nie liczyłbym na ciepłe przyjecie takiego zdjęcia..:grin:
Niby tematem zdjęcia miały być jesienne liście.. i są! Brak jednak ciekawego swiatła, klimatu i tych spraw. Ogólnie rzecz biorąc walenie wbudowaną lampą na wprost jest niefajne, więc staraj sie tego unikać. Zwłaszcza, że np w tym wypadku drugi plan już ginie w ciemnosciach..

PS: Unikaj wymówek na swoje zdjecia (że pierwsze robione aparatem, że nie obrabiane, że słabym szkłem, że to, że tamto..) Zdjecie powinno być samo w sobie dobre i bronic sie samo, przynajmniej na tyle, żeby można było je wystawić. To tak zwrcając sie ku zasadom porzadkowym, bo chyba nie muszę Ci mówić, co by było, gdyby każdy wystawiał tu swoje pierwsze, lepsze pstryki..:twisted:

Pozdrawiam.

rob76
16-11-2008, 00:28
to nie było konieczne aby akurat te zdjęcie pokazywać na podstawie faktu przesiadki z analoga na cyfrę. Cały świat zobaczył, że matryca w Twoim aparacie rejestruje obraz w zapewne wbudowana lampa błyskowa działa.

Podsumuję tak: ani liście, ani jesienne :-(

Jak coś ciekawego zrobisz, chętnie zobaczymy i poddamy ocenie ale przypadkowe strzały daruj sobie.

Pozdrawiam.

johnblondas
16-11-2008, 00:40
"Slider" ja wiem że ma Pan tzw. D-Y-M-Y ale jak widać Pan nie umie np. zrobić własnego avka tylko musi z google:P Zdjęcie mi się bardzo podoba. No i jeszcze jedno niech Pan pokaże swoje pierwsze zdjęcia.
Pozdrawiam!

Toffic
16-11-2008, 00:45
he he Slider, ale Ci dowalił ;)
Johnblondas, ale właśnie o to chodzi, że my tu nie pokazujemy swoich pierwszych lepszych.
:)

Slider
16-11-2008, 00:52
ale jak widać Pan nie umie np. zrobić własnego avka tylko musi z google:P

Mamy z tym jakiś problem?:twisted: w którym podpunkcie netykiety jest zawarta informacja, że do avatara można wstawić tylko zdjęcie legitymacyjne z lewego półprofilu, odsłoniętym czołem i równomiernie oświetloną twarzą?


No i jeszcze jedno niech Pan pokaże swoje pierwsze zdjęcia.

Kolejny problem?8-)
Pierwsze jako pierwsze nie pokażę, bo musiałbym się przekopywać, przez zdjęcia robione analogiem, a i tak za cholerę nie pamiętam, ktore byly pierwsze.
Pierwsze zrobione cyfrą nie pokażę, bo się do tego nie nadają (pisałem o tym w poprzednim poście)
A pierwsze wystawione na tym forum.. to sobie poczekamy, bo narazie się na to nie zanosi. Mimo to, fakt, że nie wystawiłem tu jeszcze swoich zdjęć nie zabrania mi komentować innych. Zgodzi się Pan?

Vitez
17-11-2008, 10:30
"Slider" ja wiem że ma Pan tzw. D-Y-M-Y ale jak widać Pan nie umie np. zrobić własnego avka tylko musi z google:P Zdjęcie mi się bardzo podoba. No i jeszcze jedno niech Pan pokaże swoje pierwsze zdjęcia.
Pozdrawiam!

Ban za klonowanie. Na oba konta. Nie wnikam w wiek, ale takie zachowanie jest co najwyżej na poziomie "dzieci neostrady" (nawet kilkudziesięciolatkowie potrafią się tak zachowywać).