PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie ubezpieczyć(drogi)sprzęt na wyjazd w tropiki ?



Piolud
18-06-2005, 14:09
Dopinam przygotowania na wyjazd do Afryki (teraz pada i dlatego jest najpiękniejsza).Pojawił się problem z ubezpieczeniem sprzętu !!!
Firmy ubezpieczeniowe nie chcą nawet do końca wysłuchać zapytania!
Proszę o podpowiedzi i adresy,jeśli ktoś już przeskoczył podobny temat.
PILNE RUSZAM 29.06 2005 !!!

Jac
18-06-2005, 14:20
sprobuj moze ubezpieczyc wszystko co z toba jedzie w jednym pakiecie, moze tak sie da

krecio
19-06-2005, 08:48
Wiekszosc ubezpieczalni ma produkty zwiazane z ubezpieczaniem szeroko rozumianych podrozy. W PZU nazywa sie to "Voyager" a w Warcie "Warta - Trawel" czy jakos podobnie. Tam mozesz ubezpieczyc wszystko co jest zwiazane z wyjazdem tj. koszty leczenia, bagaz podrozny. Ograniczeniem jest napewno suma ubezpieczenia czyli wysokosc do jakiej kwoty masz ochrone. Najlepiej pogadac z jakims uczciwym (moze byc problem) agentem ubezpieczeniowym i to najlepiej z kilkoma z roznych towarzystw. Niech Ci przedstawia swoja oferte i poczytaj dokladnie poszczegolne OWU to bedziesz wiedzial co Ci najbardziej odpowiada. Jak masz karty kredytowe to one czesto tez maja opcje dodatkowa zwiazana z ubezpieczaniem zdazen wystepujacych w czasie podrozowania. To czego szukasz ma dosc szeroka oferte. Gorzej z ubezpieczaniem samego sprzetu foto.

Piolud
21-06-2005, 16:55
Problem ubezpieczenia powoli rozwiązuję.Jeśli jutro dostanę polisę do ręki,to podzielę się rozwiązaniem ! Pozdrawiam

MaciejM
21-06-2005, 20:40
Problem ubezpieczenia powoli rozwiązuję.Jeśli jutro dostanę polisę do ręki,to podzielę się rozwiązaniem ! Pozdrawiam

czekam z niecierpliwoscia

santiblue
21-06-2005, 21:51
Napisz koniecznie co i jak bo ja tez sie niedlugo wybieram daleko i bym chcial wiedziec co z tym fantem zrobic.

Dolek
23-06-2005, 09:14
Bardzo jestem ciekaw co ci się udało zrobić z tym ubezpieczeniem, bo jak ja jechałem to niestety nic dodatkowo nie udało mi się zrobić w kwestii ubezpieczenia sprzętu.