PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwana trzecia osoba do wyprawy



Parteq
12-06-2005, 11:20
Witam,

Zamieszczam informacje/ogloszenie ktore pojawily sie tez na innych grupach dysk. Ma ono o tyle wspolnego z foto - ze nadchodzi czas urlopu, a w sklad wyprawy wchodze tez ja - zabierajac ze soba sprzet foto ;-)

Moze bedzia chcial ktos jeszcze ?

Tresc:

=====================================

Zaczynam od mapki:

http://www.krzysztofbr.republika.pl/mapa1.gif

w razie gdyby sie nie otwierala prosze kliknac link ponizej

http://www.krzysztofbr.webpark.pl/mapa1.gif

Trasa przebiega zgodnie ze wskazowkami zegara, w odwrotna strone podroz jest
raczej niemozliwa.
Bedziemy podrozowac samochodem, jest on na gaz, wiec bedziemy sie starali jechac jak najtaniej, choc nie zawsze zatankowanie gazu bedzie mozliwe ze wzgledu na jego mala dostepnosc w niektorych regionach.
Wlacznie ze mna pojada trzy osoby; jest juz jedna bardzo konkretna osoba ktora posiada prawo jazdy i dobrze prowadzi, wiec osoba ktora sie zglosi nie musi miec prawa jazdy.
Jezeli chodzi o terminy i dlugosc wycieczki to minimum sa 4 tygodnie a maximum do 8 tygodni ( ja jestem dyspozycyjny od 26 czerwca do 24 sierpnia, jezeli chodzi o mojego kompana to jest troche inaczej bo od on jest od 1 lipca...)
Zakladam, ze moze sie zglosic osoba ktora pojedzie z nami tylko przez czesc trasy. Teraz wiecej na temat miejsc ktore chcemy odwiedzic. Powyzsza mapka to jest tylko propozycja, w gre wchodzi rowniez wycieczka az do Maroko, ale to wymaga przemyslenia i uzgodnienia. Bez podrozy do Maroko po samej Europie przejedziemy
okolo 10 tys km.

Jezeli chodzi o koszty zainteresowanych odsylam na mojego maila
krzysztofbr(wywal to)@wp kropka pl lub na tego co masz w naglowku tej
wiadomosci, choc otrzymasz odp piszac na wp.

Moge powiedziec tyle, ze to z zalozenia ma byc tani wyjazd, spanie pod namiotem, czesto poza miastem. wspolne gotowanie jedzenia, camping gas bierzemy ze soba:)

pozdrawiam serdecznie

chris

=====================================


Pozdrawiam,
Parteq

Czacha
12-06-2005, 11:30
o kurcze... ja chce.. ja chce.. czemu nie moge brac urlopu w wakacje? echh... :(

Parteq
12-06-2005, 11:53
o kurcze... ja chce.. ja chce.. czemu nie moge brac urlopu w wakacje? echh... :(


idz na calosc.. :-]

Parteq

Czacha
12-06-2005, 12:04
no pewnie - jesli zapewnisz mnie ze znajdziesz mi potem prace, to jade z wami :D

Parteq
12-06-2005, 12:11
no pewnie - jesli zapewnisz mnie ze znajdziesz mi potem prace, to jade z wami :D

Zapewniam Cie ze sobie poradzisz ;-)



Parteq