PDA

Zobacz pełną wersję : Przewóz dwóch podobnych obiektywów



christof
11-07-2008, 12:26
Czy ktoś z was sie z tym spotkał, żeby celinicy robili problem co do dwóch podobnych obiektywów, chodzi o C 70-200 2.8 oraz 4 - wiadomo, że dla nas są to zupełnie odmienne sprzęty, ale kontrolujący może okazać sie mniejszym znawcą fotografii . Sprzęt będzie bez pudełek, więc nie będzie wyglądal jak zupełnie nowy. Przelot: newark, londyn, berlin.
Dzięki!

Yenox
11-07-2008, 12:38
Pomiędzy wersją 2.8 a 4 jest spora różnica... w wielkości:)

Kubaman
11-07-2008, 12:43
a co to ma za znaczenie? Skoro próbujesz udawać, ze to twój sprzęt to co miałoby przeszkadzać posiadanie dwóch takich samych obiektywów? Dwie takie same puszki można mieć a obiektywu już nie?

gietrzy
11-07-2008, 13:20
Przelot: Dzięki!

Sobie podziękuj... chciałoby się dopisać coś jeszcze.
Napisz im jeszcze nr lotu, dzień i kolor czapki....

Ja ostatnio wylądowałem na cle... więcej nie napiszę dla naszego dobra ;)

BTW: wyedytuj swój post.

lempl
11-07-2008, 13:42
Sugerujesz, że UC ma u nas wtyczkę/donosiciela?!

lukep
11-07-2008, 13:50
Po pierwsze, ile jeszcze dziecinnych pytan z cyklu : Czy dam rade, czy nie dam rady, a moze jednak dam rade...??

Po drugie, czytajac to forum bardzo latwo mozna zrozumiec, ten ogromny stopien akceptacji naszego spoleczenstwa do zlodziejstwa, jakim jest to co powyzej opisane, lub proba zrobienia tego. Nikt nie napisal, ze jest to nielegalne i niemoralne. Ale po co?? Zyjemy przeciez w katolickim kraju, gdzie Jezus wraz z Papiezem modla sie za nasz piekny kraj, prawda??

Zaraz sie ozwa glosy, ze przeciez nas okradaja! He he he, czyli czujcie sie w pelni usprawiedliwieni.

Amen

Fotos
11-07-2008, 14:00
zlodziejstwa

To nie jest zlodziejstwo tylko wolny handel :-) Dasz rade chlopie, tylko wrzuc obiektywy w stare skarpety :-)

majku
11-07-2008, 14:23
dla mnie 2.8 i 4.0 to to samo
bo gdzie użyje 4.0 to 2.8 też da radę
to po co mi dwa(wybaczcie czy ktoś widzi sens wzajemnego zmieniania tych obiektywów?)
i nie piszcie że 4.0 mniejszy ;)
a co do oszukiwania, kradzieży to mi sie śmiac chcę
jak sobie pomyślę że ponad 1000zł. zapłaciłem podatku od dochodów w UK(nie mając żadnych dochodów w Kraju)- mimo tego nie miałem ubezp. składek emeryt. w Naszej Polsce!
w USA B&H sprzedaje lensa za 1000$ i im się opłaca
u nas żeby się opłacało 1500$(w przeliczeniu)
obiektyw produkowany w Japonii, Tajlandii, Malezjii
czy warto to zmieniać? nie bo kto zarabia?
a kto po dupie dostaje?
i badź fair!

HuleLam
11-07-2008, 14:45
Po drugie, czytajac to forum bardzo latwo mozna zrozumiec, ten ogromny stopien akceptacji naszego spoleczenstwa do zlodziejstwa, jakim jest to co powyzej opisane, lub proba zrobienia tego.
Czekaj, kto napisał coś o złodziejstwie? :roll: