PDA

Zobacz pełną wersję : [sylwester Samluk] Nie brakuje na imprezach



sylwester Samluk
29-07-2008, 21:15
Witam

Jak wam się podoba?


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl)

Alzail
29-07-2008, 22:56
trochę brudny ten stolik :) i chyba lekko poziomu nie trzyma ten kieliszek.

robgr85
30-07-2008, 07:34
dlaczego w kielonku są resztki wody, a nie wódki (bynajmniej moja nie zostawia takich kropel - albo mam dziwną wódkę, albo dziwne kieliszki :) )?

ewa_olsztyn
31-07-2008, 09:22
Hmm.. co poeta chciał przez to powiedzieć?
Kieliszek, wyraz tęsknoty? Kadr leci w lewo, statyw też pił??
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kolaj
31-07-2008, 09:25
dlaczego w kielonku są resztki wody, a nie wódki (przynajmniej moja nie zostawia takich kropel - albo mam dziwną wódkę, albo dziwne kieliszki :) )?Jak dobrze zmrozisz wódkę, to na kieliszku zostaje skraplający się szron. A fotka, w sumie ot, taka sobie. Nie zwróciłbym na nią uwagi w tłumie.

sylwester Samluk
31-07-2008, 20:39
Tego zdjęcia nie robiłem ze statywu:) A pijany też nie byłem, ale skoro leci w prawo - no cóż musze potrenować.

"Kolaj" mówisz "A fotka, w sumie ot, taka sobie. Nie zwróciłbym na nią uwagi w tłumie" - pewnie jak jesteś profesjonalistą do tego bawsz się w PS to oczwiście, że to wydaje sie nudne. Jednak są ludzie, którym akurat to zdjęcie przypadło gustu i też robią zdjęcia ale amatorsko.

Pozdrawiam

Sylwek

Kolaj
31-07-2008, 20:44
"Kolaj" mówisz "A fotka, w sumie ot, taka sobie. Nie zwróciłbym na nią uwagi w tłumie" - pewnie jak jesteś profesjonalistą do tego bawsz się w PS to oczwiście, że to wydaje sie nudne. Jednak są ludzie, którym akurat to zdjęcie przypadło gustu i też robią zdjęcia ale amatorsko.Jestem amatorem, zresztą to nie ma nic do rzeczy. Oceniam z pozycji oglądacza a nie fotografa. Tak, jak np. obrazy czy filmy, choć nie jestem malarzem ani reżyserem. Nie wnikam w warsztat i nie interesuje mnie, czy i w jakim stopniu używałeś PS. Z pewnością są osoby, którym ta fotka się bardziej podoba, to przecież wyłącznie kwestia gustu.

Dla równowagi powiem, że nie dostrzegam aby jakoś strasznie się waliła w którąś stronę. Może inaczej. Dostrzegam ale tylko dlatego, że ktoś zwrócił na to uwagę. Sam bym nie zauważył.

Pozdrawiam!

sylwester Samluk
31-07-2008, 22:03
Dziękuje "Kolaj" za każde słowo krytyki, które jest dla mnie bardzo cenne - w końcu każdy się uczy.

bardzo się cieszę, że ktoś się wypowiedział o tym zdjęciu.

Pozrawiam serdecznie i bedę dzięczny Wszystkim za każde słowo w sprawie moich zdjęć.

Pozdrawiam

Sylwek

zeflik
25-01-2009, 11:29
Oj tego nie brakuje ;p A co do kadru to niezły