Zobacz pełną wersję : [sokrates] przy stole :-)
sokrates
22-09-2008, 08:39
Kiedy młody zajął się smakowaniem miałem chwilę czasu na przetestowanie nowego nabytku 17-55 2,8.
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img504.imageshack.us/img504/9681/dsc2586sb1.jpg)
No i z testu wynika, że szkło działa. Ale nie wiem, co pochlebnego o tej fotce dałoby się napisać. Może, że ekspozycja poprawna... Kompletnie przypadkowy pstryk.
popros Viteza o przeniesienie do dzialu Albumowe....
Zdjęcia podczas jedzenia zazwyczaj nie wypadają dobrze. Nalezy takich unikać.
sokrates
22-09-2008, 10:43
Zdjęcia podczas jedzenia zazwyczaj nie wypadają dobrze. Nalezy takich unikać.
zazwyczaj..., jak również centralne kadrowanie zazwyczaj..... - co nie oznacza że należy rezygnować z takich ujęć.
zazwyczaj..., jak również centralne kadrowanie zazwyczaj..... - co nie oznacza że należy rezygnować z takich ujęć.Mhm, niestety zaprezentowane tutaj zdjęcie nie jest przykładem, w jaki sposób należy takie ujęcia robić. Sorry. Wygląda dokładnie tak, jak napisałeś na początku: test działania obiektywu.
Ja jakos nie chwytam o co chodzi. Dziala to fajnie ale po co sie tu chwalic Nikkorem ? Zeby nam popsuc humory ze my mamy badziewie czy co ?
Warto też wsiąść poprawkę na to, że dla osób postronnych zdjęcia naszych ukochanych nie są tak ciekawe jak dla nas (niektórzy -np Jerzy Hejber) mówią o tym Love Distortion ;)
MacGyver
22-09-2008, 12:58
http://www.canon-board.info/announcement.php?f=49&a=17
Pkt 6.
Przenosze do "Galerii użytkowników"
Żart albo prowokacja?
Ewentualnie wyjątkowo słaby dystans do własnych dzieł innych niż dziecko :roll: .
MacGyver
22-09-2008, 13:17
Żart albo prowokacja?
IMHO zbyt mało gniotowate, żeby nadawało się na żart lub prowokację :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.