PDA

Zobacz pełną wersję : Lustrzanki i obiektywy w sklepach internetowych...



Anddaw
21-06-2005, 22:11
Witam!
Mam pytanko do forumowiczów
Z jakich sklepów internetowych foto korzystacie?
Jeżeli Ktoś z Was kupował lustrzanke lub obiektyw niech wpisze opinie na temat: szybkości, obsługi i ... chyba najważniejsze- faktycznej jakości otrzymanego towaru.


P.S
Co myślicie o sklepie techmarket? Wolalbym poznac czyjąś opinie zanim sam wydam tam "troszkę" pieniazkow ;)

Z góry dzięki za oddzew
Pozdrawiam
Anddaw

Tomasz Golinski
21-06-2005, 22:12
Ciekawe, czy ten temat był już na forum poruszany?

gr86
21-06-2005, 22:24
jak sugeruje Tomasz Golinski, sorzystaj z opcji szukaj, napewno coś znajdziesz :)

ja kożystam z sklepu ProLine i właśnie czekam na przesyłke

yasin
21-06-2005, 23:29
Hmm, mysle, ze Tomek dobrze wie jak uzywac szukajki, a pytanie bylo retoryczne. A wracajac do tematu, to ja korzystalem z gieldy foto na Batorego w Wawie (klub Stodola), ceny moze nie sa rewelacyjne, ale jest duzo sprzedajacych, mozna sobie pomacac sprzet. Do sklepow netowych i zakupow na odleglosc nie mam jakos zaufania, jak nie dotkne to nie kupie :)

miro
21-06-2005, 23:37
ja osobiście jestem fanem transit.pl - bardzo dobre ceny, sensowni ludzie.

Vitez
22-06-2005, 09:45
Moj sprzet to glownie (w takiej kolejnosci, od najwiecej po najmniej) :

- Tommy_J z Allegro
- www.sklepfotograficzny.pl
- www.raysfoto.pl
- www.imfoto.pl
- www.e-oko.pl
- www.fotoit.pl

ziemna
22-06-2005, 10:06
Brałem gripa i 50 1.8 w www.interfoto.com.pl. Szybko, bez zastrzeżeń, można obmacać i sprawdzić w Warszawie.

Marfackib
22-06-2005, 12:50
Jeżeli Ktoś z Was kupował lustrzanke lub obiektyw niech wpisze opinie na temat: ... chyba najważniejsze- faktycznej jakości otrzymanego towaru.
Chyba sprzedawca nie ma wpływu na jakość sprzedawanego towaru. EOS 20D u każdego jest zawsze ten sam.

Anddaw
22-06-2005, 13:10
Nie do końca... dlatego, że nie każdy sprzedawca wciska Ci na siłę aparat z 10dniowego zwrotu mówiąc, że "jeszcze nigdy nie był otwierany".

Później dajesz na prezent taki aparat, obojętnie jaki czy 20D czy 350D - Ty jesteś przekonany że to nówka, ktoś kto chociaż troszkę "kuma" przy zgrywaniu zdjęć do kompa po numerach plików zauważy, że to "nie on wykonał pierwsze zdjęcia" i może być lekki zonk ;)

Darek_b
25-06-2005, 05:08
Co myślicie o sklepie techmarket? Wolalbym poznac czyjąś opinie zanim sam wydam tam "troszkę" pieniazkow ;)
Z góry dzięki za oddzew
Pozdrawiam
Anddaw
Kiedyś kupowałem u nich 300d ,obsługa wzorowa i profesjonalna.
Polecam.