PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z A590 IS



szumi_1
28-07-2008, 15:52
Robiąc zdjęcia w pomieszczeniach lub w nocy canonem a590is,po środku zrobionego zdjęcia jest wyrażnie widoczny jasny pas po błysku lampy.Czy to jest normalne w tjj klasie aparatów?pozdrawiam

akustyk
28-07-2008, 16:15
pokaz jakies zdjecie. ja u siebie nie zauwazylem, ale jak bede wiedzial czego szukac to sprobuje cyknac i sie przyjrze

szumi_1
01-08-2008, 10:14
Ale jak mam pokazać zdjęcie?niestety Ja w tych komputerowych sprawach jestem ,,CIENKI'' :)może wyślę Ci na maila?pozdrawiam

akustyk
01-08-2008, 10:22
Ale jak mam pokazać zdjęcie?niestety Ja w tych komputerowych sprawach jestem ,,CIENKI'' :)może wyślę Ci na maila?pozdrawiam

no moze byc i tak. adres znajdziesz w profilu

jasfas
05-08-2008, 18:12
Witam
Mamy spory problem ponieważ po rozładowaniu baterii w aparacie i włożeniu nowych < dwa komplety były sprawdzane > nie mogę uruchomić aparatu, nie wiem czy to możesz być spowodowane, baterie przekladalem i wyjmowalem wielokrotnie, także karte pamieci i wszsytko inne co mi przyszlo do glowy ale nic to nie pomogło, nie wiem czy mógł się on zablokować w jakiś sposób po wyładowaniu baterii ? czy jest tam możesz jakies guzik do restartu bo nie takie nie widzialem ?
Jeżeli ktoś by miał jakies pomysły co można by było z tym zrobić to z góry dziekuje za odpowiedz,

barto78
11-08-2008, 23:22
Zobacz sobie czy zatrzask w drzwiach do baterii sie zamyka, czasem moze sie zablokowac w pozaycji otwartej, lub w polowie i wtedy czujnik jest nie docisniety i nie wlanczysz aparatu