PDA

Zobacz pełną wersję : Aldecor - Polecam -świetne albumy i profesjonalna obsługa



serav
18-09-2008, 10:50
Chciałbym polecić firmę Aldecor z Zielonej Góry. Wykonują świetne, bardzo oryginalne albumy ślubne . Dbałość o klienta i szybkość realizacji zamówienia stawia tą firmę na bardzo wysokim miejscu.

Cichy
18-09-2008, 11:11
No albumy są wykonane bardzo ładnie, ale ich największą wadą jest ich przeglądanie. Kartki są ściśnięte i albumy trzeba cały czas przytrzymywać, żeby się nie zamykały.

PS. Właśnie mnie natchnąłeś, żeby do nich napisać w tej sprawie :)

tpop
18-09-2008, 11:46
ja zdecydowanie nie polecam. Banda krętaczy! Zaplacilem za albumy, albumy nie przychodzily, gosciu mnie zwodzil miesiac wciskajac jakis kit ze kurier paczki pomylil, ze poczta nawalila, za ja podalem blednie wlasny adres (!). Jak chcialem potwierdzenie nadania paczki to nagle fax mu wysiadl, jak zaproponowalem zeskanowanie i wyslanie mailem to sie okazalo ze maja potworny problem z internetem. No mowie wam kretacz taki ze glowa boli. I pamietam ze to nie tylko ja mialem wted taki problem. Na Allegro nawet im konto zawiesili.

Albumy w koncu dotarly i przy pierwszym otwarciu ROZPIEPRZYLY SIE. Zareklamowalem, znowu bezskutecznie marnowalem czas i forse na telefony. Ostatecznie dostal pare "cieplych slow" przez telefon i sie obrazil. Poszedlem na policje nawet ale jakos pozniej juz nie mialem sily ciagnac tego. ODRADZAM ! (jest juz jakis watek o tej firmie)

[edit]
Jesli ktos z Warszawy chcialby pomacac te albumy to mam je jeszcze.

Cichy
18-09-2008, 12:08
Ja nie miałem najmniejszych problemów, towar doszedł szybko, ładnie zapakowany, pierwsza klasa.

tpop
18-09-2008, 12:35
Ja nie miałem najmniejszych problemów, towar doszedł szybko, ładnie zapakowany, pierwsza klasa.moze ci sie pofarcilo albo ja mialem pecha. Ale w tym czasie wielu mialo pecha skoro zablokowali im konto na allegro. Mozna poczytac wiele komentow negatywnych i neutralnych z tego okresu.

A o profesjonalizmie swiadczy zachowanie firmy w sytuacji kryzysowej a nie jak wszystko idzie ladnie i pieknie.