PDA

Zobacz pełną wersję : Eos Capture



toma20D
28-06-2008, 21:17
Witam
jak w tytule program pomimo podlaczonego aparatu wyswietla uparcie komunikat ..camera is not recognized ....bylo ok i tak sie porobilo w momencie wgrania Eos Utylity do Marka III .Moze ktos mial podobny problem ?

KMV10
28-06-2008, 21:23
Może wywaliło Ci driver do 20D? Zobacz czy w "Dodaj/usuń programy" w panelu sterowania masz coś takiego jak "Canon EOS 20D ... Driver". Jak by co to kołacze mi się po głowie, że te drivery są instalowane z ZoomBrowserem...

toma20D
28-06-2008, 21:31
Może wywaliło Ci driver do 20D? Zobacz czy w "Dodaj/usuń programy" w panelu sterowania masz coś takiego jak "Canon EOS 20D ... Driver". Jak by co to kołacze mi się po głowie, że te drivery są instalowane z ZoomBrowserem...
raczej driver 1D Mark II ..jest na miejscu ..i nic sie nie dzieje

KMV10
28-06-2008, 21:45
raczej driver 1D Mark II ..jest na miejscu ..i nic sie nie dzieje
Czyli wgrałeś driver do MIII a nie chodzi MII?
Sorry za to 20D - "zahipnotyzował" mnie nick ;)
Ja miałem przygodę podobną do Twojej i pomogło na nią zainstalowanie najnowszego ZoomBrowsera - no ale to było u mnie :)

toma20D
28-06-2008, 22:46
Czyli wgrałeś driver do MIII a nie chodzi MII?
Sorry za to 20D - "zahipnotyzował" mnie nick ;)
Ja miałem przygodę podobną do Twojej i pomogło na nią zainstalowanie najnowszego ZoomBrowsera - no ale to było u mnie :)
wlaśnie tak zrobiłem jak napisales ..wgrałem najnowszego ZoomBrowsera i poszlo jak po masle :-)) chodzi Mk II i Mk III ..serdeczne dzieki :D