PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia miesiąca - lipiec - głosujemy!



Kubaman
12-08-2008, 21:30
Witam,

w związku z okresem wakacyjnym tym razem było bez przypominajki. Zgłosiło się siedmiu autorów, jeden miał problem z czytaniem regulaminu i zostało nam sześć zdjęć do oceny. Myślę, że będziecie się dobrze bawić.


Jadę teraz na wakacje, więc w sierpniu przypominajki też nie będzie, chyba ze zatrudnicie innego życzliwego moda :)
Pozdrawiam
Kuba

Tu głosujemy: http://www.canon-board.info/showthread.php?t=37272

adamek
13-08-2008, 09:42
no właśnie.
nie ma przypominajki, nie ma zdjęć. ;)

ewa_olsztyn
13-08-2008, 14:47
Ja też tak mam :( - zapomniałam.
Musi być przypominajka...

BuRton
13-08-2008, 22:57
W związku z okresem wakacyjnym zamiast głosować np. na 30 zdjęć (bo teoretycznie więcej osób ma czas na fotografowanie) możemy głosować na 6 ...hm...fotek :/ .

Szkoda. Można było by podnieść poziom konkursowych zdjęć a tak jest słabiutko. Nie zapomniałem. Czekałem na proponowaną przez Kubę zmianę opisywania wysłanych na konkurs zdjęć.

roger-krk
14-08-2008, 17:07
A już się czaiłem, ze pierwszy raz wyśle coś na fotkę miesiąca... No trudno może w sierpniu będzie coś lepszego;D

DonBolano
14-08-2008, 18:32
A jak usunac EXIF?

sniper88
14-08-2008, 18:37
http://canon-board.info/showthread.php?t=12674
http://canon-board.info/showthread.php?t=12880

Kubaman
03-09-2008, 23:14
Wakacje za nami, nieco luźniej się zrobiło ale wracamy do podsumowania rywalizacji :)

Miło mi poinformować, że w lipcowej edycji konkursu Fotografia Miesiąca zwyciężył kolega sniper88 za zdjęcie nr 1. Uzyskał 77 głosów spośród 220 (35%)

Gratuluję!


Przypominam, ze zwycięzca ma prawo do publikacji w czasopiśmie Lustrzanka i bierze udział w głosowaniu rocznym.


Podaję uczestników konkursu w czerwcu w kolejności publikacji zdjęć:
1) sniper88
2) Dzygit-Dublin
3) J.T.
4) Łukasz Wiszniewski
5) Azgar
6) podstawe

Dzygit-Dublin
04-09-2008, 04:34
witam
Gratulacje Sniper88 , uff a tak blisko było.

Gratulacje i pozdrawiam
Darek

ewa_olsztyn
04-09-2008, 11:35
Sniper! Gratulacje! Udało Ci się wywołać u mnie lęk wysokości tym zdjęciem. Do szczęścia zabrakło mi jakiegoś magicznego światła..

sniper88
04-09-2008, 11:54
Dzieki wszystkim za dobra zabawe:)

Sniper! Gratulacje! Udało Ci się wywołać u mnie lęk wysokości tym zdjęciem. Do szczęścia zabrakło mi jakiegoś magicznego światła..
Bylem tam (a raczej bylismy razem z kolega) o wschodzie slonca, ale udalo mi sie zrobic moze 5 zdjec i przyszly chmury, wiec magicznego swiatla zabraklo.
Za niedlugo wrzuce na forum wiecej zdjec z tamtego miejsca, i jeszcze kilku innych:) Duzo tego mam:mrgreen:

seja
04-09-2008, 13:25
Sniper gratulacje. Przedewszystkim musiały z tamtąd być inne ciekawe widoczki. Fajnie oddana przestrzeń ale jak dla mnie za dużo niebieskiego w tle. Czy robiąc to zdjęcie również stałeś w podobnym miejscu jak uwieczniona postać??

sniper88
04-09-2008, 13:45
Sniper gratulacje. Przedewszystkim musiały z tamtąd być inne ciekawe widoczki. Fajnie oddana przestrzeń ale jak dla mnie za dużo niebieskiego w tle. Czy robiąc to zdjęcie również stałeś w podobnym miejscu jak uwieczniona postać??

Stalem nad przepascia (czy raczej siedzialem na krawedzi), ale w porownaniu z tym co widac na zdjeciu, to bylo nic;)
Wiem ze za duzo niebieskiego, fotke mialem mozliwosc obrobic w bibliotece na monitorze ktory potrafil cuda wyswietlic, wiec jakosc jest nie taka, jakbym chcial. Jak bede za niedlugo pokazywal zdjecia, to to sie doczeka lepszej obrobki:)

DonBolano
04-09-2008, 13:59
Gratuluje. Bardzo dobre zdjecie

BuRton
04-09-2008, 15:55
"Lipcowy" zwycięzco. Dlaczego tak niefortunnie skadrowane zdjęcie ? Centralnie. Osobiście wolałbym więcej zobaczyć widoku po prawej stronie a mniej z lewej. Wijąca się rzeka (jak mniemam) "wciągała" by w kadr.

Pozdrawiam :)

sniper88
04-09-2008, 16:08
Niefortunnie, bo zaraz na lewo zaczynaly sie skalki i glazy, ktore by ktos uznal za nieciekawe i w dodatku uciete*. Nie przesowalem kadru w prawo, zeby pokazac jak bardzo ten fragment odstaje od 'zbocza', i wyszlo tak ze jest centralnie;)

*Ale mam jeszcze zdjecia szeroko skadrowane, gdzie widac calosc, lacznie z jeziorem (to nie rzeka:p) i calym zboczem po lewej:)

PS. Ale musze przyznac, ze dalo sie tam zrobic lepsze zdjecia, niz to, tutaj zaprezentowane:) Tyle ze jak wybieralem wlasnie to, to bylem na tyle ograniczony w dostepie do kompa, ze nie moglem przejzec wiecej niz kilku zdjec na raz, i z tych ktore wtedy przegladalem to wydalo mi sie najlepsze:) Na szczescie w domu wypatrzylem jeszcze kilkanascie innych;)

BuRton
04-09-2008, 20:48
Rozumiem :) . Jednak pozory mylą a wyobraźnia działa ;) . Ja tam widziałem (widziałbym) rzekę a jest jezioro :) . Trudno z jeziora zrobić rzekę ;) . I po raz kolejny się przekonuję: jednym z najważniejszych etapów to wybór właściwego zdjęcia. Chętnie obejrzę inne z tej wyprawy.

Gratuluję i pozdrawiam :) .