PDA

Zobacz pełną wersję : [Lublin] sobota 18. - wschód słońca w plenerze



FotoZiutek
15-06-2005, 15:52
Witam!

Zapraszam chętnych z Lublina i okolic na polowanie na wschód słońca i poranne klimaty! Wybieramy się w okolice Kreznicy Jarej, za Zemborzycami. Fajne łączki wokół rzeczki Nedznicy... Mała rzeczka, czyli tereny raczej podmokłe - mogą być mgiełki..., spore połacie łąk i pojedyncze drzewa, również większe skupiska drzew... Tylko nie wiem jak to będzie wyglądać o wschodzie słońca :roll: ...

Zaplanowany wyjazd: sobota 18 czerwca, 2.30 rano spod Zamku lubelskiego. Jest juz kilka osob chetnych (2 samochody) ale jeszcze kogos mozemy zabrac (jesli nie bedzie zmotoryzowany). Wracamy na sniadanie do domu! Lista wciaz otwarta 8)

Pogladowa mapka http://img102.echo.cx/img102/1008/kreznica7jf.jpg

Organizują zapalency z CyberFoto.pl

Tomasz Golinski
15-06-2005, 17:00
A ja do Lublina jutro się wybieram :/ szkoda...

akustyk
15-06-2005, 17:12
ja z checia... tylko daleko cos ;-)

FotoZiutek
15-06-2005, 17:52
Szkoda... ale moze ktos z okolic sie skusi :D
Choc wstanie o takiej godzinie to czysty heroizm ;)

Vitez
15-06-2005, 18:06
Choc wstanie o takiej godzinie to czysty heroizm ;)

Wystarczy nie klasc sie spac a wyspac sie po plenerze 8)

snow
15-06-2005, 18:24
O tej porze to ja okiem w wizier nie trafie, albo co gorsza zabije się o framuge drzwi :grin:. Co dopiero mówić o dojechaniu na miejsce i robieniu tam zdjęć ;)

Może jak ktoś zorganizuje inny plener to się załapie, byleby w jakichś rozsądnych godzinach - najlepiej popołudniowych :)

DoMiNiQuE
15-06-2005, 18:31
O tej porze to ja okiem w wizier nie trafie, albo co gorsza zabije się o framuge drzwi :grin:. Co dopiero mówić o dojechaniu na miejsce i robieniu tam zdjęć ;)
snow, no raz to sie mozesz poswiecic i nie pic :mrgreen:

snow
15-06-2005, 18:32
']snow, no raz to sie mozesz poswiecic nie nie pic :mrgreen:

Człowiek nie wielbłąd... ;)

kavoo
15-06-2005, 18:55
Tak spojrzalem na ta mapke... OMG :mrgreen:
Krężnica, Strzeszkowice, Niedrzwica Duża... zapros jakiegos Anglika na ten plener i wytlumacz mu jak ma dojechac :lol: :D

snow
15-06-2005, 18:58
Tak spojrzalem na ta mapke... OMG :mrgreen:
Krężnica, Strzeszkowice, Niedrzwica Duża... zapros jakiegos Anglika na ten plener i wytlumacz mu jak ma dojechac :lol: :D


Dlatego spotkanie przy zamku ;)

Anvers
15-06-2005, 19:40
Uprzedzce miejscowy posterunek :grin:

snow
15-06-2005, 20:10
A ja do Lublina jutro się wybieram :/ szkoda...

Coż za zbieg okoliczności, ja też będe ;-) Tyle że ja będe pisał zaliczenia na uczelni :(

FotoZiutek
15-06-2005, 22:21
Może jak ktoś zorganizuje inny plener to się załapie, byleby w jakichś rozsądnych godzinach - najlepiej popołudniowych :)
Do soboty jeszcze daleko, może się skusisz... A o następnych wypadach nie omieszkam powiadomić...

snow
15-06-2005, 23:42
Do soboty jeszcze daleko, może się skusisz... A o następnych wypadach nie omieszkam powiadomić...

Raczej nie bo w sobote musze być wyspany ;) Jakbyście na jakieś robale szli to ja chętnie :smile: tylko nie koniecznie właśnie z rana, raczej pod wieczór.

W sumie dobrze że rano planujecie, bo wczoraj byłem tak koło 14 to się nie dało spokojnie iść przez pola i łąki bo komary tak atakowały że zanim wysiadłem z samochodu to spowrotem w nim siedziałem :-?

Jak będzie coś w planach to daj znać ;-)


mmsza :arrow: A co to nie może być wschodu słońca popołudniu ? :mrgreen: ;-)

Vitez
16-06-2005, 13:20
Moze nastepne spotkanie to po prostu zachod slonca i panorame Lublina z tarasow zamkowo-starowkowych? 8)

(ja w Lublinie dopiero na poczatku sierpnia bede a i to chyba przelotem)

FotoZiutek
16-06-2005, 13:26
Vitez - jak bedziesz planował - daj cynka! Pare osb chetnie by Cie poznalo a i pocykac tez by mozna przez chwile (w przerwie miedzy grzancami :D )

Co do panoramek Lublina - pare osob koluje mozliwosc wejscia na najwyzsze lubelskie budynki... Beda wtedy zachody i zdjecia nocne, a czekajac na zmierzch moze sie uda jakiegos wysokosciowego grilla rozpalic ;) O postepach w tym wzgledzie i planowanych wejsciach bede szybciutko donosil...

snow
16-06-2005, 14:59
Vitez - jak bedziesz planował - daj cynka! Pare osb chetnie by Cie poznalo a i pocykac tez by mozna przez chwile (w przerwie miedzy grzancami :D )

Weź Vitez lepiej ochrone, bo jak zaczną cie grzać... :mrgreen:

jkarczm
16-06-2005, 23:00
Zapraszam chętnych z Lublina i okolic na polowanie na wschód słońca i poranne klimaty!

Czy dla Nikoniarza też by się znalazło miejsce w samochodzie? :)
pozdr, jk

FotoZiutek
16-06-2005, 23:14
Czy dla Nikoniarza też by się znalazło miejsce w samochodzie? :) pozdr, jk
Jasne!!! Dojdziesz sam na Plac Zamkowy - czy trzeba Cie skads zabrac...?
Jesli jestes zdecydowany - szczegoly omowimy na PM...

Tu zamieściłem kilka fotek z miejsca do którego się wybieramy http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?p=321331#321331

jkarczm
16-06-2005, 23:22
Jasne!!! Dojdziesz sam na Plac Zamkowy - czy trzeba Cie skads zabrac...?

Jechałbym z 1ej górki sławinkowskiej, gdyby przypadkiem ktoś z tamtędy przejeżdżał i mógłbym się dosiąść to by było fajnie, a jak nie to jakoś sobie poradzę.


Jesli jestes zdecydowany - szczegoly omowimy na PM...

Jeszcze jakby wiedział co to jest ;) (ja jestem staroświecki i korzystam raczej z newsów niż z for(umów))

pozdr, jk

jkarczm
16-06-2005, 23:23
Jeszcze jakby wiedział co to jest ;)

ok, już wiem co to PM

FotoZiutek
17-06-2005, 00:31
Jechałbym z 1ej górki sławinkowskiej, gdyby przypadkiem ktoś z tamtędy przejeżdżał i mógłbym się dosiąść to by było fajnie, a jak nie to jakoś sobie poradzę. pozdr, jk
Da sie zalatwic! Zabierzemy Cie!

FotoZiutek
17-06-2005, 23:17
Leje...

Mysle ze rozsadnie bedzie jednak odwolac polowanie na wschod slonca, bo najprawdopodobniej go nie zobaczymy... Specjalnie kupilem gumowce, latareczke, prowiant... ale chyba to nie ma sensu... Warto wyczekac jakas odpowiednia pogode i wtedy zapolowac...

Więc oficjalnie odwoluje nocny/poranny wyjazd do Kreznicy...

Chyba mi wybaczycie całe zamieszanie, ale mialem szczere checi spotkac sie i pofocic taki wschodzik... Innym razem - trzeba bacznie sledzic prognozy pogody i w odpowiednim czasie zebrac szybko brygade...

Moze celujmy w Noc Swietojanska?