PDA

Zobacz pełną wersję : Lowepro - sklep w Warszawie



aqua
10-06-2005, 23:07
Znacie jakis sklep w Warszawie dobrze zaopatrzony w produkty Lowepro?
Poza EuroColorem bo ten zakończył zywot niedawno.

kavoo
10-06-2005, 23:28
Znacie jakis sklep w Warszawie dobrze zaopatrzony w produkty Lowepro?
Poza EuroColorem bo ten zakończył zywot niedawno.
W Arkadii jest niezle zaopatrzony w Lowepro sklep. nie pamietam jak sie nazywa, ale zajdziesz go na parterze "na samym koncu" ;-) - czyli wchodzac wejsciem od strony Ronda Radoslawa i idac pasazem w lewo sklep jest za Carrefour'em, AFAIR vis a vis sklepu firmowego Blikle.

---------------
EDIT:

Mapka na oficjalnej stronie Arkadii (http://www.arkadia.com.pl) twierdzi, ze ten sklep nazywa sie Fotostop i jest przy pasazu Pan Twardowski.

Auwo
10-06-2005, 23:36
Dokładnie FotoStop - na półeczce stoi tam 1D MkII :D
Duży wybór jest też w sklepie Fotostrada w Blue City - poziom +1, obok znajduje sie sklep z owocami ;) a dokładniej sklep firmowy Apple :)

skrzat
11-06-2005, 09:41
W Mediamarkt Marki jakiś czas temu było też sporo Lowepro.

KMV10
12-06-2005, 08:54
O ile się orientuje to Fotostopy mają jakiś układ z EuroColor.
Teoretycznie powinno być tanio - coś ala sklep patronacki.
Ale kupiwszy jakiś czas temu pokrowiec na lustrzankę - na giełdzie za cenę X zł - ewidentnie rozprowadzany przez Eurocolor (Wał Miedzeszyński), o czym informowała naklejna na opakowaniu, zdziwiłem się niepomiernie, że właśnie w tym sklepie w arkadii ten sam pokrowiec kosztował X * 120% :mrgreen:

Pawel Woo
13-06-2005, 11:14
Na giełdzie jest 2 facetów przyjmujacych zamówienia z katalogu - chyba 1 piętro.

Jax
13-06-2005, 11:22
Jest jeszcze Fotokonsorcjum w CH Targówek na Głębockiej, dzis tam jade to dam znać czy jest wybór.

pazurek
13-06-2005, 12:24
Nie wie ktos kto teraz jest dystrybutorem Lowepro w Polsce?

Marfackib
13-06-2005, 14:29
Może to nie Warszawa - ale mogę polecić, kupywałem tam ostatnio wysyłkowo 2 torby.
www.fotozoom.pl - sklep internetowy z Łodzi. Osobiście nie zamiawiłem przez internet tylko telefonicznie, wtedy sprzedawca opuszczał cenę 10 do 15% i za 2 dni torba była w domu.

KMV10
13-06-2005, 14:48
Nie wie ktos kto teraz jest dystrybutorem Lowepro w Polsce?

Przypuszczam ze EuroColor http://www.eurocolor.com.pl/produkty/default.aspx

Pawel
15-06-2005, 13:11
widziałem na http://www.foto-net.pl/sklep tanie Lowepro Reporter (to samo wystawiają na allegro).
gosc z tego sklepu wlasnie napisal mi, ze pewnie Lowepro zdrozeje jak skończą się stare zapasy, bo obecny dystrybutor zbankrutowal i dokad pojawi sie nowy dostaw nie bedzie.

pozdr
Pawerł

kavoo
15-06-2005, 13:41
Temat poniekad pokrewny wiec sie podepne ;-)

Wie moze ktos z was, gdzie mozna kupic nosidla LoweAlpine? Jest sklep na JPII przy Elektoralnej, ale jak tam wczoraj bylem to nie bylo tego, co chce kupic (Mini Beltpack czarny). Moze komus wpadlo LoweAlpine w oko, jak szukal LowePro? ;-)
Planuje zahaczyc dzisiaj o Arkadie... warto, czy nie ma sensu? :roll:

maku
15-06-2005, 14:50
A może zapytaj u źródła. Powinni wiedzieć kto od nich bierze towar.;-)

http://www.lowealpine.com/AboutUs/WorldwideContacts.asp

kavoo
15-06-2005, 16:08
A może zapytaj u źródła. Powinni wiedzieć kto od nich bierze towar.;-)

http://www.lowealpine.com/AboutUs/WorldwideContacts.asp
Pytalem, ja naprawde wiem jak uzywac googli ;-)

Niestety - adres jest krakowski, strony www nie ma, nic mi to nie daje. NIby moge napisac maila, ale... no nie wiem, jakos nie mam przekonania do firm, ktore maja skrzynke mailowa na onecie ;-)

pazurek
15-06-2005, 16:35
Dobra, to ja z troche innej beczki: co myslicie o plecaku SAMSONITE TREKKING PROFI?

http://www.dfoto.pl/sklep/customer/product.php?productid=291

Vitez
15-06-2005, 17:47
Dobra, to ja z troche innej beczki: co myslicie o plecaku SAMSONITE TREKKING PROFI?

http://www.dfoto.pl/sklep/customer/product.php?productid=29

Ja mysle ze powinienes oddzielny temat zalozyc.
Bo co ma wspolnego poszukiwanie sklepu firmy LowePro w Warszawie z opiniami o produkcie firmy Samsonite?
Poza tym ze slicznie namieszac moze w wyszukiwarce i rozjazd tematu powoduje :?

aquamark
15-06-2005, 17:48
ze pewnie Lowepro zdrozeje jak skończą się stare zapasy, bo obecny dystrybutor zbankrutowal i dokad pojawi sie nowy dostaw nie bedzie.
Pawerł


Witam.

Prawdopodobnie nastąpi tylko zmiana nazwy firmy. Nowe dostawy Lowepro
mają być za tydzień, dwa.

asq
28-06-2005, 21:17
może ktoś ostatnio był i widział na żywo w Wawie Lowepro Lens Case (http://www.eurocolor.com.pl/produkty/wyniki_wyszukiwania.aspx?catalogSimpleQueryId=1077 91)? bo chciałbym kupić na piątek do biegania na sztuce ulicy bez zbędnego balastu, no i chciałbym przypasować tele (poza tym poczta polska na pewno dostarczyłaby mi na poniedziałek - polecam oddział na Filtrowej, jest super).

na razie w bluecity widziałem jakieś tanie opakowania bodajże ARKANa po 25/35zł, domyślnie przeznaczone do przechowywania kompaktów, ale otwierają się z góry po obwodzie, więc... co ciekawe mają fajnie skopiowanego sliplocka, jeśli dobrze kojarzę, że to dwustronny rzep. wada: mało rozmiarów (i małe, szeroki wejdzie, ale chciałbym coś zamiennie na wide/tele, najlepiej z paskiem kompresyjnym).

Trzaska
28-06-2005, 22:53
poza tym poczta polska na pewno dostarczyłaby mi na poniedziałek - polecam oddział na Filtrowej, jest super
Ile ja tam przekleństw słysze na panie nie mogące pół godziny przesyłki znalezc, na panie wmawiające klientom z awizo, ze na pewno już te przesylke odebrali..., albo ze zona odebrała.... to jest przepiekne miejsce gdzie stoi sie najczesciej w kolejce po same drzwi (a oddzial nie jest mały :-) ), i rece opadaja z bezsilnosc.
Od niedawna wszystkie zakupy kieruje na adres w pracy :-) Koniec OT

asq
30-06-2005, 19:31
ok, przeszukałem więc pół miasta i nie ma tego w sklepach, co było do przewidzenia szacując zapotrzebowanie na te pokrowce. piszę to na wypadek gdyby ktoś wpadł na równie głupi pomysł szukania tych lowepro.

no nic, parę złotych "zaoszczędziłem" i będę biegał z plecakiem ;/

Balles
01-07-2005, 14:10
Marka Fotostop należy do Eurocoloru, teraz przejela to inna firma ale ten sam wlasciciel.

asq
01-07-2005, 16:57
w fotostopie też byłem (w arkadii) i lowepro mieli jak na lekarstwo: parę toreb, 2 plecaki i ze 30 małych badziewek do "ochrony" kompaktów.

Scaramanga
13-09-2005, 17:55
Znacie jakis sklep w Warszawie dobrze zaopatrzony w produkty Lowepro?
Poza EuroColorem bo ten zakończył zywot niedawno.

Ktos tam mowil,ze umie korzystac z google...chyba sie "troszku" przecenil.
Ja szukalem ostatnio paska do torby i po poszukiwaniach tu i tam polecam
"Galerie 77" na Marszalkowskiej(tel.:313 12 77),pasaz handlowy na ul.Powstancow Slaskich,albo po prostu zadzwonic do pana Roberta Synala
(606 355 311)wlasnie z przedstawicielstwa Lowepro "we wawie",ktory pomoze,doradzi,zamowi...

jadeit
13-09-2005, 18:14
ja zanabyłem w fotored szybko i tanio ale wysyłkowo to w wawie ale gdzie nie mam pojęcia

pozdrawiam

GoTo
13-09-2005, 19:12
W Stodole na początku sierpnia przynajmniej na dwóch stoiskach oglądałem spory wybór Lowepro, jedno prawie zaraz na początku przy wejściu. I tamże zakupiłem Nova 3 AW dużo taniej niż bywają na Allegro.

slonek
15-09-2005, 14:26
www.pstryk.pl albo osobiscie w Lomiankach. Sami sprowadzaja od producenta torby i plecaki. robie tam wszystkie zakupy i polecam z czystym sumiwniem.

adwent
16-09-2005, 19:20
slonek napisał:
www.pstryk.pl albo osobiscie w Lomiankach. Sami sprowadzaja od producenta torby i plecaki. robie tam wszystkie zakupy i polecam z czystym sumiwniem.

a ja tam swoją Stealth Reporter 400AW kupiłem u gościa na Saskiej Kępie w Warszawie ma małą firmę-sklep i było zdecydowanie najtaniej. Nawet pstryk w promocji (bo zrobili sobie promocję na kilka wybranych towarów) miał te torby drożej niż ten gość. Nazywa się Jacek Okołowicz 602 444 800 , 617 82 39 ul. Radziłowska 2. Gość sprzedaje także Tamraca i inne. Polecam (to nie moja rodzina ani nic z tego nie mam :-) )

Choć i pstryk jest dobrą firmą. Ostatnio kumplowi zepsuł się databank- zgubił gwarancję, poza tym termin gwarancji minął na kilka dni przed oddaniem sprzętu do Pstryka - mimo to najprawdopodobniej naprawią mu bezpłatnie (sprzęt już naprawiony, troszkę marudzą o ten termin ale wygląda na to że oddadzą bez kasy)

KMV10
19-09-2005, 21:25
Jako uzupełnienie informacji o dystrybutorze Lowepro
http://www.lowepro.com/where_to_buy/international/poland.aspx

F-System Sp. z o.o.
Tel: 48(22)858 25 10 w 111
ul. Zygmunta Vogla 2 A
Fax: 48(22)858 22 16
02-963 Warszawa
Email: lowepro@fsystem.com.pl
Web: www.fsystem.com.pl

licorea
13-12-2005, 23:30
Podpinajac sie pod watek - gdzie w Krakowie, poza Foto Plusem na Studenckiej, mozna obejrzec produkty Lowepro?

Zielony
20-04-2007, 11:09
(poza tym poczta polska na pewno dostarczyłaby mi na poniedziałek - polecam oddział na Filtrowej, jest super)


Ile ja tam przekleństw słyszę na panie nie mogące pół godziny przesyłki znaleźć, na panie wmawiające klientom z awizo, ze na pewno już te przesyłkę odebrali..., albo ze zona odebrała.... to jest przepiękne miejsce gdzie stoi sie najczęściej w kolejce po same drzwi (a oddział nie jest mały :-) ), i rece opadaja z bezsilnosci.

Potwierdzam, ale nie że jest super. Druga opinia w pełni aktualna.
Mnie za każdym razem panie pytają co na awizo pisze.
Listonosza, który to wypełnia za jajca bym powiesił.



A ja tam swoją Stealth Reporter 400AW kupiłem u gościa na Saskiej Kępie w Warszawie ma małą firmę-sklep i było zdecydowanie najtaniej. Nawet pstryk w promocji (bo zrobili sobie promocję na kilka wybranych towarów) miał te torby drożej niż ten gość. Nazywa się Jacek Okołowicz 602 444 800 , 617 82 39 ul. Radziłowska 2. Gość sprzedaje także Tamraca i inne. Polecam (to nie moja rodzina ani nic z tego nie mam :-) )

Korzystał jeszcze ktoś z oferty tego pana?

Zielony
20-04-2007, 17:22
A więc dzwoniłem do Jacka Okołowicza z postu poniżej na numer domowy (bo komórka już nie aktualna) i stwierdził, że się nie zajmuje handlem (już) LowePro. Skierował mnie na użytkownika IMPRA z allegro.
To tyle.

Tomasz1972
20-04-2007, 18:03
A więc dzwoniłem do Jacka Okołowicza z postu poniżej na numer domowy (bo komórka już nie aktualna) i stwierdził, że się nie zajmuje handlem (już) LowePro. Skierował mnie na użytkownika IMPRA z allegro.
To tyle.

Na allegro jest impra (http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=233578)oraz foto-impra (http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4813548) . Oba nicki to ten sam sprzedawca mający siedzibę w Poznaniu oraz Wrocławiu . Ma też swój sklep internetowy FOTO RAJ (http://www.foto-raj.pl/index.php)

Zielony
20-04-2007, 18:12
Chyba jednak najtaniej na www.torbylowepro.pl
Poza tym wsio na miejscu.

tmaciak
20-04-2007, 20:05
Chyba jednak najtaniej na www.torbylowepro.pl
Poza tym wsio na miejscu.

No właśnie. Kupowałem kilka rzeczy tam i zawsze było bez najmniejszego kłopotu, sprawnie i chyba tanio. Do ostatniej przesyłki nawet dobonusowali sciereczkę do optyki :)

Nie chciało mi się do Ursusa jeździć więc nie wiem jak wyglądają "na żywo".

RafalR
22-04-2007, 15:58
No właśnie. Kupowałem kilka rzeczy tam i zawsze było bez najmniejszego kłopotu, sprawnie i chyba tanio. Do ostatniej przesyłki nawet dobonusowali sciereczkę do optyki :)

Nie chciało mi się do Ursusa jeździć więc nie wiem jak wyglądają "na żywo".
Też nie miałem kontaktu "na żywo" tylko telefon i mail. Potwierdzam - miło, kompetentnie, sprawnie, tanio. Dobrze znają sprzedawany towar i umieją doradzić. Pan Bogdan stracił trochę czasu żeby przekonać mnie, że do moich potrzeb najlepszy będzie plecak Rover AW II a nie Compu Rover. Wybrałem Rovera AW II i nie żałuję ;)

Vitez
22-04-2007, 16:19
Też nie miałem kontaktu "na żywo" tylko telefon i mail. Potwierdzam - miło, kompetentnie, sprawnie, tanio. Dobrze znają sprzedawany towar i umieją doradzić. Pan Bogdan stracił trochę czasu żeby przekonać mnie, że do moich potrzeb najlepszy będzie plecak Rover AW II a nie Compu Rover. Wybrałem Rovera AW II i nie żałuję ;)

A ja mialem kontakt na zywo - ze 3 razy juz. Na gieldzie foto w Stodole pierwsze stoisko po lewej jak sie wchodzi na glowna hale (to do wwarszawiakow).
U mnie na odwrot - przy wlasnorecznym macaniu jak i wymianie opinii CompuRover zdecydowanie lepszy niz Rover AW II ... moze porada zalezy od stanow magazynowych ;) . Rover AW II - brak komory na laptopa, ciezszy, nieco mniejsza przestrzen bagazowa, niepotrzebna, badziewiasta (subiektywnie) i ciezka gumowa oslonka na gornym uchwycie.
Jak laptopa nie nosze tak komora na laptopa to swietne miejsce na teczki, dokumenty, koperty itp - rzeczy nie do pogniecenia raczej na ktore czasem brak paru cm w komorze bagazowej 8) .

RafalR
23-04-2007, 10:57
A ja mialem kontakt na zywo - ze 3 razy juz. Na gieldzie foto w Stodole pierwsze stoisko po lewej jak sie wchodzi na glowna hale (to do wwarszawiakow).
U mnie na odwrot - przy wlasnorecznym macaniu jak i wymianie opinii CompuRover zdecydowanie lepszy niz Rover AW II ... moze porada zalezy od stanow magazynowych ;) .

Napisałem, że do moich potrzeb Rover AW II jest lepszy niż CompuRover AW bo każdy jednak potrzebuje czegoś innego. Wymienione przez Ciebie zalety CompuRovera AW (większy, pojemniejszy, cięższy) to wady bo potrzebowałem plecaka jak najbardziej w moim pojęciu uniwersalnego - na przechadzki po mieście i wyjazdy w plener, pojemnego ale jednocześnie możliwie zgrabnego. Dolna komora na sprzęt foto pasuje idealnie, "na styk". Oba modele były wtedy dostępne od ręki więc stany magazynowe chyba nie grały roli ;)



Rover AW II - brak komory na laptopa, ciezszy, nieco mniejsza przestrzen bagazowa, niepotrzebna, badziewiasta (subiektywnie) i ciezka gumowa oslonka na gornym uchwycie.

Nie mam takiej rączki, może była w starszym modelu albo pomyliłeś z Nature Trekkerem ;)

Vitez
23-04-2007, 23:14
Nie mam takiej rączki, może była w starszym modelu albo pomyliłeś z Nature Trekkerem ;)

To bylo cos z rok temu... mozliwe ze to byl Rover AW bez 'II' . Widac sie kapneli i ja usuneli, wiec teraz mialbym gorszy dylemat niz wtedy.

RafalR
23-04-2007, 23:43
To bylo cos z rok temu... mozliwe ze to byl Rover AW bez 'II' . Widac sie kapneli i ja usuneli, wiec teraz mialbym gorszy dylemat niz wtedy.
Swój kupiłem 3 miesiące temu więc pewnie to trochę zmieniony model.

nediam
02-05-2007, 11:36
W warszawie jest jeszcze http://www.fotorimex.pl ;)

KrzychK
03-05-2007, 21:51
W warszawie jest jeszcze http://www.fotorimex.pl ;)

sprawdzalem co prawda tylko na jednym produkcie, ale...

roznica prawie 100 zl na plus www.torbylowepro.pl (kupowalem w srode Compu Trekker AW)

Zielony
04-05-2007, 10:08
W www.torbylowepro.pl piszą, że gwarantują najniższą cenę - czyli wystarczy pokazać im jakąś aukcję, że ktoś to sprzedaje taniej i powinni też zjechać do tej ceny (na danym produkcie).

KrzychK
04-05-2007, 17:13
W www.torbylowepro.pl piszą, że gwarantują najniższą cenę - czyli wystarczy pokazać im jakąś aukcję, że ktoś to sprzedaje taniej i powinni też zjechać do tej ceny (na danym produkcie).

w moim poscie zabraklo jednego slowa "dla"
ogolnie - w "torbylowepro" kupilem o prawie 100 zl taniej.
;)