PDA

Zobacz pełną wersję : Ceny 40D / 30D



brzoza
23-09-2008, 15:23
Cześć,

Chciałbym się podzielić pewnym spostrzeżeniem, z góry przepraszam jeśli poruszam "oczywiste oczywistości", ale dawno nie kupowałem nowych puszek Canona i wypadłem trochę z branży...

Proszę o oświecenie mnie :-) dlaczego cena 40D jest wyraźnie niższa od 30D? Chodzi mi o samo body, porównuję w ceneo i na skąpcu, oraz w kilku ulubionych sklepach www i zastanawia mnie dlaczego starsza 30D jest kilkaset złotych droższa od nowszej czterdziestki...?

A może czegoś nie kumam? ;-)

Pozdr.

flyxray
23-09-2008, 15:45
bo trzydziestka ma dusze :twisted:

lempl
23-09-2008, 16:42
Jest tak ponieważ 30d to aparat semi-pro, a 40d juz tylko advanced amateur:mrgreen:;)
Za rok 50d pewnie też będzie tańszy niż 40d dziś czyli w chwili zakończenia produkcji.

aptur
23-09-2008, 16:49
Cześć,

Proszę o oświecenie mnie :-) dlaczego cena 40D jest wyraźnie niższa od 30D? Chodzi mi o samo body, porównuję w ceneo i na skąpcu, oraz w kilku ulubionych sklepach www i zastanawia mnie dlaczego starsza 30D jest kilkaset złotych droższa od nowszej czterdziestki...?

Pozdr.

30D już raczej nigdzie nowego nie kupisz. Ceny zatrzymały się w momencie jak stawał się niedostępny.
40D jeszcze przez pewien czas zapewne będzie w sprzedaży stąd i ceny aktualizowane są na bieżąco.