PDA

Zobacz pełną wersję : [piotrr] Blue Hole, Dahab



piotrr
15-08-2008, 21:10
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img183.imageshack.us/img183/4291/img2093gd5.jpg)

lempl
15-08-2008, 22:59
mogłeś poczekać aż chłopak przyjmie jakąś bardziej interesującą pozę, gapiąc się w ziemię psuje potencjalnie świetne zdjęcie.

piotrr
16-08-2008, 12:48
Mi akurat ten detal bardzo się podoba, bez niego tutaj byłby tylko słodki landszafcik. Ale dzięki za opinię :) pozdrawiam.

MIC_a
16-08-2008, 15:32
detal w postaci chlopca na tak :)
"poza" chlopca na nie :p

djcargo
16-08-2008, 16:28
Jego głowa jest w nieładnym cieniu...

ArturBonoVox
16-08-2008, 16:35
Zdjecie fajne, naturalne, niepozowane. Ladne kolory.

DonBolano
16-08-2008, 16:46
A za oknem pada... Dlatego tez bedzie sie nam podobac ;)

lempl
16-08-2008, 17:33
Mi akurat ten detal bardzo się podoba, bez niego tutaj byłby tylko słodki landszafcik. Ale dzięki za opinię :) pozdrawiam.

Miałem kiedyś podobną sytuację ze zdjęciem z abu simbel. Też na zdjęciu był facet, który moim zdaniem 'opowiadał' historię i strasznie mi się ono podobało. Wrzuciłem na jakieś forum i usłyszałem komentarze podobne jak Ty teraz, no może trochę bardziej dosadne;) Poszło o pozę 'modela', który wg. niektórych wyglądał jakby... rzygał:mrgreen: Chodziło o to, że zakrywał ręką twarz, czego ja w ogóle nie zauważyłem, bo zdjęcie podobało mi się jako całość i miałem do niego emocjonalny stosunek.

Moim zdaniem twoje zdjęcie by było naprawdę świetne gdyby chłopak np patrzył na snoorkerów, ale gapienie się w ziemię balansując na jednej nodze jakoś mi tutaj nie pasuje. Diabeł tkwi w szczegółach;)

piotrr
16-08-2008, 17:43
hehe... maybe. Ale chciałem się podzielić, bo mi się podobało. Nie miałem czasu za wiele na tę fotkę, wracaliśmy już do jeepa po snurkowaniu, po całym dniu na safari i wielbłądach. Niestety ja śpiewa Becia Kozidrak " ta sama chwila" nie zdarzy sie wiecej :) Przegapiłem moment za chwilę kiedy ten chłopak skakał z balustrady widocznego mostka przewrotem w tył.. ..ale może następnym razem :D