PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia miesiąca - czerwiec - WYNIKI!



Kubaman
25-06-2008, 21:45
Witam,

zamieszczam przypominajkę na czerwcową edycję. Sonda pojawi się na początku drugiego tygodnia lipca, ale niezmiennie nadsyłamy fotki tylko do końca miesiąca.

Przypominam aby zadbać o wypełnienie warunków uczestnictwa :!:


Zostało raptem kilka dni, zainteresowanych ponaglam :)

marcinko
03-07-2008, 15:30
kiedy bedą zdjęcia do konkursu..?? :)

Kubaman
03-07-2008, 16:32
niebawem :)

marcinko
03-07-2008, 18:39
no wiec czekamy :) podrawiam

Kubaman
11-07-2008, 12:12
zdjęcia pojawią się jak naprawię sobie program pocztowy, nie mam do nich dostępu od kilku dni. Może dzisiaj.

popi
11-07-2008, 19:32
z tego co wiem jest to gmail, wiec nei musisz uzywac programu pocztowego. mail.google.com zaloguj sie i juz

Kubaman
11-07-2008, 19:55
popi, nie wiem o czym mówisz, ale ty również nie wiesz o czym jest mowa

popi
11-07-2008, 20:01
zdjęcia pojawią się jak naprawię sobie program pocztowy, nie mam do nich dostępu od kilku dni. Może dzisiaj.

sorki, pomylka... poprawiam sie:

skoro mail na ktory nalezy wyslac zdjecia jest na portalu ONET.PL bo jest @op.pl wiec aby miec do nich dostep nie musisz miec sprawnego programu pocztowego, przeciez masz tez dostep do maila przez WWW!!!

Kubaman
11-07-2008, 20:11
muszę, bo je ściągam od razu na swojego kompa. A program pocztowy mi się popsuł. Cierpliwości.

Anon
11-07-2008, 21:36
muszę, bo je ściągam od razu na swojego kompa. A program pocztowy mi się popsuł. Cierpliwości.

No tak... Jak trzeba czekać to poczekamy :D

Kubaman
12-07-2008, 10:58
Zdjęcia zostały umieszczone w sondach. Mamy 20 zdjęć więc głosujemy na jedno spośród wszystkich prezentowanych w dwóch osobnych sondach.

Również i tym razem trzy zdjęcia nie spełniały regulaminowych wymogów. A wystarczy:
- zadbać o rozmiary
- zadbać w wagę
- usunąć EXIF
- przysłać do końca miesiąca

:/

Miłej zabawy, wyniki za dwa tygodnie.

ewa_olsztyn
29-07-2008, 15:29
No dobra, sonda już dawno zakończona, Promienisty Zwycięzca! - przyznawaj się :) bo pewnie kolejka z gratulacjami czeka... :D

majku
29-07-2008, 23:06
świetny konkurs!
zabawa przednia, dzięki za nią:p
i za głosy na te promienie
pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz podziękować BARDZO!!!!!!:-P

ewa_olsztyn
30-07-2008, 07:20
sorki, mam obsówkę bo za dużo focę :)
jutro wszystko napiszę
Nie da się fotografować za dużo, można tylko za mało! :wink:

Kubaman
30-07-2008, 23:22
sorry sorry sorry
po ostatnim wypadzie na zimorodki prawie nie spałem i poświęciłem się głównie zdjęciom. No kurde jutro już wezmę wszystkie nicki i nazwiska i podam listę uczestników itd.

Wakacje są, traktujcie mnie lajtowo ;)

Kubaman
01-08-2008, 10:01
Miło mi poinformować, że w czerwcowej edycji konkursu Fotografia Miesiąca zwyciężył kolega majku za zdjęcie rozświetlone promieniami słońca w parku (nr 11 w sondzie). Uzyskał 47 głosów spośród 272 (17,3%)

Gratuluję!


Przypominam, ze zwycięzca ma prawo do publikacji w czasopiśmie Lustrzanka i bierze udział w głosowaniu rocznym.


Podaję uczestników konkursu w czerwcu w kolejności publikacji zdjęć:

Tomasz Woźniak
Adam Jastrzębowski (adamek)
BuRton
Konrad Żurawski
matrekus
Tomasz Kowalkiewicz (MrDeadhead)
Peter
Lech Kamil Mirynowski
Paweł Buśko (romko)
Tomasz Stępczyński
Łukasz Maj (majku)
Ewa Koniecpolska (ewa_olsztyn)
Marcin Kowalski
orzech
popi
Malwina Barańska (Paenka)
pazurek
Sylwester Samluk
orte
M&M

Zapraszam do dyskusji na temat czerwcowej edycji konkursu.

MrDeadhead
01-08-2008, 13:31
Zdjecie #11 w pelni zasluguje na wygrana, gratuluje :) Moze autor powie nam cos o jego wykonaniu? ;)

Kubaman - skad wyciagasz te dane o uczestnikach? Bo mnie podpisales imieniem i nazwiskiem (T. Kowalkiewicz) mimo ze we wszystkich mailach podaje tylko login CB, a nazwisko dodaje mi sie jako etykietka maila ;)

ewa_olsztyn
01-08-2008, 13:44
Gratuluję Łukaszowi zwycięstwa! Troszkę mi na tym zdjęciu przeszkadzały białe plamy na ziemi i niebie, ale nie ujmują obrazowi efektowności.
Przyznam - że moim ulubionym zdjęciem w tej edycji był pazurkowy "Ptaszek" - bardzo sympatyczny obrazek, dobre oko i refleks Pazurek! Podobał mi się też pejzaż Petera - poprawna, spokojna kompozycja, oszczędność i nastrój. Doceniam również wężową Dziewczynę Tomka - to jest dla mnie wzorcowe zdjęcie "ludziowe"! A na koniec - brawo dla Matrekusa, troszkę więcej ostrości na ważce i byłoby całkiem OK.

PS: Koleżeństwu, które zagłosowało na mojego Liska - śliczne dzięki.

majku
01-08-2008, 14:19
Hej! jak napisałem wyżej, Bardzo dobrze sie bawiłem, zerkając prawie codziennie na wyniki.
No i strasznie sie cieszę ;))))))))) bo wiele fotografii było bardzo ciekawych.

Zdjecie #11 w pelni zasluguje na wygrana, gratuluje Moze autor powie nam cos o jego wykonaniu?
coż warunki były super, pamiętacie tą wichurę(grad, połamane drzewa) pod koniec czerwca. Stąd ta poświata, dziewczynę wydarłem po pracy na spacer i ;) pospacerowaliśmy.
a tutaj kilka fotek z tamtego dnia http://picasaweb.google.com/lucas.maj/rrZPSE
(większy rozmiar z prawej strony stronki )

Kubaman
01-08-2008, 14:52
MrDeadhead, nie podpisałeś się (teraz dopiero widzę, że info jest w tytule) wiec wziąłem nazwisko z maila. Ogólnie musze opracować zasady wysyłania maili. Nie jestem w stanie tego szybko przejrzeć kiedy każdy robi to inaczej.

Mnie się podobały 7 i 11, oraz nieco mniej zdjęcie pazurka i lisek.

ewa_olsztyn
04-08-2008, 13:18
Mnie się podobały 7 i 11, oraz nieco mniej zdjęcie pazurka i lisek.

Widzę, że gust mamy podobny :)
A za uznanie dla liska - dzięki, cenię je sobie. Liska nie miałam na czym porządnie "obsprawić", a że czas gonił - wstawiłam w zasadzie surówkę.. Jak się obrobię to pokażę go w kilku wersjach i opowiem liskową historię, między innym o tym, jak raz w życiu nie miałam przy sobie krótkiego obiektywu oraz jak i dlaczego lisek "wyłączył" mi AFa .. :)

Kubaman
04-08-2008, 13:26
lisek je fajny, tylko mało środowiskowy. Skoszona trawa, hmm ;)

KMV10
04-08-2008, 13:46
PS: Koleżeństwu, które zagłosowało na mojego Liska - śliczne dzięki.
Przyznam, że właśnie na liska głosowałem, bardzo mi się podoba. Ostatnio widziałem kilka takich w trakcie moich rowerowych wycieczek leśnych. Wtedy oczywiście sceneria była mniej oświetlona, niż na Twym zdjęciu, ale m.in. dlatego jest ono ciekawe :mrgreen:

ewa_olsztyn
04-08-2008, 16:12
lisek je fajny, tylko mało środowiskowy. Skoszona trawa, hmm ;)
Myślisz Kuba, że tresowany, albo - nie-daj-boże farbowany lis?? Dziki jak najbardziej :)


Przyznam, że właśnie na liska głosowałem, bardzo mi się podoba. Ostatnio widziałem kilka takich w trakcie moich rowerowych wycieczek leśnych. Wtedy oczywiście sceneria była mniej oświetlona, niż na Twym zdjęciu, ale m.in. dlatego jest ono ciekawe :mrgreen:
Dzieki :)
Pokażę więcej za niedługo.. Spedziłam pół urlopu leżąc w rowie przy tej łące i czatując na niego z moimi dwustoma milimetrami. Nie wabiłam!

KMV10
04-08-2008, 21:03
Dzieki :)
Pokażę więcej za niedługo.. Spedziłam pół urlopu leżąc w rowie przy tej łące i czatując na niego z moimi dwustoma milimetrami. Nie wabiłam!
To się nazywa poświęcenie i determinacja! 8-)
A nie zrobiłaś tego zdjęcia na obszarze Natura 2000 przypadkiem? Mój kolega poszukuje fajnych zdjęć z takich obszarów do umieszczenia w serwisie - oczywiście pod nazwiskiem autora.

ewa_olsztyn
05-08-2008, 09:45
To się nazywa poświęcenie i determinacja! 8-)

Coś Ty! Pszczółki bzyczały, łąka pachniała, chmurki żeglowały po niebie, bociany lądowały od czasu do czasu (nawet mam kilka kadrów boćków razem z Liskiem). Fajnie było..


A nie zrobiłaś tego zdjęcia na obszarze Natura 2000 przypadkiem? Mój kolega poszukuje fajnych zdjęć z takich obszarów do umieszczenia w serwisie - oczywiście pod nazwiskiem autora.

Zrobiłam je w Jabłonce (gmina Dźwierzuty) - nie wiem czy to Natura 2000? Zdjęcia mogę mu i tak udostępnić - wszystko co ma związek z walką o środowisko robię chętnie i bez honorarium...

romko
05-08-2008, 12:00
Lisek bardzo się spodobał mojej córce, chce sobie wydrukować do albumu, można , prawda?;-), a ja gratuluję zwycięzcy, zdjęcie zdecydowanie wyróżnia się z pozostałych, świetny nastrój. Świetne uchwycenie właściwego momentu. Poza tym za temat przyznałbym I miejsce za ptaszka pazurkowi. Przy okazji dziękuję za kilka głosów na moją 9-tkę.:oops:

chuckyy
05-08-2008, 12:03
Tak sobie myslę - mamy już sierpien, a tutaj caly czas trwa dyskusja o wynikach z czerwca ;) Uciekł nam gdzieś jeden miesiąc? :P

schuvi
05-08-2008, 12:17
qrde,gdzie mozna te foty obczaic? szukam i szukam i nic.

romko
05-08-2008, 12:28
qrde,gdzie mozna te foty obczaic? szukam i szukam i nic.

Dział fotografia mieiąca, tematy przyklejone: sonda czerwiec cz. I, sonda czerwiec cz. II, niżej sondy z poprzednich miesięcy.

Kiedy będzie sonda lipiec?

KMV10
05-08-2008, 13:09
Coś Ty! Pszczółki bzyczały, łąka pachniała, chmurki żeglowały po niebie, bociany lądowały od czasu do czasu (nawet mam kilka kadrów boćków razem z Liskiem). Fajnie było..

A skoro były "takie miłe okoliczności przyrody" to zatem mniemam fotografowanie stanowiło czystą przyjemność. :)


Zrobiłam je w Jabłonce (gmina Dźwierzuty) - nie wiem czy to Natura 2000? Zdjęcia mogę mu i tak udostępnić - wszystko co ma związek z walką o środowisko robię chętnie i bez honorarium...
Zerknij do Prywatnych Wiadomości - tam opisałem szczegóły.

ewa_olsztyn
06-08-2008, 09:42
Lisek bardzo się spodobał mojej córce, chce sobie wydrukować do albumu, można , prawda?;-)

Zaszczyt dla mnie! Ściskam Dziewuszkę!