PDA

Zobacz pełną wersję : Podnoszenie zdjęć PS



manfred1
06-07-2008, 22:36
Witam serdecznie mam pytanko jak podnieść zdjęcia nie wiem jak to nazwać z minimalizacji za jednym przyciśnięciem aby nie przyciskać każde osobno?


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img125.imageshack.us/img125/6021/podniesienieqk9.jpg)

Mellan
06-07-2008, 23:16
...nie minimalizować?

Pinio
06-07-2008, 23:24
Cóż za błyskotliwa odpowiedź:)

Misiaque
06-07-2008, 23:32
Poszperaj w menu okno.
Maksymalizacja powinna chyba też spowodować że wszystkie okienka będą zmaksymalizowane, ale mogę się mylićl; to oczywiście nie rozwiązuje problemu w pełni.

manfred1
06-07-2008, 23:43
Chyba za dużo wymagam od tego programu ale troche mnie denerwuje klikanie na każde zdjęcie z osobna aby powróciło do pierwotnego stanu.

Mellan
07-07-2008, 00:09
Sugestią o nie minimalizowaniu chciałem zakwestionować konieczność takowego. Zwyczajnie, po co? Minimalizacja wcale nie powoduje że zmiejszymy obciążenie programu pamięcią o operacjach na nich wykonywanych, wszystko i tak siedzi na RAM. Jak chcesz mieć ją w wyłącznym okienku wystarczy zmienić ogląd u dołu panelu narzędziowego (w twoim screenshocie wszystkie narzędzia i okna masz powyłączane (?) ).
Czy wymagasz za dużo? :) Ps to skomplikowany program do obróbki w funkconalności nie mającemu sobie równych, ale to nie przeglądarka zdjęć.

rolaj
07-07-2008, 02:43
...nie wiem jak to nazwać z minimalizacji za jednym przyciśnięciem aby nie przyciskać każde osobno?

to sie nazywa maksymalizacja

...nie minimalizować?
a przynajmniej nie wszystkich na raz

Cóż za błyskotliwa odpowiedź:)
A masz mniej błyskotliwą i moze, przy okazji, choćby dotykającą istoty rzeczy? Bo w cytowanej powyżej nie dostrzegam.

Sugestią o nie minimalizowaniu chciałem zakwestionować konieczność takowego. Zwyczajnie, po co? Minimalizacja wcale nie powoduje że zmiejszymy obciążenie programu pamięcią o operacjach na nich wykonywanych, wszystko i tak siedzi na RAM. Jak chcesz mieć ją w wyłącznym okienku wystarczy zmienić ogląd u dołu panelu narzędziowego (w twoim screenshocie wszystkie narzędzia i okna masz powyłączane (?) ).
Czy wymagasz za dużo? :) Ps to skomplikowany program do obróbki w funkconalności nie mającemu sobie równych, ale to nie przeglądarka zdjęć.
I owszem! Mellan, to jest związane nie tyle z wiedzą o wykorzystaniu RAM i obciążeniu procka, co z podejściem do szopki, komputra i takich tam. Mają działać szybko, prosto i tak jak akurat chce juzer. A że nie powyłączał wodotrysków? Coż, trza wiedzieć że są i gdzie jest wyłącznik.

Vitez
08-07-2008, 00:22
Okno -> pierwsze od góry -> pierwsze od góry .
Nie wiem jak jest w polskim. U mnie to Window -> Arrange -> Cascade .
Powinno troszkę pomóc choć to nie do końca to, czego szukasz.

crix
08-07-2008, 12:11
Ctrl + Tab znacznie pszyspiesza zabawę
:smile:

manfred1
09-07-2008, 11:59
Ctrl + Tab znacznie pszyspiesza zabawę
:smile:

Bingo o to własnie chodziło.