PDA

Zobacz pełną wersję : [Warszawa] 51. Miedzynarodowy Memorial Janusza Kusocinskiego



kavoo
09-06-2005, 19:58
W najblizsza niedziele na stadionie warszawskiej AWF odbedzie sie tytulowa impreza.
Wybiera sie ktos? Tak sie zastanawiam, czy z czystej ciekawosci nie sprobowac sportu dla odmiany :-) O ile nie bede musial w niedziele pracowac... sobota juz mi z jakichkolwiek planow foto wypadla :|

Wiecej informacji (obsada konkurencji, program itp.) na oficjalnej stronie memorialu (http://www.kusocinski.pzla.pl/).

kavoo
12-06-2005, 20:04
Bylem i pofocilem.

Bylo zaj... czyli extra ;-) Super swiatelko, temperatura sprzyjajaca... swietnie spedzone 3 godziny :D

Foty pozniej, bo teraz siadam ogladac Lige Swiatowa.

henrikson
20-06-2006, 04:20
Super, że się wybrałeś, bo ja nie mogłem być, ale za to chętnie obejrzałbym twoje ujęcia - skoro światło było, a i zawody dość niezłe to... nie mogę się doczekać.
Pozdrowienia

henrikson
20-06-2006, 04:22
Świetne zdjęcia - zajrzałem na twoją stronę i już widzę. Dzięki

Jac
20-06-2006, 05:59
Super, że się wybrałeś, bo ja nie mogłem być, ale za to chętnie obejrzałbym twoje ujęcia - skoro światło było, a i zawody dość niezłe to... nie mogę się doczekać.
Pozdrowienia
nie wiem czy zauwazyles ale to bylo rok temu to swiatlo... w tym roku byl 52 memorial.... a topic jest o 51 ;-)
tak wiem, w tym roku kavoo tez byl, ale on tu juz nie zaglada, zreszta masz info w stopce... choc zdjecie jak zwykle, pierwsza klasa ;-)

henrikson
21-06-2006, 17:12
a to ciekawie z tym memorialem wyszlo :) Ja po prostu wpisalem w google 'memorial kusocinskiego' i strona canon-board.info wyszla jako jedna z pierwszych - tak mnie informacja o zdjeciach zainteresowala, ze nie zwrocilem uwagi na date. Dopiero pozniej ogladajac zdjecia na stronie kavoo zauwazylem, ze cos jest nie tak, ze dzien miesiaca sie nie zgadza :) ...

Zielony
21-06-2006, 17:26
Ale nie wiem czy też zauważyłeś, że na stronce kavoo są też/już najnowsze zdjęcia z tegorocznego memorialu :)