PDA

Zobacz pełną wersję : [bejrut] Alka



bejrut
15-08-2008, 16:18
sorki temat nieaktualny

Vitez
15-08-2008, 17:03
chcialbym na poczatku uslyszec cos na temat samych zdjec.

Poczytaj najpierw trochę dobrych porad, nie tylko o obróbce ale też ogólnie o kadrowaniu.

fret
15-08-2008, 18:48
No, kadry leżą. Tak na siłę, to drugie się broni, ale i tak trochę żal przyciętego dołu. Na trzecim przestrzeń nad głową zupełnie nieuzasadniona. Pierwsze daje rade po odcięciu górnej połowy. Zostaje ciut za duża GO i nieestetyczny pasek na scianie (na pełnym kadrze widać o co chodzi, ale po przycieciu, zostaje tylko brzydki pasek).

Vitez
15-08-2008, 20:05
Mnie w w dwóch kadrach poza pierwszym najbardziej razi to, że interesuje mnie wygląd modelki a nie wnętrza jej nosa :roll: .
Ogólnie wyglądają jakby pstryknięte przypadkiem serią przy przeciąganiu się/ziewaniu.

bejrut
15-08-2008, 21:30
vitez wiedzialem ze tobie te dziurki nie spasuja ;)
w kwesti kadrowania bylo ciezko bo mam 85 i niestety niezaduze lokum wiec przy zoomie noznym ograniczaja mnie sciany wiec umieszczenie modela w mocnym pkt bylo raczej trudne. chcialem sprobowac czegos innego bo do tej pory robilem raczej ciasne portrety

fret
15-08-2008, 22:13
Chyba mam monitor do d. Wnetrza nosa nijak nie widzę...

Vitez
17-08-2008, 00:03
w kwesti kadrowania bylo ciezko bo mam 85 i niestety niezaduze lokum wiec przy zoomie noznym ograniczaja mnie sciany wiec umieszczenie modela w mocnym pkt bylo raczej trudne. chcialem sprobowac czegos innego bo do tej pory robilem raczej ciasne portrety

Wymówki... wymówki... jak chcesz coś innego niż ciasne portrety to spróbuj też innego szkła niż tego wyspecjalizowanego do ciasnych portretów. No i kto ci każe w domu robić?



Chyba mam monitor do d. Wnetrza nosa nijak nie widzę...

To taka (trudne słowo) alegoria a wręcz (jeszcze trudniejsze słowo) hiperbola :p .