PDA

Zobacz pełną wersję : [Battle] FOTOGRAF vs micles



micles
03-10-2008, 19:48
Warunki dowolne, przyjmę wszystko.

FOTOGRAF
03-10-2008, 20:02
Biore! Temat czapla siwa, tylko warunki naturalne, zadne zoo i inne tym podobne. Termin podam jutro.

wojkij
03-10-2008, 20:06
Dowcipny :mrgreen:

micles
03-10-2008, 20:09
To ja od razu podam temat rewanżowego battle'a : Pomnik Bydgoskiej Łuczniczki. Tylko żadne tam reprodukcje, oryginał w swoim środowisku naturalnym. Z tym zoo to już przesadziłeś. Jak głosującym będzie się bardziej podobało foto z zoo niż z warunków naturalnych, to zagłosują na tą z Zoo.

FOTOGRAF
03-10-2008, 20:13
Dowcipny :mrgreen:

A co powiedzial przyjmuje wszystko to niech bedzie. :mrgreen:

NO micles nie mow ze wymiekasz

micles
03-10-2008, 20:14
Nie wymiękam, fajna zabawa po prostu.

FOTOGRAF
03-10-2008, 20:16
Nie wymiękam, fajna zabawa po prostu.

No to stoi, powodzenia przeciwniku.

micles
03-10-2008, 20:19
Dodam od siebie to co napisałem na PW : fota nie wygrzebywana z archiwum, ciężko będzie to udowodnić, bo edycja Exifa jest banalna, ale liczę na uczciwość.

FOTOGRAF
03-10-2008, 20:21
Nie ma problemu. Exifa w kazdym zdjeciu usuwalem i zorbie to takze tym razem ale nie martw sie bedzie to zdjecie NOWE! jak fer to fer

micles
03-10-2008, 20:33
3 zdjęcia w zestawie?

FOTOGRAF
03-10-2008, 20:34
3 zdjęcia w zestawie?

1....

micles
03-10-2008, 20:35
A czemu nie trzy? (hehe, jak ja to lubię!)

FOTOGRAF
03-10-2008, 20:35
bo jedno

micles
03-10-2008, 20:37
Przedstawię swój argument za tym, żeby były to trzy zdjęcia : głosowanie staje się wtedy bardziej obiektywne, łatwiej dokonać wyboru, często też można zamieścić kilka prac, pomiędzy którymi nie możemy się zdecydować. Ale jak nalegasz, to może być i jedno.

yogi-bear
03-10-2008, 21:22
Jeśli mogę się wtrącić, lepiej trzy. Zawsze to trudniej wygrzebać z szuflady trzy zdjęcia niż jedno. ;-)

A najbardziej czekam na ten rewanż z Bydgoską Łuczniczką... :-D

micles
03-10-2008, 21:36
Oj no żartowałem, pierwsze co mi do głowy przyszło. Jednak czapla siwa jest również i w moim zasięgu transportowym, ale przyznam się szczerze, będzie to moje pierwsze (no poza dwoma strzałami testowymi wróbelków w ogródku) focenie ptaków.

gunia1990
04-10-2008, 11:19
jesteście gorsi niż dzieci...a najbardziej FOTOGRAF.. facet, ja przy tobie po prostu wymiękam...

wojkij
04-10-2008, 14:21
FOTOGRAF
Banned

No to chyba po wojence;)

unicorn78
04-10-2008, 15:13
No to chyba po wojence;)
A za co, czy o co, poszło!?:confused:

robgr85
04-10-2008, 15:56
No to chyba po wojence

chyba nie :)


A za co, czy o co, poszło!?:confused:

http://canon-board.info/showpost.php?p=537574&postcount=648

dlaczego nie jedno a trzy? Chyba ciężej zrobić 3 dobre zdjecia niż jedno ;)

ewa_olsztyn
04-10-2008, 18:41
Chłopaki! Gracie nie fair!
Fotograf - nie wypada wybierać tematu, którego Micles nigdy nie próbował, a w którym Ty jestes specem!
Micles - nie wypada wybierać tematu, który wymaga od Fotografa przyjazdu do Polski!
Nie możecie bardziej... elegancko?

Intense
04-10-2008, 20:48
Czapla siwa jest osiągalna w Bydgoszczy, poza zoo. Wystarczy nie biegać po byle wiejskich festynach czy otwarciach kerfura i będzie git.

Jestem za jedną fotką od każdego.

MacGyver
04-10-2008, 20:55
Heh, wygląda na to że sankcja nałożona na FOTOGRAF-a napędziła popularności tej bitwie :-)

DonBolano
04-10-2008, 20:56
A co Was to ineresuje :D? To ich battle :D Niech sobie ustalaja warunki jakie chca ;)

adikPL
04-10-2008, 23:12
hehe no to nieźle się zapowiada, jeden temat ciekawszy od drugiego, ciekawe jak będzie z fair play...

ewa_olsztyn
05-10-2008, 00:40
Czapla siwa jest osiągalna w Bydgoszczy, poza zoo. Wystarczy nie biegać po byle wiejskich festynach czy otwarciach kerfura i będzie git.

Jestem za jedną fotką od każdego.

Intense, Micles biega, bo zarabia na Piątkę. I chwała mu za to. Ile osób może się pochwalić, że zarobiło na sprzęt fotografowaniem? Myślę, że jest w porządku wytknąć Miclesowi uchybienia w pokazywanych zdjęciach, ale wychowywać dorosłego chłopa już nie wypada.
A czepiać się - wręcz nie godzi.

Pavlik
05-10-2008, 09:23
. Ile osób może się pochwalić, że zarobiło na sprzęt fotografowaniem?

ee tam, grunt że się zarobiło ciężką pracą, ale żeby jakiś powód do 'chwalenia się' ...

robgr85
05-10-2008, 11:05
Ile osób może się pochwalić, że zarobiło na sprzęt fotografowaniem?

dziesiątki tysięcy fotografów ślubnych?

adino
05-10-2008, 14:21
dziesiątki tysięcy fotografów ślubnych?

no dobra oki ale ile z nich jest w wieku(16-24) gdzie na dobrą sprawe albo studenci albo jeszcze nie :P
cieżko jest sie wybić na rynek fotografów ślubnych jak się nie ma z czego wyłożyć na dobry sprzęt....

na to trzeba zarobić a w takich warunkach nie jest łatwo trzeba żyć na rekomendacjach a i za takie zdjecia nie bierze się grubych pieniędzy wiec policz sobie ile trzeba weselisk oblecieć zeby korpus wymienić z 350D na 5D

:)

robgr85
05-10-2008, 14:40
a i za takie zdjecia nie bierze się grubych pieniędzy wiec policz sobie ile trzeba weselisk oblecieć zeby korpus wymienić z 350D na 5D


orientujesz się w cenach? Pierwsze kilka wesel za pół darmo/po kosztach aby wykształcić kilka naście (lepiej kilkadziesiąt) zdjęć które można z dumą pokazać w portfolio.

Potem można już za normalną kasę, z tego co się czyta to w większych miastach nie powinno być problemów ze znalezieniem chętnych na ślub za 2-4k. Tysiąc idzie na koszta (wykonanie albumu, studio, zus, ubezpieczenie, skarbówka, itd) i zostaje trochę reszty. Wiadomo że z przy małym doświadczeniu niekoniecznie będą się o Ciebie zabijać... ale po roku, dwóch powinien się interes rozpędzić. Na śluby przychodzi sporo młodych ludzi, którzy też prędzej czy później też prawdopodobnie będą brali śluby... jak trafią do nich dobre zdjęcia z czyjegoś ślubu to potem mogą sobie o tym przypomnieć i pytać 'szukamy fotografa na nasz ślub, kto u Ciebie robił te zdjęcia'. Im więcej ślubów zrobisz dobrze, tym lepsza reklama dla Ciebie... taka poczta pantoflowa jest chyba najskuteczniejsza. Tyle teorii ode mnie, w praktyce może być różnie.

micles
05-10-2008, 16:17
Chłopaki! Gracie nie fair!
Fotograf - nie wypada wybierać tematu, którego Micles nigdy nie próbował, a w którym Ty jestes specem!
Micles - nie wypada wybierać tematu, który wymaga od Fotografa przyjazdu do Polski!
Nie możecie bardziej... elegancko?Tematu spróbowałem(dzisiaj), jestem w stanie podołać wyzwaniu, za tydzień będę tą fotę miał. (z dzisiaj też mam, ale to jeszcze nie jest to :D). A z moim tematem, to był żart, chyba to nawet napisałem 2 posty niżej.

Nie fair nie fair. Już nie bądź taką matulą, daj chłopakom rozładować swoje emocje.

-=Festyk=-
05-10-2008, 17:24
Potem można już za normalną kasę, z tego co się czyta to w większych miastach nie powinno być problemów ze znalezieniem chętnych na ślub za 2-4k.
Wybacz ton,ale...chyba sobie jaja robisz...Bydgoszcz to nie Warszawa.
Tutaj,żeby cenić się nawet na te 2 tys(które u Ciebie są dolną granicą),trzeba być naprawdę dobrym fotografem. A 4 tys to w ogóle moim zdaniem cena jak ze snu.
Z resztą porównaj sobie ceny na http://www.fotograf-wesele.pl/

Intense
05-10-2008, 18:27
^^ Popieram.

micles
06-10-2008, 20:40
Niezły OT, ale też muszę poprzeć. Nie chcecie wiedzieć ile w tym roku zarabiałem na pierwszych ślubach - czy to foto, czy to video.

Sergiusz
08-10-2008, 18:44
Tematu spróbowałem(dzisiaj), jestem w stanie podołać wyzwaniu, za tydzień będę tą fotę miał. (z dzisiaj też mam, ale to jeszcze nie jest to :D). A z moim tematem, to był żart, chyba to nawet napisałem 2 posty niżej.

Nie fair nie fair. Już nie bądź taką matulą, daj chłopakom rozładować swoje emocje.


Czy ty próbujesz oswoić tą czaplę? :-D

micles
08-10-2008, 19:03
Nie. W zeszły weekend zrobiłem zasiadkę od 5:20. Leżenie na mokradle w ujemnej temperaturze i w 3cm wody. Co 2min zaparowywał mi wizjer od chuchania (przykryty byłem marynarką wojskową, więc było dość duszno :P), a co 10min szyja i łokcie niedomagały i musiałem przerywać postawę "gotowy do strzału" i odpoczywać. Około 5:35 przyleciały kaczki, o 6:10 chciałem się wnikliwiej rozejrzeć i po wykonaniu pierwszego ostrożnego ruchu usłyszałem coś innego niż kaczka :P Rozejrzałem się eLką i ujrzałem odlatującą czaplę siwą. Okazało się, że położyłem się o jakieś 15-20 stopni za bardzo w lewo, i mój FOV nie zawarł w sobie czapli, która, jak mniemam, przez jakiś czas tam stała :P

W ten weekend będę miał czas na 2 zasiadki, wiem gdzie się pierdyknąć, wiem jak się pierdyknąć, i o ile migawka nie padnie (już 75k klepnięte :P) to będzie foto.

EDIT : a w weekendy, bo działka 60km stąd, a i kierowcy nie chciałoby się wstawać o 4:00.

Sergiusz
08-10-2008, 19:25
Ale o 5 20 to chyba jeszcze jest lekko ciemno? Może lepiej pofocić przed snem?

micles
08-10-2008, 19:41
O 5:20 to trzeba się położyć, bo trzeba leżeć zanim ptactwo przyleci. Podejść tego to to nie da rady, zbyt płochliwe. Nawet (nie wiem czy to "nawet" jest adekwatne, może inaczej : "też") Cichy wymiękał :
Ta czapla mnie rozbraja po prostu... Chyba wasze zagraniczne są mniej płochliwe :D , ty możesz dojść do czapli tak jak ja u nas do bociana... A czapla to skubana tylko stoi i wypatruje , jakby nie miała nic innego do roboty... Najbliżej dziś udało mi się podejść jak na zdjęciu poniżej.. ok 40 m.
(wypowiedź z 2006 roku :P)

Sergiusz
08-10-2008, 19:47
Może te zagraniczne na twardych jadą, że takie ospałe a nasze o głodzie to i płochliwe?

XLesio
09-10-2008, 10:36
micles, nie wiem gdzie focisz, ale może masz dostęp do wody? Ponton, łódka, a najlepiej kajak - bo chyba najbardziej bezszelestny?
Dupsko nie moknie, ty nie hałasujesz, a udaje się zbliżyć na 15-20 metrów. Nigdy nie robiłem żadnej zasiadki na ptaszki, ale od dziecka plączę sie po wodzie różnymi pływadłami. Juz parę razy bez większego problemu zbliżyłem się do czapli i czarnych bocianów, a parokrotnie też do żurawi. Zazwyczaj wystarczał Zenit z kitowym heliosem, albo stałka 200mm.

micles
09-10-2008, 11:37
kajak Sprzęt kupiony za łącznie 8k i ja w kajaku polujący na czaple... "O patrz, odlatuje! Obrócę się za nią! O patrz, jestem w wodzie! O patrz, sprzęt na dnie jeziora. Jak fajnie!" I wydaje mi się, że wodne środki lokomocji wydają więcej hałasu niż podniesienie łokcia, od którego czapla się spłoszyła.

sid
09-10-2008, 12:06
Pomysł z kajakiem mógł Ci się nie spodobać, masz do tego prawo, jednak argumenty które przeciw podajesz są zupełnie nietrafione.

Po pierwsze nigdy nie miałem wywrotki w kajaku i ktokolwiek kto ma blade pojęcie o pływaniu kajakiem może być spokojny o brak wywrotki, szczególnie na wodzie stojącej! Ilość sprzętu i jego cena nie ma na to najmniejszego wpływu.

Po drugie, ryzyko zamoczenia sprzętu jest w mojej ocenie większe, gdy leżymy w niej lub tuż obok, niż gdy sprzęt jest w kajaku czy innym obiekcie pływającym. Pływałem ze sprzętem foto w kajakach, żaglówkach, motorówkach i nigdy nie miałem z tym problemu.

Po trzecie i najważniejsze XLesio podał Ci przykład z własnego doświadczenia, Ty natomiast teoretyzujesz. Nie wiem co robi więcej a co mniej hałasu, jednak ptaki z jakiegoś powodu mają większą tolerancję do podpływania. Moje doświadczenia pokrywają się z doświadczeniami XLesio, sam miałem okazje przepływać wielokrotnie koło ptactwa wodnego i bez problemu zrobił bym zdjęcie nawet kitem. Tak więc jest nas już 2 z doświadczeniem z życia przeciw Twojemu:
"I wydaje mi się, że wodne środki lokomocji wydają więcej hałasu niż podniesienie łokcia"

Oczywiście, możesz powiedzieć, a ja chce się zaczaić z brzegu a nie podpływać. Twoja wola i Twój wybór, tylko wtedy nie uzasadniaj tego wyboru błędnymi argumentami.

XLesio
09-10-2008, 13:08
Sprzęt kupiony za łącznie 8k i ja w kajaku polujący na czaple...

Hmm.. No tak. Powiedzmy że dla mnie wypadniecie z czegokolwiek do wody jest tak samo nieprawdopodobne, jak dla ciebie bezpieczeństwo sprzętu na kajaku ;)
Jak to mówią hamerykanie, to jest "another point of view" :mrgreen:

I tylko w jednym się nie zgodzę. Może zakrzyczą mnie fotografujący ptactwo, ale wydaje mi się że czapla ma znacznie mniej wrogów mogących się do niej zbiżyć od wody, niż od lądu. I chociaż nie jestem kajakarzem tylko żeglarzem, to ostrożne wiosłowanie naprawdę jest niemal niesłyszalne.

micles
09-10-2008, 15:44
Wolę nie łączyć 2 nieznanych dziedzin w jednym czasie :D Myślę też, że mój czerwony wielgachny kajak jest DOŚĆ widoczny, nawet dla takiej niby głupiej czapli. Pożyjemy, zobaczymy, dzięki za pomysł. W ten weekend mam czas na 2 zasiadki, więc jak za 1 razem nie wyjdzie, to może na 2 odpalę łódkę albo kajak.

XLesio
09-10-2008, 15:55
Z ciekawości, a gdzie się przymierzasz? ;) Jestem ex Włocławianinem, ale 'spływałem' chyba już całe kuj-pom :)

micles
09-10-2008, 16:01
Jezioro Mukrz nad rezerwatem cisów we Wierzchlesie, Bory Tucholskie. Tam też mam działkę (nad jeziorem). Znajomy mieszkaniec mówi, że czapla jest tam codziennie rano, więc jestem pewien że z jej strony nie będzie niepowodzenia. Pozostaję tylko ja :P

http://www.maplandia.com/poland/kujawsko-pomorskie/tuchola/mukrz/

XLesio
09-10-2008, 16:08
Znam Ostrowite i Żur, ale przy twoim poległem ;) W kazdym bądź - okolica super, nie tylko na czaplę. Więc powodzenia! W końcu lada chwila może ci uciec z kraju :mrgreen:

micles
09-10-2008, 16:15
https://canon-board.info/imgimported/2008/10/mukrz-1.jpg
źródło (http://www.micles.neostrada.pl/cb/dzialka/mukrz.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/10/dzialka-1.jpg
źródło (http://www.micles.neostrada.pl/cb/dzialka/dzialka.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/10/zasiadka-1.jpg
źródło (http://www.micles.neostrada.pl/cb/dzialka/zasiadka.jpg)

XLesio
09-10-2008, 16:21
Chyba źle zlokalizowałeś...

Zbliżyłem maksymalnie, i we wskazanym miejscu CZAPLI NIE WIDAĆ !
:mrgreen:

micles
09-10-2008, 16:24
Chyba źle zlokalizowałeś...

Zbliżyłem maksymalnie, i we wskazanym miejscu CZAPLI NIE WIDAĆ !
:mrgreen:Taa. Pojadę, wstrzelę jej nadajnik z GPS, odpalę na serwerze skrypt na pobieranie danych z nadajnika, wpisywanie współrzędnych geograficznych do maps.google.com, zapisywanie mapy wyśrodkowanej na tych współrzędnych, dodawanie overlay'a z elipsą i napisem "czapla" i wysyłanie mi obrazka mms'em na komę.

XLesio
09-10-2008, 16:26
Dobrze kombinujesz! Potem zrobisz fotkę Teleskopem Hubble'a, i wygraną masz w kieszeni :lol:

micles
09-10-2008, 16:33
Że też nie wpadłem na to od razu...

Jeszcze myślałem o programie, który wygeneruje mi (( 2^8 )^3)^(3456x2304)=2^23 887 872 różnych bitmap, z których wybiorę tą jedną, idealną.

EDIT : ile to jest tak na oko 2^23 887 872 x 23 887 872 bajtów?

Cichy
09-10-2008, 17:03
Zycze powodzenia z czaplami :D

micles
09-10-2008, 17:11
Zycze powodzenia z czaplami :DA dziękuję!

Ktoś umie zamieniać 2^n na 10^k? Bo jestem ciekaw ile to jest danych. Możnaby pomniejszyć wstępną generację do 800x533 i 1/4 zakresu każdego z kolorów i w sumie i tak byłoby dużo :P

Sergiusz
09-10-2008, 19:42
Wiesz micles ale ja nie wiem czy Twój trud nie pójdzie na marne bo jakoś Twój przeciwnik przepadł. Regulamin przewiduje coś takiego jak walkower? Może już możesz czuć się zwycięzcą?

XLesio
09-10-2008, 19:42
Ktoś umie zamieniać 2^n na 10^k? Bo jestem ciekaw ile to jest danych.

OT: To jest chyba bardzo dużo danych :-P Ale wcale nie musze mieć racji, bo jestem skończonym humanistą :mrgreen:

Kam
09-10-2008, 20:28
ale dane to dane binarne(zerojedynkowe) więc ilości podaje się w potęgach 2. 1TB = 2^10 GB = 2^10 * 2^10 MB = 2^10 * 2^10 * 2^10 KB = 2^10 * 2^10 * 2^10 * 2^10 B.
(2^10)^4 = 2^40:) podziel to co ci wyszło z twojego postu przez 2^40 i wyjdzie ci dokładnie. w TB:)

[mam nadzieje że się nie pomyliłem; pisane z pamięci]

micles
09-10-2008, 21:20
ale dane to dane binarne(zerojedynkowe) więc ilości podaje się w potęgach 2. 1TB = 2^10 GB = 2^10 * 2^10 MB = 2^10 * 2^10 * 2^10 KB = 2^10 * 2^10 * 2^10 * 2^10 B.
(2^10)^4 = 2^40:) podziel to co ci wyszło z twojego postu przez 2^40 i wyjdzie ci dokładnie. w TB:)

[mam nadzieje że się nie pomyliłem; pisane z pamięci]No wiem, ale chodzi mi o to ile jest tych TB wyrażone w 10^k :P

Kam
09-10-2008, 21:23
zawsze możesz zaokrąglić: 2^10 = 10^3 :)
nie mam już dziś siły do matmy. co za dużo to chyba nie zdrowo

edit: 2^n = 2^(log2 10 *k) to chyba działało w ten sposób:)

micles
09-10-2008, 21:32
Wiesz micles ale ja nie wiem czy Twój trud nie pójdzie na marne bo jakoś Twój przeciwnik przepadł. Regulamin przewiduje coś takiego jak walkower? Może już możesz czuć się zwycięzcą?Właśnie dlatego napisałem coś o postępku moda w moim wątku. FOTOGRAF miał dać znać o terminie, ale w przeddzień dostał bana na 3 dni. Z drugiej strony nie może się tłumaczyć, że nie mógł napisać terminu, bo był na forum niedawno : Ostatnio Aktywny: 06-10-2008 20:41. Mógł się ze mną skontaktować odnośnie terminu przez maila, albo na Nikonowskim forum, więc może i zrezygnował? Ciężko wyczuć, nie mnie rozstrzygać, bo jestem stroną w tej sprawie. Poproszę w takim razie kogoś bezstronnego i kompetentnego o zadecydowanie. Rada starszych? :D

Sergiusz
09-10-2008, 22:24
Ja to się tam nie znam. Może jest jakiś odnośny regulamin albo coś takiego nawet niepisanego.

MacGyver
09-10-2008, 22:28
Ja to się tam nie znam. Może jest jakiś odnośny regulamin albo coś takiego nawet niepisanego.
http://canon-board.info/announcement.php?f=40&a=11
Pkt 6.

Sergiusz
09-10-2008, 22:49
Ja mogę oczywiście źle interpretować ale jeśli FOTOGRAF zobowiązał się do podania terminu i go nie podał mógł to zrobić jak mu zawieszono bana już kilka dni temu to licząc od dnia odwieszenia 7 dni micles może się uznać za zwycięzcę? Termin mieli ustalić wspólnie czyli może to zrobić też micles i poczekać kolejne 7 dni od ogłoszenia terminu?

micles
09-10-2008, 22:50
Uznaję siebie jako wygranego, gdyż "wspólnie z FOTOGRAFem uzgodniłem termin podania terminu :D". Pomimo możliwości (nieposiadanie bana w czasie bycia na forum) nie napisał on terminu, który obiecał i tym samym złamał (naciągactwo, wiem, no ale co zrobić, jak pewnie się już tu nie pokaże :P) pkt 6 "jeśli po upływie ustalonego terminu osoba wyzwana nie opublikuje terminu" :D.

Sergiusz
09-10-2008, 22:54
Dzięki Bogu! Czapla siwa będzie miała spokojny weekend
:-D

sniper88
09-10-2008, 23:29
http://canon-board.info/showpost.php?p=537526&postcount=4

To kiedy ten rewanż?:mrgreen:

adams_bart
10-10-2008, 19:38
OT: 2^40 = 1,099511628*10^12

Pozdrawiam ;)

Slider
14-10-2008, 16:36
Uznaję siebie jako wygranego, gdyż "wspólnie z FOTOGRAFem uzgodniłem termin podania terminu :D".

No, ale poziom respektu przez takie zwycięstwo specjalnie Ci nie wzrośnie8-)

micles
14-10-2008, 21:54
Co zrobić, lepiej wygrać nie mogę. Mogę jedynie wrzucić zaczątki moich czaplowych zdjęć, ale wtedy mój respekt jeszcze trochę spadnie :D Drugi raz na polowanie się nie wybrałem, bo FOTOGRAF zdezerterował, trudno. Ważne że jednego trolla mniej w wątku.

Parteq
14-10-2008, 22:11
Co zrobić, lepiej wygrać nie mogę. Mogę jedynie wrzucić zaczątki moich czaplowych zdjęć, ale wtedy mój respekt jeszcze trochę spadnie :D Drugi raz na polowanie się nie wybrałem, bo FOTOGRAF zdezerterował, trudno. Ważne że jednego trolla mniej w wątku.

A ja chetnie zobacze Twoja czaple :)
Zakladam ze temat rew. i tak bedzie inny.

Slider
15-10-2008, 09:42
Mogę jedynie wrzucić zaczątki moich czaplowych zdjęć, ale wtedy mój respekt jeszcze trochę spadnie :D

To zapodaj jakieś:wink: Jeśli złapałeś w kadrze choćby "czapli cień" to i tak respect dla Ciebie, bo ja jestem za chudy w uszch na takie polowania:grin:


Ważne że jednego trolla mniej w wątku.

Jaka wogóle była geneza tego battle'a? bo widziałem już w innych wątkach wasze sprzeczki i musze przyznać, że tyle jadu na ekranie monitora jeszcze nie widziałem:grin:

zuczek
15-10-2008, 10:08
tak zapodaj fotki czapli :) .. to będzie jak na boisku Ty się zjawiłeś a przeciwnik nie .. takie zwycięstwo da Ci więcej satysfakcji i uznania w naszych "wizjerkach" 8-)

micles
15-10-2008, 11:10
Nie mam za dużo do pokazania, bo kluczowa wyprawa została odłożona w czasie na termin bliżej nieokreślony.

http://storage1.cba.pl/galeria/mukrz/