PDA

Zobacz pełną wersję : G3-format,a mozliwosci odzyskania danych



Alv
18-08-2008, 00:06
witam ze sporym problemikiem...instruujac starsza osobe co do obslugi G3 (dlugo by o tym), wyjasnialem zawilosci funkcji format. Niestety, nie dosc ze wyjasnilem to jeszcze pokazalem jak ta cudna funkcja dziala:)....tyle, ze na karcie byla relacja z waznego spotkania rodzinnego!

W sumie nie mam nadziei, ale moze komus jakims cudem udało sie nieduzym kosztem odzyskac dane ze sformatowanej karty (CF Kingston Elite Pro 1GB).W przeciwnym razie zjazd rodzinny trzeba bedzie powtorzyc:)

Z gory dziekuje....pewnie za wyrazy wspolczucia:)

redrash
18-08-2008, 00:41
Poszukaj na internecie jakiegoś programu do odzyskiwania utraconych danych. Ja używam RescuePRO Recovery Software który jest dodawany gratis do kart pamięci firmy SanDisk. Działa znakomicie.

michobo
18-08-2008, 10:42
jezeli zrobił format totalny wszystkich sektorów /low level/ to nic mu już nie pomoze
Takie narzedzia sprawdzą się tylko przy tzw QuickFormacie

Alv
18-08-2008, 22:19
Poszukaj na internecie jakiegoś programu do odzyskiwania utraconych danych. Ja używam RescuePRO Recovery Software który jest dodawany gratis do kart pamięci firmy SanDisk. Działa znakomicie.
dzieki, poki co sciagnalem wersje demo RescuePRO Recovery Software - pieknie odzyskala wszystkie foty....a nawet wiecej niz chcialem:)...ale o tym sza!:). Tyle ze to wersja demo wiec nie mozna nic uzytecznego z tym zrobic. grzebie w necie, ale kiepsko z freewarem. z braku laku na trialu mozna pociagnac, zobaczymy z jakim skutkiem.

Serdeczne dzieki, mam lekarstwo w zasiegu reki. w razie czego kupie tego Sandiska...w sumie obrazki z rodzinnego zjazdu....bezcenne:)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

jezeli zrobił format totalny wszystkich sektorów /low level/ to nic mu już nie pomoze
Takie narzedzia sprawdzą się tylko przy tzw QuickFormacie
nie wiem czy to byl low czy high level, dlatego zamiescilem watek w dziale SERIA G, liczac ze uzytkownicy tego sprzetu znaja sie na tym. I jak zwykle nie zawiedli! za co raz jeszcze dzieki!osobiscie, to pierwszy w moim zyciu przypadek, ze zrobilem cos tak glupiego, niezgodnego z intencja uzytkownika....przy okazji przetestuje na moim sprzecie...uzyteczne narzedzie!

michobo
19-08-2008, 08:21
wychodzi na to ze aparaty robią wyłącznie quick-format :)

dobert
19-08-2008, 08:53
wychodzi na to ze aparaty robią wyłącznie quick-format :)

wystarczy zobaczyć jak szybko im to idzie :)

Alv, jak nie znajdziesz pełnej wersji to daj znać na PW.

Alv
21-08-2008, 22:00
niestety musze zmartwic poszukiwaczy pelnej wersji RescuePRO Recovery Software. w necie - kiszka, jak pisalem wczesniej , same dema, choc pod roznymi nazwami (nawet freeware).Przelacialem wiekszosc mozliwych miejsc pytajac o promocje z karta Sandiska - z reguly o niej nie slyszeli....niezle sie zbiegalem przez te kilka dni....efekt - punkt wyjscia.To tak dla potomnych;). na allegro tez kiszka

Alv
10-10-2008, 15:16
info dla zainteresowanych:
znalazlem n/w programik do odzysku....calkiem przez przypadek. Dokupowalem karte CF 2GB SanDisc....po otwarciu pudełka w srodku był mały krążek .....z RescuePRO Recovery Software:). Niestety pudełko nie zawierało żadnych oznakowań co do zawartości.

Jesli ktos równiez poszukuje - domagajcie sie otwarcia pudełka!!!:)

arturs
10-10-2008, 23:59
info dla zainteresowanych:
znalazlem n/w programik do odzysku....calkiem przez przypadek. Dokupowalem karte CF 2GB SanDisc....po otwarciu pudełka w srodku był mały krążek .....z RescuePRO Recovery Software:). Niestety pudełko nie zawierało żadnych oznakowań co do zawartości.

Jesli ktos równiez poszukuje - domagajcie sie otwarcia pudełka!!!:)

No przecież kolega od razu w drugim poście napisał:


Poszukaj na internecie jakiegoś programu do odzyskiwania utraconych danych. Ja używam RescuePRO Recovery Software który jest dodawany gratis do kart pamięci firmy SanDisk. Działa znakomicie.

Alv
13-10-2008, 15:45
No przecież kolega od razu w drugim poście napisał:

owszem,tyle, ze uzupełniłem info o to żeby nie pytac sprzedawcow...bo zaden nie słyszał o dołączonym do karty oprogramowaniu.Próżno też szukać wzmianki na opakowaniu:). Nie wiadomo tez czy SanDisc dodaje gratisa do kazdej karty czy tylko do jakiejs serii. Szczegolowego info nigdy za wiele.