PDA

Zobacz pełną wersję : Monopod Velbon UP-43



gzak
13-06-2005, 11:46
Witam!
Czy miał może ktoś do czynienia z wymienionym sprzętem? Lub może podobnymi: UP-4000 i UP-40 ?
Podpowiedzcie, prosze... czy warte jest toto wydania 105 PLN (używane)? Chciałbym do niego podpinać 350D + 28-135 / Jupiter 200.

Chciałem (tzn. chyba dalej chę) nabyć Manfrotto 680B, ale jak zaczynam liczyć to z początkowych planów wydania 150PLN robi się z głowiczką prawie 350PLN :-(

P.S. Wiem, że dużą wada tego monopodu jest brak "szybkozłączki", ale mam nadzieję, że tą głowicę w zestawie można zdjąć i zamienić ją w przyszłości na taką z "płytką"...

skrzat
13-06-2005, 12:01
Pewnie zobaczyłeś ofertę na Allegro - też ją widziałem?
Ten monopod jest dostępny w sklepach internetowych za 129 zł :)
http://www.sklepfoto.com/sklep,388,,,02,,pl,2248,4028-0-cenaplus.html

Też się nad nim zastanawiałem, ale muszę chyba osobiście pojechać do jakiegoś sklepu foto i pomacać go na żywo :)

gzak
13-06-2005, 13:42
Pewnie zobaczyłeś ofertę na Allegro - też ją widziałem?


Tak, dokładnie... :smile:
Tak naprawdę próbuję jakoś odwieźć się od kupienia Manfrotto, bo budżet na sprzęt fotograficzny już dawno przekroczony, a jedynym na to sposobem jest kupienie czegoś tańszego... ;-)

Arkan
13-06-2005, 13:49
Mam to co w podpisie i bardzo sobie chwalę. Wybrałem go z powodu koloru (złoto-brązowy), bo jak miałem czarny teleskowpowy manfrotto, to parę razy musiałem się zdrowo natłumaczyć, że to nie jest pałka szturmowa. Ogólnie polecam.

filip71
13-06-2005, 20:53
Mam to co w podpisie i bardzo sobie chwalę. Wybrałem go z powodu koloru (złoto-brązowy), bo jak miałem czarny teleskowpowy manfrotto, to parę razy musiałem się zdrowo natłumaczyć, że to nie jest pałka szturmowa. Ogólnie polecam.

zawsze czarny monopod można pomalowac w kwiaty i będzie "nature" :) ;-) ;-)

ale na powaznie: nigdy bym nie pomyślał w ten sposób