PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do osob z Krakowa



gonzo44
02-06-2005, 01:13
Zamierzam zakupic plecak, tylko jakos ogladanie zdjec na allegro i czytanie opisow mnie nie przekonuje. Wolalbym organoleptycznie sprawdzic czy moj wybor jest sluszny. I tutaj pojawil sie problem jakos nie moge znalezc sklepu w Krakowie ktory mialby w swojej ofercie plecaki lowepro. Wlasciwie to juz prawie zdecydowalem sie na model rover, no ale jakos musze go dotknac przed zakupem :D Jezeli znacie takie miejsce to bede wdzieczny za info.

Vitez
02-06-2005, 03:58
http://www.sklepfotograficzny.pl

gonzo44
02-06-2005, 09:32
Tylko, ze wlasnie tam nie maja tego modelu :-( Zreszta bardziej nastawiaja sie na sprzedaz internetowa i w "fizycznym" sklepie maja bardzo malo towaru takze ciezko byloby poprzebierac w plecakach.

rysiaczek
02-06-2005, 10:05
gonzo uwierz mi, chyba nie znajdziesz lepiej wyposażonego w Kraku sklepu niż na Pomorskiej - jedyny sklep, gdzie jeszcze można coś oglądnąć i dotknąć, to MM, ale tam nieco inny asortyment (plecaków nie widziałem, torby LowePro się zdarzają). Możesz zaglądnąć jeszcze do Fotojokera (tez np w M1) mieli tam plecaki jakieś (ale nie LowePro).

Wiem, bo miesiąc temu sam kupowałem domek dla Canona i schodziłem (a właściwie na bajku zjeździłem swoje po Kraku;))

A na Pomorskiej fakt, mało LowePro, ale jest trochę Tamraca - polecam.

gomez
09-06-2005, 17:45
Dzisiaj szukałem plecaków Lowepro.
Okazuje się, że podobno problem jest z ściągnięciem ich, jak ujął pan w sklepie "z dystrybutorem urwał się kontakt".

Można sobie obejrzeć DryZone za 1500 zł :-)
1. Karmelicka 28.
2. Zwierzyniecka/Jubilat.

Ciekawą serię znalazłem w Jubilacie - firma Point.
Odpowiednik Computrekkera za 250 zł, wygląda solidnie, ma kapturek (jak AW w Lowepro).

Ktoś ma z tym doświadczenie ?

pozdrawiam
Michał A. Chrzanowski

santiblue
13-06-2005, 22:20
Bo LowePro oglosilo niedawno upadlosc i juz nie bedzie LowePro. Beda natomiast ciekawe wyprzedaze magazynow przez syndyk upadlosciowy.
Tydzien temu padl tez Olympus Polska ( eurocolor ) i beda problemy z gwarancjami.
Tamraca mam u siebie w sklepie. ( Kraków ) Pomacac mozna wsio oprocz mnie :) Jak ktos chce podam adres na prv bo bedzie ze autoreklama :P

Auwo
13-06-2005, 22:58
Bo LowePro oglosilo niedawno upadlosc i juz nie bedzie LowePro.

Jesteś tego pewny na 100% ?

santiblue
14-06-2005, 00:01
Tak, mam info ze zrodla.

Auwo
14-06-2005, 00:05
mówisz o tym Lowepro - www.lowepro.com ???