PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Canon S1 IS



irti6
01-08-2008, 21:53
Witam, mam nadzieje ze w dobrym miejscu pisze. Moj problem polega na tym ze przez przypadek usunolem zdjecia. Znalazlem strone na ktorej pisze jak to przywrocic, mianowicie musze pierwsz zaczac od zmiany digital camera na disk drive ale nie wiem ja kto zrobic, podobno pisze to w instrukcji kazdego aparatu tylko nie ma mnie teraz w kraju i nie moge tego sprawdzic bo instrukcja zostala w domu. Wiec moja prozba polega na tym, czy by ktos kto posiada aparat Canon S1 IS mogl mi napisac na forum jak to zrobic lub przyslac mi jakos instrukcje ( moze byc email irti6@wp.pl). Z gory dziekuje i prosil bym o szybka reakcje poniewaz nie wiem czy moge robic nowe zdjecia, czy nie przeszkodza one w odzyskaniu poprzednich.

Juriko
02-08-2008, 01:07
W sprawie obsługi S1 nie pomogę, ale radzę skorzystać z czytnika w celu odzyskania skasowanych zdjęć i pod żadnym pozorem nic nie zapisywać na karcie przed operacją odzysku.
Możesz skorzystać np. z damowego programu do odzysku Digital Image Recovery (http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=229&Digital+Image+Recovery+1.47)