PDA

Zobacz pełną wersję : Skanowanie kliszy



mungo
30-09-2008, 17:33
Potrzebuję zeskanować kliszę dla swojej non-profitowej gazetki szkolnej. Są to dwie klisze średniego formatu(6x6cm), łącznie 24 zdjęcia. W zakładzie żądają sobie 5 zł od klatki. Znacie może jakieś zakłady, które wykonują to taniej, albo macie może jakieś wejścia, znajomości?
Pozdr,
Tomek

szwayko
01-10-2008, 09:33
Potrzebuję zeskanować kliszę dla swojej non-profitowej gazetki szkolnej. Są to dwie klisze średniego formatu(6x6cm), łącznie 24 zdjęcia. W zakładzie żądają sobie 5 zł od klatki. Znacie może jakieś zakłady, które wykonują to taniej, albo macie może jakieś wejścia, znajomości?
Pozdr,
Tomek


Jezeli bedziesz robil jeszcze takie klisze zainwestuj w skaner - ja do tej pory uzywam do 6x6 Epson Perfection 3170 photo - ile on teraz kosztuje? 100-150zł. Jest naprawde swietny do tego i ma dobre oprogramownaie epsona wraz z profilami kolorystycznymi. Do tego znakomite ramki na 6x6 i 35mm. Te nowsze i drogie epsony v700 czy v900 za 2000 zl maja duzo bardziej tandetne ramki. Wiem bo znajomy kupil - przez te beznadziejne ramki nie byl wstanie osiagnac takiej ostrosci jak na 3170. W Olsztynie ja bym ci zeskanowal w wolnej chwili.