PDA

Zobacz pełną wersję : [Warszawa] Wianki 2005



kavoo
18-06-2005, 20:41
Jakby ktos chcial pofocic fajerwerki, to 25 czerwca bedzie okazja - na Podzamczu odbedzie sie tradycyjny festyn wiankowy.
Bedzie tez mozna sie pobawic w fotografie koncertowa, ale rewelacji na scenie nie ma - wystapia Püdelsi, Rysiek Rynkowski i Edzia Gorniak. To juz nie to, co pod koniec lat 90-tych... Budka Suflera, Perfect... oj kiedys sie dzialo (zwlaszcza jak moja firma byla wspolorganizatorem i mialem wjazd do VIP area), ale "to se ne vrati" ;-)

Za to fajerwerki co roku byly fajne, wiec jesli ktos chce pocwiczyc temat i dysponuje statywem, to o 23.45 bedzie mial okazje.

Ja sie pewnie wybiore w ciagu dnia pofocic ludzi, wieczorne gwiazdy (a zwlaszcza mistrzyni Mazurka Dabrowskiego :lol: ) interesuja mnie tyle, co kurs wietnamskiego donga ;-)

Anvers
18-06-2005, 22:58
kavoo - mysle ze ten "zarcik" z nazwiskiem jest malo smaczny, zeby nie powiedziec dosadniej.

kavoo
18-06-2005, 23:36
zeby nie powiedziec dosadniej.
Wlasnie, zeby nie powiedziec dosadniej... z trudem mozna powstrzymac sie od nazwania po imieniu tego czegos :lol:
Ale jesli zranilo to twoje uczucia ;-) to nie ma sprawy, zmienie.

Anvers
19-06-2005, 10:01
Mysle, ze dobrze wiesz, ze uczuc zadnych nie zranilo, bo rowniez nie jestem wielbicielem Górniak ani jej piosenek, ale robienie sobie takiego cienkiego zartu z nazwiska jest ponizej poziomu. Kazdego poziomu. Mam nadzieje, ze teraz wyrazilem sie jasniej. Tak sie zlozylo, ze na to to ja jestem z kolei wyczulony ;)

Anvers
19-06-2005, 12:39
Bez komentarza.

Vitez
26-06-2005, 15:04
Wrr, stałem w g...ym miejscu i zapomniałem wężyka :(
I w ogóle jakiś lichy w tym roku był ten pokaz.



A to dobrze ze mi sie nie chcialo isc 8) - przymierzalem sie robic z mostu Slasko-dabrowskiego same fajerwerki a nie z tlumu, no ale jednak sie nie ruszylem.