PDA

Zobacz pełną wersję : Masakra kormoranów w rezerwacie przyrody



Jac
31-05-2005, 13:06
szkoda gadac..., az sie zcyzoryk w kieszeni otwiera
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2737855.html

Polaco
31-05-2005, 13:36
Ze ludzie naprawde maja pokrecone w glowach, jak mozna cos takiego zrobic, szkoda mi tych ptakow i mam wielka nadzieje ze sie znajdzie winny i dostanie porzadnie za to co zrobil...

DoMiNiQuE
31-05-2005, 13:40
:shock: :evil: :evil: :sad: brak slow

wróbel
31-05-2005, 13:42
Temu co to zrobił jaja bym urwał!!! Brak słów!!!

CYNIG
31-05-2005, 14:06
Ze ludzie naprawde maja pokrecone w glowach, jak mozna cos takiego zrobic, szkoda mi tych ptakow i mam wielka nadzieje ze sie znajdzie winny i dostanie porzadnie za to co zrobil...

Najgorsze ze nawet jak ich chwyca to i tak okazuje sie ze to "czyn o niklej szkodliwosci spolecznej" i wykrecaja sie sianem

Agni
31-05-2005, 15:16
Najgorsze ze nawet jak ich chwyca to i tak okazuje sie ze to "czyn o niklej szkodliwosci spolecznej" i wykrecaja sie sianem

teraz to już by im nie uszło tak na sucho - przepisy są bardziej rygorystyczne - ale gożej, że pewnie nikogo nie złapią - bo nikt nic nie wie i nie widział pewnie..

..dla mnie to niepojęte - jacyś bezmózgowcy i tyle.

kavoo
31-05-2005, 15:20
Najgorsze ze nawet jak ich chwyca to i tak okazuje sie ze to "czyn o niklej szkodliwosci spolecznej" i wykrecaja sie sianem
W przypadku gatunku prawnie chronionego tak latwo chyba im nie pojdzie.

MarekC
31-05-2005, 15:47
brak mi słów

p13ka
31-05-2005, 16:25
W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów dostatecznie obelżywych na określenie tych co to zrobili
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.p13ka.pl/emotki/wsciekly.gif)

Anvers
31-05-2005, 17:19
Problem w tym, ze najprawdopodobniej zrobili to miejscowi, a tam zmowa milczenia obowiazuje tak samo jak na Sycylii.

Jac
31-05-2005, 17:29
Ludzka głupota nie zna granic, prawdopodobnie wszystko się rozejdzie i umilknie nie sądzę żeby komuś coś udowodniono... ale jesli by sie udalo to pewnie bedzie to pan 'Kazio' bezrobotny alkocholik wielokrotnie karany za nieplacenie alimentow po kilku rozwodach i w trakcie zatrzymania bedzie wlasnie trzezwial po kolejnej libacji wypinajac sie na wszystkich ze mu moga naskoczyc a w wiezienu jest fajnie bo zarcie ma za darmo i na glowe nie leci....

Nemeo
01-06-2005, 19:55
Ciśnie mi się na usta, takie ostatnio bardzo popularne powiedzenie na różnych forach :
ZNOWU ŁÓDŹ
Zaczyna naprawdę wierzyć że z ludźmi z Łodzi coś jest nie tak.

Kaszek
02-06-2005, 21:53
Ciśnie mi się na usta, takie ostatnio bardzo popularne powiedzenie na różnych forach :
ZNOWU ŁÓDŹ
Zaczyna naprawdę wierzyć że z ludźmi z Łodzi coś jest nie tak.

Trochę przeginasz chyba. :x Łódź od Jeziorska jest oddalona o ok. 70 km. Poza tym to chyba zrobili miejscowi, którzy żyją z kłusownictwa. Zresztą mógł równie dobrze podjechać jakiś debil z Katowic i też to zrobić...

zabol
02-06-2005, 23:25
jak złapią tego kto to zrobił to napewno za to odpowie, tak samo jak dręczyciele psów... druga sprawa że te ptaszki czasem potrafią narobić dużo bałaganu, ale i tak nie należał sie im taki los.

MarekC
03-06-2005, 08:20
Tę rzeź urządzili pewnie rybacy (nie mylić z wędkarzami), którzy miewają chorobliwą fobię oskarżania kormorany, wydry i inne stworzenia żywiące się rybami o straty w rybostanie.

Nemeo
03-06-2005, 08:32
Przepraszam Kaszek że nie napisałem, jak to mówicie, Z MIASTA ŁODZI.

Już to poprawiam

ZNOWU MIASTO ŁÓDŹ.

Agni
03-06-2005, 10:32
Ciśnie mi się na usta, takie ostatnio bardzo popularne powiedzenie na różnych forach :
ZNOWU ŁÓDŹ
Zaczyna naprawdę wierzyć że z ludźmi z Łodzi coś jest nie tak.

tak samo "popularne stwierdzenie" - pewnie w innych regionach załatwia się takie sprawy po cichu - rączka rączkę myje..
a na różnych forach pasą się trole w takich tematach zazwyczaj...

Kaszek
03-06-2005, 17:40
Przepraszam Kaszek że nie napisałem, jak to mówicie, Z MIASTA ŁODZI.

Już to poprawiam

ZNOWU MIASTO ŁÓDŹ.

Coś Ci ktoś z Łodzi złego zrobił, czy chcesz być tak samo trendy jak stado baranów z Onetu?
Weź mapę Polski i zobacz gdzie jest Łódź, a gdzie Jeziorsko, bo chyba masz z tym jakiś problem :mrgreen:

Nemeo
03-06-2005, 21:22
1. Nie stwierdziłem że zrobił to ktoś z Łodzi, tylko skojarzyło mi się to z hasłem :
znowu Łódź , a to wielka różnica.
2. Nikt z mieszkańców Łodzi nic złego mi nie zrobił.
3. Wiem doskonale gdzie jest Jeziorsko bo często tam bywam.
4. Jeśli byłeś kiedyś nad Jeziorskiem, to chyba zauważyłeś miażdżącą przewagę samochodów z Łódzkimi rejestracjami nad reszta Polski.

alahari
04-06-2005, 00:24
:( :( :(

Kaszek
05-06-2005, 22:06
1. Nie stwierdziłem że zrobił to ktoś z Łodzi, tylko skojarzyło mi się to z hasłem :
znowu Łódź , a to wielka różnica.
2. Nikt z mieszkańców Łodzi nic złego mi nie zrobił.
3. Wiem doskonale gdzie jest Jeziorsko bo często tam bywam.
4. Jeśli byłeś kiedyś nad Jeziorskiem, to chyba zauważyłeś miażdżącą przewagę samochodów z Łódzkimi rejestracjami nad reszta Polski.

Owszem. Byłem kiedyś nad Jeziorskiem, bo posiadam tam działkę. Bywam tam nawet latem raz w tygodniu od jakichś 7 lat. I największą bolączką tamtej okolicy są przyjeżdżający na "wypoczynek" mieszkańcy okolicznych wsi i miasteczek, ewentualnie niektórzy wędkarze. Przyjadą, odpalą grilla i pojadą zostawiając po sobie syf nieziemski. I jestem wręcz przekonany, że krzywdę tym kormoranom wyrządził jakiś miejscowy "rybak"...

A-la-N
05-06-2005, 23:26
powinni zrobic mu to samo co on zrobił z tymi ptakami

Venio
06-06-2005, 08:34
takie rzeczy to tylko w Polsce mogą sie dziać... kurna no jakos nigdy nie słyszałem ze ktos na zachodzie zaje... tyle ptakow "just like that". Nic tylko sie przeprowadzic bo aż czasami wstyd sie przyznawac ze sie mieszka w Polsce.

McKane
06-06-2005, 11:08
Problem w tym, ze najprawdopodobniej zrobili to miejscowi, a tam zmowa milczenia obowiazuje tak samo jak na Sycylii.

Zmowa milczenia to obowiazuje bo ludzie nie widza sensu w opowiadaniu kto co i dlaczego. Ale gdyby ktos z wieksza kasa dal ogloszenia do radia gazety i tv ze daje za glowe tego kto to zrobil powiedzmy 5k zl to dlugo nie trzebaby czekac na pozytywne rezulataty sledztwa.

Co do Lodzi i okolic to niestety racja. Nie wiem czemu lodziaki sie tak bardzo bulwersuja ale ostatnio non stop slyszy sie o naszym miescie w kontekscie negatywnym. Moze jest tak ze mamy super skuteczna policje a moze taka olbrzymia przestepczosc. Mysle ze dla mieszkancow Lodzi odpowiedz jest oczywista.

Nemeo
06-06-2005, 12:06
Nagroda już jest, tylko moim zdaniem za mało atrakcyjna.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2749114.html

McKane
06-06-2005, 12:22
Nagroda już jest, tylko moim zdaniem za mało atrakcyjna.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2749114.html

Hehe no tez wymyslili. Ale z drugiej strony lepsze to niz nic ... moze zamiast zestawu dadza kase.

Polaco
06-06-2005, 13:43
Nagroda już jest, tylko moim zdaniem za mało atrakcyjna.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2749114.html
NEmeo, obawiam sie ze to nic nie da, mysle ze nie jeden wie kto jest odpowiedzialny za to wszystko ale boi sie powiedziec no bo przeciez "kumpel moze sie zemscic" albo cos w tym stylu :(

DoMiNiQuE
08-06-2005, 12:51
http://info.onet.pl/1108513,11,item.html

kolejne komentarze, ktore sa dowodem ludzkiej glupoty :roll:

Jac
31-10-2005, 16:08
tego sie nie spodziewalem...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2993075.html
ku**a jaki wiatr?!?!.... co za debile!!! nic tylko sie pochlastac...

mxdanish
31-10-2005, 16:17
zniszczono jedynie gniazda, które znajdowały się nisko; pisklęta z gniazd na wysokości ocalały; * ciała ptaków ułożone były w regularne stosiki
Inteligentne wiatry tam mają!!!
W przeciwieństwie do pracowników prokuratury :evil:
Co za idioci...

ripek
31-10-2005, 17:43
Ja już dawno przestałem starać się zrozumieć co na tym świecie się wyprawia. :(

Dobrze że nie zginęły wszystkie - oby w następnym sezonie "uzupełniły" liczebność.

[']

sp7uto
31-10-2005, 18:03
Witajcie !

Mieszkam około 20 km od miejsca ZBRODNI. Bywam w tamtej okolicy od czasu do czasu. Jestem przekonnay o tym, że ludzie coś wiedzą, ale...
Jako ciekawostkę dodam, że sprawa została niedawno umorzona :(
Nic w tym dziwnego bo żyjemy w kraju, gdzie nawet morderstwo człowieka nie jest ważne :(

Jac
31-10-2005, 21:46
Jako ciekawostkę dodam, że sprawa została niedawno umorzona

wlaśnie o tym tutaj pisze (http://canon-board.info/showpost.php?p=92588&postcount=29) i sprawa nie tyle umorzona, co winnym stal sie "silny wiatr"

jakim trzeba byc debilem zeyby dojsc do takich wnioskow :shock:

madallenka
31-10-2005, 22:02
Mi się to w głowie nie mieści...trudno wyrazić to co się czje po przeczytaniu tego wszystkiego... ;(

A sprawcy będą działać dalej [SIC!]

mxdanish
31-10-2005, 22:05
To się nazywa Polska!!!

sp7uto
01-11-2005, 07:10
Jeśli idzie o prokuraturę (miejscową), to PODOBNO "przyklepuje" ona to, co "podetkną" im policjanci. Częstokroć nawet nie czytając treści akt. Są to opasłe tomiska, których niesposób przeczytać w jeden dzień. Ostatnio przekonał się o tym pewien człowiek, który ze swoja sprawą miał nieszczęście tam trafić...
LUDZIE ! My żyjemy w tak nieprawdopodobnie zafajdanym kraju, że słów brak.
Zwłaszcza TU - na prowincji, gdzie rządzi sitwa. Widzę to przy okazji WSZELKICH wyborów, potem na oficjalnych spotkaniach WSZYSCY przy korytach są kolegami. KANAŁ !!! I niech nikt się nie dziwi, że co bardziej myślący emigrują za granicę, gdzie liczą się umiejętności i rozum a nie układziki....

kocis
01-11-2005, 13:36
To jest bardzo podobna sytuacja jak z podsypywaniem trucizny dla dzików.