PDA

Zobacz pełną wersję : Power Shot A 590 IS



l_mariusz
03-10-2008, 11:32
Witam potrzebuję więcej info.na temat robienia zdjęć tym aparatem tzn.z jaką rozdzielczością jakie zdjęcia robić,żeby było ok.Z góry dziękuję.

gwozdzt
03-10-2008, 11:42
z jaką rozdzielczością jakie zdjęcia robić,żeby było ok.Z góry dziękuję.
a w jaki sposób będziesz wykorzystywał wykonane zdjęcia?

tylko pokazywał na ekranie komputera?
robił odbitki? wydruki? jak duze?

l_mariusz
03-10-2008, 12:07
Przeważnie na kompie ale nigdy nie wiem jaką rozdzielczośc ustawić np.do ogłoszenie w allegro samochodu itp.jakbyś mógł podać jakieś przkłady rozdzielczości i przy jakich zdjęciach najlepsz by była ta czy inna rozdzielczość.Lub gdzie mogę takie informacje znależć.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Przeważnie na kompie ale nigdy nie wiem jaką rozdzielczośc ustawić np.do ogłoszenie w allegro samochodu itp.jakbyś mógł podać jakieś przkłady rozdzielczości i przy jakich zdjęciach najlepsz by była ta czy inna rozdzielczość.Lub gdzie mogę takie informacje znależć.

DonBolano
03-10-2008, 18:22
Hmm W sumie, to nie rozumiem troszke pytania, gdyz:
1. Przy obecnych cenach kart pamieci, ktore sa niskie, to nie ma problemu z robieniem zdjec w najwyzszej rozdzielczosci.
2. Po zrobieniu zdjecia mozna zawsze rozdzielczosc zmniejszyc, a chyba warto miec zawsze wiecej w punkcie wyjscia niz mniej.
3.Nigdy nie wiesz, co zrobisz ze zdjeciem. A noz ktos Cie poprosi o papierowa forme fotki. Warto miec w duzej rozdizelczosci (najwyzszej), zeby fotka na papierze wygladala najlepiej.

Nie mysl wiec tyle, tylko kup karte 2 GB, badz dwie takowe, ustaw na maksa i cykaj fotki i potem najwyzej zmniejszaj je na komputerze. :)