PDA

Zobacz pełną wersję : [kucyk] Irlandia / Teneryfa



kucyk
15-08-2008, 19:54
Witam

Pierwszy temat na forum i szykuja sie pierwsze baty :mrgreen:
Chcialbym zaprezentowac wam dwa zdjecia, dodam, ze fotografuje od 3 miesiecy, wiec nie spodziewam sie, aby rzucily was na kolana, ale mam nadzieje, ze chociaz troche sie spodobaja 8)

1. Portrane, malownicza miejscowosc w Irlandii

http://img209.imageshack.us/img209/8039/22rx6.jpg


2. Jaszczurka u podnoza wulkanu Teide, Teneryfa, bardzo glodna jaszczurka dodam, chipsy jej zasmakowaly :-D

http://img131.imageshack.us/img131/5948/79551881rz6.jpg

ubiquitin
17-08-2008, 00:44
IMO oba zdjęcia są ciekawe, na pierwszym fajna kompozycja i kolorki, a chipsy to chyba ulubiona przekąska tego jeszczura...nieźle Ci zapozował ;)

podstawe
17-08-2008, 10:39
Na pierwszym zdjęciu horyzont chyli się ku prawej. Jeszcze starałbym się rozmyć fale, ale to tylko moje widzimisię, a nie zasada. Uważam, że człowiek nie rejestruje rzeczy "migawkowo"; pozornie widzimy fale tak, jak widać na Twoim zdjęciu, a w rzeczywistości słyszymy jeszcze szum, trochę kręci nam się w głowie, wszystko wydaje się płynąć. Dlatego rozmycie fal dałoby wrażenie bliższe temu, które odczuwamy rzeczywiście stojąc nad brzegiem morza. Zrobiono co prawda mnóstwo takich zdjęć nadbrzegowych naświetlanych dłużej, ale wciąż przemawiają one do mnie bardziej.

Zdjęcie drugie? Nie karmić zwierząt! :)

ewa_olsztyn
22-08-2008, 13:43
Uff..! Schrzaniłeś dobre zdjęcie tym chipsem :(
Poza tym takie g.. mogło jej zaszkodzić..
Masz bez?

MaciekCi
27-09-2008, 10:08
Witaj kucyku ;)

Moje zdanie znasz -> Fotka z jaszczurką śmieszna przez tego chipsa, wygląda jak z wielkim cygarem. :) :D

Pierwsza -> "nice view". ;)

Gregolius
01-10-2008, 08:39
1 Moim zdaniem ciekawa aczkolwiek moim zdaniem głównym motywem chyba jednak maja być kamienie co wiąże się z lekkim prze kadrowaniem ale i tak mi się podoba
2. Za szeroko trochę spróbuj skadrować trochę aby uwaga skupiała się na tej piknej jaszczurce bo tak czasami oczy krążą zastanawiając się po co te kamienie po bokach.