PDA

Zobacz pełną wersję : Prolem z instalacja softu od Canona G5!



Slawek
22-05-2004, 16:29
Czy spotkal sie ktos z problemem instlacji programow dostarczonych wraz z canonem G5
pod Win XP Prof? Wywala mi jakis error 1311

Slawek

mroczny
22-05-2004, 18:10
Przy instalacji nie ożesz mieć podłączonego aparatu, bo TWAIN zwarjuje w windzie i tyle, jak już się stało, to trzeba go teraz odinstalować i ponownie zainstalować.
Jak to nie to, to spróbuj wyczyścić katalog instalacyjny lub odinstalować i zainstalować jeszcze raz. Istanieje też możliwość wadliwego softu, poszukaj na googlu na dyskusyjej, oni tam na 100% coś takiego wyczaili.

Vitez
23-05-2004, 00:40
Ja mam ogolna (ale zlosliwa) rade dla wszystkich (nie tylko fotografow, cyfrakowiczow itp) ktorzy maja problem z instalacja czegokolwiek pod Windows XP - zmien system :twisted: .

Grrzesiek
29-06-2004, 23:24
Ja mam ogolna (ale zlosliwa) rade dla wszystkich (nie tylko fotografow, cyfrakowiczow itp) ktorzy maja problem z instalacja czegokolwiek pod Windows XP - zmien system :twisted: .

Mam pytanie :

Dlaczego uwazasz ze Xp to taki zly system / jesli dobrze zrozumialem /, przeciez ze wszystkich systemow firmy M jakie mozna zastosowac miedzy innymi w domu / pomijam Win 2000,2003 itp. / to Xp jest chyba najlepszym systemem, moze pamieciozernym ale przeciez te kolory, grafika musze troche wymagac.

Oczywiscie nie pisze ze oprogramowanie firmy M jest super i wogule, wszyscy wiedze ze ma duzo wad ale rowniez musisz sam przyznac ze jednak ktos tam robi to zglowa i wychodza im coraz lepsze efekty. :roll:

Vitez
30-06-2004, 08:21
Ja mam ogolna (ale zlosliwa) rade dla wszystkich (nie tylko fotografow, cyfrakowiczow itp) ktorzy maja problem z instalacja czegokolwiek pod Windows XP - zmien system :twisted: .

Mam pytanie

A teraz ja mam pytanie: czy jestes pewien ze dobrze dopasowales swoje pytanie do: tematu, tematyki podforum, tematyki calego forum?

Hints: Hydepark albo priv,

ale i tak jest to pytanie z serii "wyzszosc masla nad margaryna" albo "Nikon czy Canon" i jedyna praktyczna moja odpowiedz brzmi "bo tak". Probowalem kilka razy przyzwyczaic sie do XP, nie udalo sie. Moje osobiste preferencje i doswiadczenia z tym systemem dyskwalifikuja go. Ale to tylko subiektywne zdanie o ktorym nie ma sensu dyskutowac, bo ja zdania nie zmienie ani nikogo nie bede przekonywal do zmiany zdania, jedynie subiektywnie uogolnial "masz problemy z WinXP - zmien system" 8)

Grrzesiek
30-06-2004, 09:09
A teraz ja mam pytanie: czy jestes pewien ze dobrze dopasowales swoje pytanie do: tematu, tematyki podforum, tematyki calego forum?

A tu to mysle ze sie niepotrzebnie czepiasz.Poprostu ciekaw bylem dlaczego uwazasz ze XP to zly system. :P



ale i tak jest to pytanie z serii "wyzszosc masla nad margaryna" albo "Nikon czy Canon" i jedyna praktyczna moja odpowiedz brzmi "bo tak". Probowalem kilka razy przyzwyczaic sie do XP, nie udalo sie. Moje osobiste preferencje i doswiadczenia z tym systemem dyskwalifikuja go. Ale to tylko subiektywne zdanie o ktorym nie ma sensu dyskutowac, bo ja zdania nie zmienie ani nikogo nie bede przekonywal do zmiany zdania, jedynie subiektywnie uogolnial "masz problemy z WinXP - zmien system" 8)


No jesli tak traktujesz sprawe "bo tak" to niedojdziemy do porozumienia, bo tylko bedziemy sie przekrzykiwac, a na to przynjamniej ja niemam ani czasu ani ochoty.

Vitez
30-06-2004, 12:46
No jesli tak traktujesz sprawe "bo tak" to niedojdziemy do porozumienia, bo tylko bedziemy sie przekrzykiwac, a na to przynjamniej ja niemam ani czasu ani ochoty.

Dokladnie mam to samo zdanie 8) , szczegolnie na temat dyskusji "ktory OS lepszy" jak i dyskusji "Canon czy Nikon" albo "Pepsi czy Cola" .
De gustibus...

Nie mam zadnych merytorycznych argumentow dlaczego nie XP. Moja sugestia byla jak najbardziej subiektywna, bo tez mialem problemy z instalacjami na tym systemie i bez zalu z niego zrezygnowalem, i dlatego to samo (rezygnacje) radze innym gdy maja podobne problemy :)

Przemek Białek
30-06-2004, 18:15
to ja chyba jestem wyjatkiem poniewaz do tej pory WIN XP prof. - nieokazal sie zlosliwym gnojkiem, ktory ma zazadanie umilac zycie, jednak moje opienie co do funkcjonowania programu sa jak najbardziej na plus dla Wina, to pierwszy system ktory mam juz 1rok zainstal nie musialem go przeinstalowywac, win 98 az 4 razy w ciagu 2 lat dlatego bede sie upieral ze jest jak dla mnie mniej zawodny.......

Vitez
30-06-2004, 22:24
to ja chyba jestem wyjatkiem poniewaz do tej pory WIN XP prof. - nieokazal sie zlosliwym gnojkiem (ciach)

Ale prosze... nie zaczynajmy totalnego OT bo bede musial oddzielac posty do nowego watku na Hydeparku a to jet troche babrania sie :roll: .