PDA

Zobacz pełną wersję : Camera Raw - Tryb taśmy filmowej ?



renes
20-07-2008, 12:24
Witam,

Niedawno wymieniałem komputer i po zainstalowaniu Camera Raw nie pamiętam gdzie ustawić tryb podglądu zdjęć w jednym oknie. Jak więc włączyć/ustawić w Camera Raw (otwieram z Photo Shopa CS2) funkcję "tasmy filmowej" dającej podgląd i obróbkę wielu zdjęć?
Otwieram kilka zdjęć lecz każde jest w oddzielnym oknie.

czornyj
20-07-2008, 16:37
Witam,

Niedawno wymieniałem komputer i po zainstalowaniu Camera Raw nie pamiętam gdzie ustawić tryb podglądu zdjęć w jednym oknie. Jak więc włączyć/ustawić w Camera Raw (otwieram z Photo Shopa CS2) funkcję "tasmy filmowej" dającej podgląd i obróbkę wielu zdjęć?
Otwieram kilka zdjęć lecz każde jest w oddzielnym oknie.

Zaznaczyć więcej niż jeden plik RAW w Bridge i nacisnąć Ctrl+R

renes
20-07-2008, 16:45
Musi to być w Bridge, nie można z pozycji Camera RAW?


W Bridge po włczeniu trybu taśmy flmowej rzeczywiście zdjęcia w Camera Raw otwierają się także w tym trybie, natomiast wcześniej otwierały mi się w ten sposób Rawy bez potrzeby wchodzenia najpierw w Bridge. Po prostu zaznaczałem kilka Rawów i otweirał się moduł Camera RAw ze zdjęciami taśmy filmowej.

Poza tym w podglądzie w Bridge pokazują się ikonki zdjęć, a nie ich podgląd. W Camera Raw jest ok, tyle że musze otwierac Rawy najpierw w Bridge, by potem mi sie otwierały w trybie taśmy w Camera Raw.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Już działa, dzięki!