Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : zarowki blyskowe ?



rubio
20-08-2008, 14:57
Witacje; nie znalazlem wiec pisze; czy ma ktos z was doswiadczenie z zarowkami blyskowymi powszechnie sprzedawanymi na aukcjach, takie wkrecane w gwint stadnradrowy tj e27 ? co o nich sadzic ? jakies sa efekty ? ineteresuja mnie wszelkie inforomacje; dzieki z gory za odpis; pozdrawiam

Kolaj
20-08-2008, 16:01
Co tu pisać. Działają i tyle. Z wad takiego rozwiązania można wymienić:
* brak regulacji mocy
* brak oświetlenia modelującego
* niska moc w porównaniu do lamp studyjnych
* niewielka ilość dostępnych modyfikatorów światła (softboxy, spoty itp.)

Zaletą jest oczywiście niska cena. Mam dwie takie od jakiegoś czasu, póki co żadna z nich nie padła. Ale używam raczej sporadycznie.

gonzo44
20-08-2008, 20:29
E tam szukałeś. Wpisz w wyszukiwarkę "żarówki błyskowe" i masz dwie strony wyników.

Vitez
21-08-2008, 14:10
http://canon-board.info/search.php + 'żarówki błyskowe' i jest co najmniej kilka(naście) interesujących wyników z informacjami. Nic trudnego, żadne skomplikowane wyszukiwanie, więc nie ściemniaj że szukałeś i nie znalazłeś. Nie lubimy tu lenistwa i próśb o podawanie na tacy. Forum to nie infolinia.