PDA

Zobacz pełną wersję : XIV Przystanek Woodstock



MarcinekP
19-06-2008, 05:00
wielka impreza, w wielką ilością tematow to uwiecznienia
1-3 sierpnia Kostrzyn nad Odrą

http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/

Vitez
19-06-2008, 13:01
wielka impreza, w wielką ilością tematow to uwiecznienia

I jak zwykle z wielkim utrudnieniem dla niekoszernych fotografów. Już parę lat pod rząd czytam jak to gonią tych bez akredytacji.

MarcinekP
19-06-2008, 13:14
Już nie jest tak żle. Jeszcze 4 lata temu to każdy z lustrzanką dla nich był profi...
Sam miałem styczność z pokojowym patrolem, ale wytłumaczyłem, że lustrzanka nie znaczy fotoreporter z "Torunia".
Zresztą, wysłałem też e-mail do p.Dobisa (chyba tak się pisze) rzecznika WOSP. Wyjasnił on, że jeżeli nie pracuję dla prasy nie potrzebuję mieć akredytacji (bo o to się czepiali).
Od tamtego czasu, przez 3 kolejne przystanki nie było problemów.

pozdrawiam

orte
28-06-2008, 21:01
A ktoś się wybiera ?
U mnie się "akredytował" ;) 2 dni temu mój kolega z zaprzyjaźnionego "żółtego" forum :mrgreen:
To bedzie już jego 3 Woodstock u mnie, zakupił ostatnio D300
więc będzie okazja potestować i porównać z 40D ;)

wojkij
28-06-2008, 23:03
Ja tez bede wiec pewnie uzbiera sie ekipa na jakies forumowe spotkanie;)

Btw - nie ma ktos przypadkiem mozliwosci zalatwienia akredytacji? Z tego co widze na stronie Woodstocku 2008( http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/index.php/26/2 ) to nie ma z tym najmniejszych problemow, akredytacje dostaja nawet zwykle, male portale internetowe. Orientuje sie ktos mniej wiecej jak sobie z tym "poradzic"?

orte
28-06-2008, 23:23
-> Biuro Prasowe -> Regulamin pracy dziennikarzy na Przystanku Woodstock

7. Legitymacje prasowe ani identyfikatory „Foto/Prasa” nie upoważniają do wstępu na teren stref zamkniętych wyznaczonych przez Organizatora (scena, wydzielony teren za sceną itp.). Wstęp taki możliwy jest jedynie za zgodą i w towarzystwie obsługi Centrum Prasowego.

reszta regulaminu tutaj

http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/index.php/27/26/

wojkij
28-06-2008, 23:31
Z tego co pisza na woodstockowym forum to wejscie na scene jest mozliwe raz na jakis czas, poprostu ktos z ekipy odpowiedzialny za prase musi przy tym byc;).

Ja dalej pytam czy ma ktos redakcje(nawet i zwykly, maly, zarejstrowany portal) i moglby wciagnac jedna osobe do wniosku o akredytacje? Ewentualnie wie ktos moze jak to inaczej zalatwic?

Arche121
04-07-2008, 10:02
jak dostane akredytacje to równiez sie zjawie ,bedzie mozna spotkac sie w koncu przy pifku w gronie CB.

adamek
04-07-2008, 14:15
A ja przyznam, że trochę mnie śmieszy lista akredytowanych --> Narty.pl ? magazyn dla diabetyków glukomag ?

Nie cierpię takiego wyłudzania akredytacji prasowych przez media kompletnie nei związane z tematem. Chyba, że w portalu narciarskim, czy magazynie dla diabetyków będzie relacja z WOŚP (albo chociaż jakikolwiek materiał związany z WOŚP). ;)

sir-torpeda
04-07-2008, 19:52
Byłem rok temu akredytowany. I różnica pomiędzy mną, a ludźmi bez plakietek była taka, że miałem wstęp na konferencje prasowe i na scenę*. Ze sceny można porobić trochę fajnych kadrów: http://www.digart.pl/praca/1376864/Przyjazn_muzyka_rock.html ale kurcze, ile można focić tłum? Dla mnie, jako foto, największe możliwości leżą właśnie w kadrach "z tłumu". No chyba, że ktoś chce fotografować "gwiazdy", ale dla mnie to o tyle bezsensowne co zbieranie autografów.

W namiocie dla prasy rok temu nie było prawie nic, oprócz miejsca do odsapnięcia dla tych, którzy na tym przystanku pracują :-)

Druga kwestia, że zgadzam się z adamkiem. Rok temu musiałem zrobić zdjęcie do gazety jednemu z bohaterów ASP (dziennikarz, ale nie Lis, już nie pamiętam kto to był). Jak go w kulisach dopadło dwóch młodocianych dziennikarzy i maglowało przez godzinę, to miałem ochotę rozszarpać tych misiów... Podobną sytuację ostatnio miałem na żużlu, gdzie normalnie jest około 12 foto, to tym razem było ponad dwudziestu, że czego niemal wszyscy nowi nie wyszli poza kity - i potem się ludzie dziwią, że foto się musi rozpychać...

Podarujcie sobie akredytacje, 95% zdjęć, które zrobiłem na Woodstocku jej nie wymagało. Tak naprawdę chodzi o to, żeby się ludzi nie bać :)

* Wchodzi się pod opieką kogoś z biura prasowego, mniej więcej na 5 minut, trzeba się trzymać skraju sceny no i w większości i tak się gó*** widzi, bo zwykle wokół muzykó biega facet z kamerą, który kręci to wszystko dla telewizji WOŚPowej :)

wojkij
04-07-2008, 19:58
No i wszystko jasne, ogromne dzieki za informacje.

Btw nie prowadziles przypadkiem kiedys tawerny rpg z cda?;)

sir-torpeda
04-07-2008, 21:26
Prowadziłem. :)

Vitez
04-07-2008, 22:47
Btw nie prowadziles przypadkiem kiedys tawerny rpg z cda?;)

A korzystałeś kiedyś z prywatnych wiadomości na forum czy instrukcję (z żółtą kartką gratis :roll: ) podesłać? :evil:

orte
04-07-2008, 23:25
Ja wysłałem zapytanie jak wygląda sprawa amatora ze sprzetem uznawanym
przez niektórych (Pokojowy Patrol ;)) za profi.
Poproszono żebym wypełnił wniosek o akredytacje i podesłał, co też i uczyniłem.

wojkij
04-07-2008, 23:30
(napisalem cieta riposte ale sobie odpuszcze. Bylo kiedys takie przyslowie - madry...)

Zamykajac offtopic - wiesz jeszcze moze jak to jest z miejscami na tych podestach z wysiegnikami telewizyjnymi? Widzialem ze tam czesto siedzialo kilku fotografow - rozumiem ze to jakies wyjatkowo uprzywilejowane bestie?



Poproszono żebym wypełnił wniosek o akredytacje i podesłał, co też i uczyniłem.

Hmm ale w jaki sposob? Co z pieczecia, nazwa redakcji itd? Wyslales bez tego?

orte
05-07-2008, 01:11
Niestety o wysięgnikach nic nie wiem.
W zeszłym roku w sumie tak wyszło że praktycznie nie byłem na Woodstocku.

Co do akredytacji to:

nazwa redakcji -> imie i nazwisko
adres (skreśliłem redakcji) -> wiadomo jaki ;)
e-mail -> jakis tam posiadam w końcu :D
telefon kontaktowy -> swój naturalnie :)

reszta kreski i zetki
własnoręczny podpis na koniec ;)

dadzą to OK, nie, to i tak pójdę :twisted:

sir-torpeda
05-07-2008, 11:26
wojkij --> ja sie tam nie pchalem. to jest chyba kwestia dogadania sie z operatorami. wg mnie najfajniejszy 'obszar' do zdjec tlumu to pod samiuska scena - ludzie tam tancza w pewnym oddaleniu od sceny i mozna spokojnie robic zdjecia, nie martwiac sie o sprzet

MarcinekP
05-07-2008, 23:40
wojkij --> ja sie tam nie pchalem. to jest chyba kwestia dogadania sie z operatorami. wg mnie najfajniejszy 'obszar' do zdjec tlumu to pod samiuska scena - ludzie tam tancza w pewnym oddaleniu od sceny i mozna spokojnie robic zdjecia, nie martwiac sie o sprzet

Potwierdzam, samiuska scena jest ok. Nawet nieraz potrafią getry zafalować od basu...
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
A co do akredytacji, sam nie wiem.
W regulaminie mowa jest o dziennikarzach wnoszących profesjonalny sprzęt audiowizualny - a jaki tam ze mnie dziennikarz, zwykły leszcz jestem... :)
Dwa lata temu napisałem e-mail z zapytaniem do rzecznika prasowego (chyba K.Dobiesa) o to czy jako mieszkaniec Kostrzyna posiadając sprzęt niekiedy uznawany przez Pokojowy Patrol za profesjonalny mogę na przystanku robić zdjęcia (oczywiście mój e-mail wynikał ze spotkanie z PP), oto co otrzymałem:

"Panie Marcinie, fotografów nie-agencyjnych, czyli pracujących dla własnej satysfakcji, a nie na zlecenie Agencji Prasowej lub Fotograficznej, nie obejmuje obowiązek akredytacji.
Może więc Pan robić zdjęcia do woli, aczkolwiek proszę zawsze szanować prawo Woodstockowiczów do sprzeciwu wobec fotografowania."

pozdrawiam

orte
06-07-2008, 00:35
Marcin to ja wkleje co im napisałem

Witam.

Pochodzę ze Słubic, w tej chwili mieszkam w Kostrzynie i naturalnie wybieram się na Woodstock.
Problem jest tego rodzaju, że posiadam sprzęt fotograficzny (lustrzankę)
uznawany przez niektórych za profesjonalny.
Byłem na Woodstoku w 2006r. no i musiałem wyjaśniać kilkukrotnie z Pokojowym
Patrolem kwestie "profesjonalności" mojego sprzętu.
Jest to dość uciążliwe, szczególnie jak się jest z dziećmi i rodziną na
takiej imprezie.

W związku z powyższym mam pytanie:

Czy mogę dostać akredytację od Was, by uniknąć podobnych sytuacji w tym roku?
Jeżeli tak, to jakie moje dane są do tego potrzebne?

Zdjęcia chce oczywiście popstrykać na własne potrzeby,
nie jestem związany z jakąkolwiek agencją
ani nie zajmuję się fotografią profesjonalnie,
jestem najzwyklejszym amatorem.


Pozdrawiam

i jaka przyszła odpowiedź.

Witam,

w tym temacie rzeczywiście Patrol może być trochę dokuczliwy,
ale takie jest jego zadanie :)
Akredytacja jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Należy wypełnić wniosek, który przesyłam w załączniku, i przesłać go do
Fundacji pocztą, mailem lub faksem.
Pozdrawiam,
Karolina Rxxxxxx

W załączniku przyszedł ten wniosek:

http://www.wosp.org.pl/download/dokumenty/PW_wniosek_prasa_2008.pdf

Wypełniłem tak jak podałem wcześniej, wysłałem zwrotnie mailem i czekam.

MarcinekP
06-07-2008, 11:44
Marcin to ja wkleje co im napisałem

Witam.

Pochodzę ze Słubic, w tej chwili mieszkam w Kostrzynie i naturalnie wybieram się na Woodstock.
Problem jest tego rodzaju, że posiadam sprzęt fotograficzny (lustrzankę)
uznawany przez niektórych za profesjonalny.
Byłem na Woodstoku w 2006r. no i musiałem wyjaśniać kilkukrotnie z Pokojowym
Patrolem kwestie "profesjonalności" mojego sprzętu.
Jest to dość uciążliwe, szczególnie jak się jest z dziećmi i rodziną na
takiej imprezie.

W związku z powyższym mam pytanie:

Czy mogę dostać akredytację od Was, by uniknąć podobnych sytuacji w tym roku?
Jeżeli tak, to jakie moje dane są do tego potrzebne?

Zdjęcia chce oczywiście popstrykać na własne potrzeby,
nie jestem związany z jakąkolwiek agencją
ani nie zajmuję się fotografią profesjonalnie,
jestem najzwyklejszym amatorem.


Pozdrawiam

i jaka przyszła odpowiedź.

Witam,

w tym temacie rzeczywiście Patrol może być trochę dokuczliwy,
ale takie jest jego zadanie :)
Akredytacja jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Należy wypełnić wniosek, który przesyłam w załączniku, i przesłać go do
Fundacji pocztą, mailem lub faksem.
Pozdrawiam,
Karolina Rxxxxxx

W załączniku przyszedł ten wniosek:

http://www.wosp.org.pl/download/dokumenty/PW_wniosek_prasa_2008.pdf

Wypełniłem tak jak podałem wcześniej, wysłałem zwrotnie mailem i czekam.


Witam,
to może się spotkamy :)
Ale muszę Ci powiedzieć, że w zeszłym roku trochę czasu spędziłem na polu woodstockowym i nie bylo żadnego problemu. Choć latałem dość często z moim starym tamronikiem 70-300.

pozdrawiam

MarcinekP
08-07-2008, 12:36
oczywiście jak bedziesz miał identyfikator
daj znać

pozdrowionka

nomad_fh
11-07-2008, 08:00
Nie wiem jak w tym roku, ale jeśli będzie możliwość - polecam dogadanie się z obsługą wozów strażackich jadących polewać tłum.
Co jakiś czas zabierają akredytowanych fotoreporterów na górę wozu (pomost bojowy, czy jak tam się to nazywa) i wjeżdżają w tłum pod samą scene. Wrażenia niezapomniane :)

A i tak najlepsze zdjęcie z p. woodstock zrobiłem (sporo lat temu)... zenitem z podpiętym 37mm obiektywem w młynie (pogo) pod sceną ;)

Co do wejść na scenę - kiedy ja byłem, był jeszcze wymóg ciemnego ubioru, aby nie być zbyt widocznym w kamerach kręcących ogólny widok na scenę.

orte
11-07-2008, 21:38
2 dni temu dostałem maila, trochę zalatany jestem to dopiero mam czas go znaleźć i wkleić.

Witam,

W poprzednim mailu napisałam, że może się Pan ubiegać o akredytację prasową.
Niestety, nie udzieliłam Panu pełnych informacji. Aby otrzymać akredytację
prasową należy być członkiem Redakcji (praca dla prasy, agencji itd.). Jeśli
na wniosku nie pojawi się pieczątka Redakcji, akredytacja nie zostanie
przydzielona.

Przepraszam za kłopot i niekompletne informacje.

Pozdrawiam,
Karolina Rxxxx

Teraz już chyba wszystko jasne :(

Yenox
11-07-2008, 22:22
Leć do najbliższej drukarni i zrób pieczątke - np. swojego portoflio lub bloga:]

orte
12-07-2008, 18:29
Problem rozwiązany, kupiłem sobie za Odrą koszulkę z nadrukiem :)
Mam nadzieję że Pokojowy Patrol umie po angielsku ;)
teraz to wchodzę wszędzie i jeszcze mi się kłaniają, hehehe

Dosłownie wszyscy znajomi którzy mnie widzieli jak miałem ją ubraną
pytali: "A coś ty się tak poobwieszał", buahahaha

No dobra to teraz pokaże jak ona wygląda


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img413.imageshack.us/my.php?image=koszulkaua2.jpg)

żeby było ławiej przeczytać "plakietki" ;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img225.imageshack.us/my.php?image=koszulka2vw3.jpg)

JaBlam
13-07-2008, 13:48
Jest jeszcze inne rozwiazanie , ktore widzialem pozytywnie skutkuje na festiwalu R.Riedla na Paprocach. Jeszcze kiedys jak nie dawali mi akredytacji "bo nie jestem profi" to pisalem po prostu do zespolow, ze moglbym im zrobic nieodplatnie dokumentacje wystepu na festiwalu i czy sa tym zainteresowani. W 90% przypadkow otrzymywalem maile zwrotne, z numerami telefonow, naziwskami i deklaracjami.... moglem robic sobie ile chialem, spod sceny, ze sceny. Nawet ochrona mogla mi jak to RYcho kramarczyk mowi "na pukiel skoczyc" (dostawalem ID od zespolow jako Techniczny czy inny jaki)

Z jednej strony, rozumiem obawe organizatorow, ze nagle pod scena pojawi sie masa ludzi i bedzie jedno wielkie zamieszanie, z drugiej strony szkoda, ze nie dopuszcza sie zwyklych fotoamatorow , ktorzy ze swoja pasja i zaagnazowaniem potrafia czesto wyczarowac swietne fotki. Czasem jak ogladam te fotki niby profesjonalistow z gazet i innych mediow, to wrecz wstyd ze cos takiego zrobili.... Ciesze sie ze nie musze juz martwic sie o akredytacje.

Yenox
13-07-2008, 13:59
JaBlam - bardzo dobry pomysł, też na niego wpadłem i 2 razy udało się:)

woyd
13-07-2008, 18:17
Mam pytanie z trochę innej beczki... Wpadliśmy z kilkoma znajomymi na pomysł, żeby poprosić nasz portal miejski (a w zasadzie dział promocji UM) o akredytację. Robiliśmy dla nich często zdjęcia z różnych miejskich imprez - myślę, że się zgodzą. Już naskrobałem maila, gdy rzuciłem jeszcze okiem na stronę WOŚP i... Napisano tam, że akredytacje można odebrać "po wcześniejszym okazaniu legitymacji prasowych". Czyli rozumiem, że nawet jak będziemy mieli akredytacje, a nie mamy legitymacji prasowych to ...**** ???

Miał ktoś jakieś doświadczenia z biurem prasowym WOŚP w tej dziedzinie ?? Jest jakieś wyjście ??

In-victus
13-07-2008, 19:05
Jak mówiło paru przedmówców teraz raczej nie robią problemów bo lustro ma sporo ludzi i udowodnij takiemu,że profi.Inna sprawa ,że na scenę wejść wtedy nie można ale po co skoro na dole więcej się dzieje.Ja się wybieram ze starym totalnie manualnym analogiem więc do zobaczenia w Kostrzynie.

nagor
13-07-2008, 20:01
Ja jako patrol (medyczny na szczęscie) i fotograf wybieram sie na przystanek też z aparatem i postaram się wam nie robic problemów o sprzęt i ew poinformowac kolegów z grupy aby sę nie ośmieszali ale że jestem medyczny to mnie takie rzeczy nie interesuja..
a tak ogólnie wydaje mi się ze w obecnej chwili czyli wielkiego dostępu do aparatów kamer itp czepianie się o to ze się wnosi lustro jest bezsensu bo zwykłą komórką tez można zrobić dobra zdjecia a nikt ise nie czepi...
wiec jak ktoś się będzie czepiac powiedzcie ze jest gł**pi i tyle:D
mam nadzieje ze nikt wam nie będzie robił problemów

woyd
14-07-2008, 19:38
Problem rozwiązany, kupiłem sobie za Odrą koszulkę z nadrukiem :)
Mam nadzieję że Pokojowy Patrol umie po angielsku ;)
teraz to wchodzę wszędzie i jeszcze mi się kłaniają, hehehe

[...]


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img225.imageshack.us/my.php?image=koszulka2vw3.jpg)

Orte - szczerze odradzam. Mam za sobą kilka imprez (głównie SLOT Festiwal) na których pracowałem jako akredytowany fotoreporter i zostało mi kilka "zawieszek". Wziąłem je na jeden z Woodstocków i.... długo tego żałowałem. Przyniosło skutek przeciwny do zamierzonego. Problemy z pierwszym napotkanym patrolem - nie chcieli mnie wpuścić, a potem musiałem się jeszcze gęsto tłumaczyć. Prawda jest taka, że WOŚP honoruje tylko swoje akredytacje i tyle.

orte
15-07-2008, 00:49
woyd, spoko one są tylko naprasowane na koszulce
ale i tak w życiu bym tego nie założył na "pole"
a z akredytacją juz sobie mam nadzieję poradziłem ;)
Dobrze mieć znajomych po całej Polsce :)

cytacik z maila ;)

cześć
Już Cię do akredytowałam
legitkę Ci zrobię także powinno być ok:) pozdrowienia .......

Bez tego też pójdę i dam sobie radę, jak zawsze zresztą ;)
Mój avatarek jest zreszta z Woodstocku tez ;)

woyd
15-07-2008, 21:48
woyd, spoko one są tylko naprasowane na koszulce


jako, żeśmy prawie krajanie i wierze w twoje poczucie humoru, to odpowiem pierwszym skojarzeniem, jakie mi na myśl przyszło: wiem, głupi to ja nie jestem :)


Bez tego też pójdę i dam sobie radę, jak zawsze zresztą
Masz rację, tyle, że mi (nam ?) trochę fajnego sprzętu ostatnio przybyło, którym poniekąd zarabaim na życie i nie chciał bym, żeby jakiś podpity koleś miotnął nim o glebę. Akredytacja (w sensie dyndadła na szyi) daje jednak pewną "ochronę".

Wracając do tematu - zna ktoś może redakcję, która chciała by reportaż z Woodstocku w zamian za akredytację ?? Plusy (poza zdjęciami): żadnych kosztów - jestem miejscowy, dyspozycyjny i chętny :)

Moje osiągnięcia woodstockowe to zdjęcia dla koncertowe dla zespołów: Moskwa w 2005 (patrz np. główne foto na http://www.myspace.com/moskwaband) i 2TM 2,3 w 2006 (http://www.2tm23.art.pl/zdjecia.html) oraz dla Armii na SLOT Festiwal.

Yenox
15-07-2008, 23:25
Jeśli wyrobimy się do piątku (w sobotę wyjeżdżam) to mogę pomóc - chciałbym zdjęcia z Waglewski Fisz Emade.
Tyle, że nie mam pieczatki - nigdy nie była potrzebna.

Trzeba do dzisiaj wysyłać wnioski, zaraz napiszę Ci dane na PW

woyd
16-07-2008, 20:02
Rzeczy toczą się pozytywnie :)
Yenox - mam tylko jedno pytanie - nie znalazłem tego zespołu na planie dnia - grają pod inną nazwą ??

Yenox
16-07-2008, 21:21
Mam nadzieje, że uda się załatwić.

A co do wspomnianego zespołu - no właśnie tez nie widzę na stronie... widziałem na billboardzie, że mają grać... możliwe, że coś pomieszałem. To jak z jakiegoś reggae zrobisz zdjęcia to mogą być. A jak się nie uda to trudno;)

Vitez
17-07-2008, 00:19
Mam nadzieje, że uda się załatwić.

A co do wspomnianego zespołu - no właśnie tez nie widzę na stronie... widziałem na billboardzie, że mają grać... możliwe, że coś pomieszałem. To jak z jakiegoś reggae zrobisz zdjęcia to mogą być. A jak się nie uda to trudno;)

Chyba pomyliłeś Przystanek Woodstock z Jarocinem.
W Jarocinie Waglewscy są w rozkładzie: http://www.jarocinfestiwal.pl/rozklad.php

Yenox
17-07-2008, 10:38
Aż się przejdę i zobaczę ten billboard jeszcze raz;]

Yenox
17-07-2008, 16:07
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

woyd
17-07-2008, 17:33
może coś się zmieniło po wydrukowaniu plakatów....

sir-torpeda
18-07-2008, 18:29
Dziś byłem po raz pierwszy na polu. Oto efekty: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=GL&Date=20080718&Category=GALERIA&ArtNo=755897229&Ref=PH&Params=Itemnr=1

Goose
18-07-2008, 20:22
Dziś byłem po raz pierwszy na polu. Oto efekty: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=GL&Date=20080718&Category=GALERIA&ArtNo=755897229&Ref=PH&Params=Itemnr=1

łagodnie mówiąc bardzo słabe te zdjęcia... :roll:

woyd
18-07-2008, 21:16
Fajny reportaż - gratulacje.
Przejeżdżam sobie przez pole tak za raz dziennie - w drodze z pracy. Niewiarygodne, ale scena ( w sensie samej konstrukcji) już stoi. Szybko się uwinęli. Muszę się też wybrać z aparatem, bo obiecałem mojej redakcji reportaż z przygotowań.

Mały OT: widzieliście jak do Woodstocku przygotował się kostrzyński szpital ?? http://www.woodstock.nowyszpital.pl/ Jestem w pozytywnym szoku.

Moshi
18-07-2008, 21:19
łagodnie mówiąc bardzo słabe te zdjęcia... :roll:

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą. To co najbardziej kuleje to kiepskie kadrowanie, czyli w sumie najważniejsza rzecz w fotografii.

sir-torpeda
18-07-2008, 21:50
Dzięki za uwagi. Nie twierdzę, że to foty do grand press. W zasadzie jestem zadowolony z 10 i 11 (chociaz tam mi uciekla ostrosc)

orte
23-07-2008, 12:08
Ja po południu wczoraj zajechałem.
Jak się przymierzałem to fotki to mnie osa pierdzielneła i tyle było mojego pobytu tam.
Ale coś tam wyszło z puszki, za dużych postępów w pracach nie widać.
Nie bede sie bawił w "wycinanki" a przydało by się góre i dół ciachnąć.


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img397.imageshack.us/img397/4713/img6624ic5.jpg)

MarcinekP
24-07-2008, 07:45
Dzisiaj chyba Woyd nam coś podeśle, bo jadąc rano do pracy widziałem jak szalał na polu woodstokowym obok swojego ferrari.... :)

pozdrawiam

orte
24-07-2008, 23:37
Woyd ustalałeś dobre miejsca przed przybyciem tłumów? ;)
Dawaj co tam masz zrobione.

woyd
25-07-2008, 00:13
Dzisiaj chyba Woyd nam coś podeśle, bo jadąc rano do pracy widziałem jak szalał na polu woodstokowym obok swojego ferrari.... :)

pozdrawiam

Było choć zatrąbić albo się zatrzymać :)
Udało mi się namówić dębnowski portal miejski na akredytację i szykuje krótki reportaż z przygotowań. Byłem na polu wczoraj z żonką, a dzisiaj chciałem strzelić scenę oświetloną wschodzącym słońcem, bo po południu jest w cieniu lasu.

Więc tak - scena klasycznie:

https://canon-board.info/imgimported/2008/07/scena2-1.jpg
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/cb/wood08/scena2.jpg)

i wcześnie rano (to efekt tego "szalenia" :)

https://canon-board.info/imgimported/2008/07/rano-1.jpg
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/cb/wood08/rano.jpg)

Stoją już niektóre zlewy

https://canon-board.info/imgimported/2008/07/zlewy2-1.jpg
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/cb/wood08/zlewy2.jpg)

swoje namioty rozbili też krisznowcy

https://canon-board.info/imgimported/2008/07/krisznowcy-1.jpg
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/cb/wood08/krisznowcy.jpg)

w lasku stoją już kolejne namioty, czasem z dziwnym ekwipunkiem obok (po co komu i skąd ten wózek ??

https://canon-board.info/imgimported/2008/07/ludzie2-1.jpg
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/cb/wood08/ludzie2.jpg)

życie towarzyskie kwitnie, choć jak udało mi się ustalić - zasilane głównie przez Kostrzynian

https://canon-board.info/imgimported/2008/07/ludzie-1.jpg
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/cb/wood08/ludzie.jpg)

https://canon-board.info/imgimported/2008/07/ludzie3-2.jpg
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/cb/wood08/ludzie3.jpg)

a po polu non stop szwendają się ludziska obserwując postęp prac

https://canon-board.info/imgimported/2008/07/motor-1.jpg
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/cb/wood08/motor.jpg)

I tyle

Aha - ja miejsca nie wybrałem, ale mam wrażenie, że niektórzy już tak :)

https://canon-board.info/imgimported/2008/07/widzowie-1.jpg
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/cb/wood08/widzowie.jpg)

To co - może spotkamy się razem gdzieś na polu ??

Wats0n
25-07-2008, 00:43
Shit! W zeszłym roku byłem, po długiej przerwie.
Zdjęcia wyszły mierne, ale celowałem tylko w jeden koncert.
Próbowałem się na miejscu spotkać z niektórymi forumowiczami, jeno telefonów nie zabrali :)
W tym roku raczej się nie wybiorę, bo nie ma żadnej kapeli o porównywalnym potencjale kultowości jak Type O Negative.
Choć z drugiej strony... dobrze namówią, to w piątek będę w Kostrzynie.
I me protesty na nic się nie zdadzą.

sir-torpeda
25-07-2008, 02:01
Prawie tydzien przerwy, a wyglada, jakby nic sie nie ruszylo:) Ja tam znow pownienem byc we wtorek, teraz urlop.

MarcinekP
25-07-2008, 07:45
Było choć zatrąbić albo się zatrzymać :)
Udało mi się namówić dębnowski portal miejski na akredytację i szykuje krótki reportaż z przygotowań. Byłem na polu wczoraj z żonką, a dzisiaj chciałem strzelić scenę oświetloną wschodzącym słońcem, bo po południu jest w cieniu lasu.

Mogłem zatrąbić to prawda , ale rano mój procesor potrzebuje troche czasu na przeanalizowanie obrazów, a że spieszyłem się do pracy to zapewne jakbym nacisnął na klakson to juz bym był przy "woodstockowej łaźni" a ty w tym czasie pstrykałeć scene..... Ale następnym razem obtrąbie z każdej strony....

Moshi
25-07-2008, 10:59
Kompletnie nie rozumiem tej imprezy. Byłem dwa lata temu na przystanku Woodstock i powiedziałem sobie jasno - NIGDY WIĘCEJ! To co tam ujrzałem przeszło moje największe obawy. Co krok widziałem ćpających młodych ludzi, którzy ze swoimi nałogami nawet się nie ukrywali. Jechali przy reszcie nie zważając na nikogo, zresztą i tak wszyscy mieli to gdzieś. To co jednak mnie najbardziej przeraziło to dziewczyny, a właściwie ich zdemoralizowanie. Naprawdę nie jest to normalne, by przy namiocie leżała pół przytomna kobieta bez majtek z rozwartymi na lewo i prawo nogami. Jak to ujrzałem to dosłownie doznałem szoku.

Ale w sumie nie dziwię się takiemu stanowi rzeczy, zważywszy na fakt jakim hasłem promowało się tę imprezę. A więc "RÓBTA CO CHCETA"!

orte
26-07-2008, 02:19
Shit! W zeszłym roku byłem, po długiej przerwie.
Zdjęcia wyszły mierne, ale celowałem tylko w jeden koncert.
Próbowałem się na miejscu spotkać z niektórymi forumowiczami, jeno telefonów nie zabrali :)
W tym roku raczej się nie wybiorę, bo nie ma żadnej kapeli o porównywalnym potencjale kultowości jak Type O Negative.
Choć z drugiej strony... dobrze namówią, to w piątek będę w Kostrzynie.
I me protesty na nic się nie zdadzą.

No to ja "dobrze namawiam" i obiecuję że tym razem telefon bede miał przy d... sobie ;)
Ja już sobie wziełem wolne na następny weekend i myślę że jednak tą akredytację będę miał, więc piątek i sobotę będę się zapewne szwendał po polu. Niedzielę raczej nie, bo znajomi będą już wyjeżdżać do domku.

P.S.
Zmienił mi się numer telefonu, jak coś to PW.

jar14
28-07-2008, 07:26
oki już po przystanku może ktoś wrzuci jakieś fotki

Wats0n
28-07-2008, 10:28
oki już po przystanku może ktoś wrzuci jakieś fotki

Proponuję bliżej zaprzyjaźnić się z kalendarzem ;)

jar14
28-07-2008, 11:01
tzn że jeszcze nie było . w tamtym tyg w wyborczej ze trzy dni były obszerne artykuły na temat przystanku wiec mysłałem że to już w ten weekend ale na dokładną date to już nie popatrzyłem :oops:

woyd
28-07-2008, 22:14
Byłem dziś na polu. Od dziś zamknięta jest droga przelatująca przez pole. Jest też całkiem spory ruch. Niektóre bazy rozbił już pokojowy patrol, na miejscu jest też klub motocyklowy Boanerges, który jak co roku organizuje zlot "Woodstock Rally". Przy scenie stoją wieże z oświetleniem, gotowa jest scena folkowa, na wzgórzu dumnie prężą się namioty Akademii Sztuk Przepięknych. Przy drodze rozbijają się już sklepiki i organizacje pozarządowe. Co mnie trochę dziwi, to mała liczba samych uczestników. Namiotów jest może kilkanaście...

co mnie jeszcze zdziwiło, to rozbita przy bazie "Hel".... jednostka wojskowa. Regularne zielone namioty, masa siatek maskujących, terenowe ciężarówki itp. Na drzwiach ciężarówki zauważyłem symbol skrzydeł husarskich. Ktoś wie co to za formacja ?? I ciekawi mnie co robią - ochrona antyterrorystyczna czy... punkt rekrutacyjny ?? Wszak mamy mieć zawodową armię...

Dzisiaj nie mam fotek, bo jechałem do pracy (współpracuje z Boanergesami - tymi od motocykli).

Radus
29-07-2008, 00:12
Wojsko sie promuje

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080721/PRZYSTANEK_WOODSTOCK/277861443

sir-torpeda
30-07-2008, 19:02
Wprost z Łótstokowego pola, świeże fotki ;) część zrobiona dosłownie przed chwilą. Moje to te, podpisane 'Krzysztof Tomicz'.

1. http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=GL&Date=20080729&Category=PRZYSTANEK_WOODSTOCK&ArtNo=475364289&Ref=PH
2. http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=GL&Date=20080730&Category=PRZYSTANEK_WOODSTOCK&ArtNo=803003566&Ref=PH
3. http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=GL&Date=20080730&Category=PRZYSTANEK_WOODSTOCK&ArtNo=365447781&Ref=PH

Są różne, lepsze i gorsze - wiem, jestem tego świadomy. Pewnie po Woodstocku będę miał czas na spokojniejszą selekcję i wystawię gdzieś te, które podobają mi się najbardziej. Pozdrawiam :) I zachęcam do komentowania.

MarcinekP
31-07-2008, 22:41
No to kto bedzie latał ze sprzętem....
Jakby co, małe, grube, łyse to ja

pozdrowionka

orte
31-07-2008, 23:21
Ja niedawno wdepłem do domku, plakietke FOTO-PRASA mam już ;)
Spotkałem Woyd'a jak wyszedłem z biura prasowego i kolegów z Gazety Lubuskiej ;)
Krótki tylko spacer po polu był, ale coś tam dla smaczku pokaże ;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img143.imageshack.us/img143/8862/img6956zd5.jpg)

no i ten gostek był sympatyczny


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img143.imageshack.us/img143/871/img6964ba0.jpg)

Ktoś od nas focił z monopodu w okolicy przejścia granicznego?
Była godzina 16.22 i musiałem się w trakcie jazdy autem mocno sprężyć
żeby to pstryknąć przez przednię szybę, dodam że kierowałem ;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img170.imageshack.us/img170/7543/img6937jb7.jpg)

sir-torpeda
31-07-2008, 23:54
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=GL&Date=20080731&Category=PRZYSTANEK_WOODSTOCK&ArtNo=800468610&Ref=PH

Na dzień przed woodstockiem.

woyd
01-08-2008, 18:13
Czołem

na krótko zajechałem do domu by się wykąpać, zmienić ciuchy i zabrać żonkę. Widziałem się w biurze prasowym z MarcinkiemP. Niestety nie wiem jak wygląda sir-torpeda, choć jak powiedział mi Marcin razem cisnęliśmy się na schodach w oczekiwaniu wejścia na scenę. Jesli ktoś z forumowiczów jest jeszcze na woodstocku - zagadajmy do siebie - fajnie byłoby pogadać.

Poniżej kilka na szybko wybranych zdjęć (niech admini wybaczą jeśli przekroczyłem limit - nie pamiętam ile on wynosi)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/1-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/1.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/2-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/2.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/3-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/3.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/4-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/4.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/5-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/5.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/6-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/6.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/7-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/7.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/8-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/8.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/9-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/9.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/10-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/10.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/11-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/11.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/12-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/12.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/13-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/13.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/14-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/14.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/15-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/15.jpg)

MarcinekP
01-08-2008, 18:21
No i pierwsze z rozpoczęcia

1.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img46.imageshack.us/my.php?image=pobierowo001zy2.jpg)

2.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img382.imageshack.us/my.php?image=woodstock002xw5.jpg)

3.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img352.imageshack.us/my.php?image=woodstock003pt1.jpg)

4.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img352.imageshack.us/my.php?image=woodstock004df7.jpg)

5.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img382.imageshack.us/my.php?image=woodstock007hs0.jpg)

6.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img352.imageshack.us/my.php?image=woodstock005yq5.jpg)

No, to teraz chwalić się gdzie jesteście na 6 zdjęciu

pozdrawiam

Vitez
01-08-2008, 20:17
(niech admini wybaczą jeśli przekroczyłem limit - nie pamiętam ile on wynosi)

Chyba zaczniemy wam to jakoś banami/kartkami do głowy wbijać, bo to już drugi raz w ciągu doby tego typu tekst.

LIMIT NA ILOŚĆ ZDJĘĆ JEST TYLKO W PODFORUM GALERII TEMATYCZNYCH 'NASZE FOTOGRAFIE'

W przypadku całego forum jedyny limit jakiego pilnujemy to wielkość zdjęć (max długość boku to 800px czy jakoś tak) by się forum nie rozjeżdżało.

Jasne? Understood? Capito? Verstehen? Paniał?

MarcinekP
01-08-2008, 22:28
Czołem
na krótko zajechałem do domu by się wykąpać, zmienić ciuchy i zabrać żonkę. Widziałem się w biurze prasowym z MarcinkiemP. Niestety nie wiem jak wygląda sir-torpeda, choć jak powiedział mi Marcin razem cisnęliśmy się na schodach w oczekiwaniu wejścia na scenę. Jesli ktoś z forumowiczów jest jeszcze na woodstocku - zagadajmy do siebie - fajnie byłoby pogadać.


Witam,
oj chyba zaszła jakaś pomyłka, nie rozmawialiśmy ze sobą :):):) a szkoda.
Napewno był to inny Marcin ale nie MarcinekP. Ja jeszcze niestety :( nie dorobiłem się akredytacji, choć jakoś szczególnie mi jej nie brakuje.

pozdrawiam

sir-torpeda
01-08-2008, 23:23
Marcinek - to Ci się udała sztuka, nie trafiłeś mnie. Byłem na samym początku. Spotkałem dziś orte'go, on wie jak wyglądam. Cholera. Strony nie mogę wrzucić ze zdjęciami, bo nam padła gazetowa... Ciekawe czy ktoś tam w ogóle zagląda ;D

orte
01-08-2008, 23:43
Witam,
oj chyba zaszła jakaś pomyłka, nie rozmawialiśmy ze sobą :):):) a szkoda.
Napewno był to inny Marcin ale nie MarcinekP. Ja jeszcze niestety :( nie dorobiłem się akredytacji, choć jakoś szczególnie mi jej nie brakuje.

pozdrawiam

Marcin, Woyd pomylił mnie z tobą jak widzę ;)
Ja dopiero wdepłem 5 minut temu do domu po popołudniowum wypadzie.

woyd
01-08-2008, 23:44
Witam,
oj chyba zaszła jakaś pomyłka, nie rozmawialiśmy ze sobą :):):) a szkoda.
Napewno był to inny Marcin ale nie MarcinekP. Ja jeszcze niestety :( nie dorobiłem się akredytacji, choć jakoś szczególnie mi jej nie brakuje.

pozdrawiam

czyżbym pomylił marcinkap z orte ?? Ups... Sory Orte - coś musiało mi się ze zmęczenia poprzestawiać.

Ja też nie znalazłem się na zdjęciu Marcina, ale nie byłem centralnie z przodu - nie szło się dopachać :)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Orte - to muszę powiedzieć, że na avatarku wydajesz się wyższy :)

Może tu się ktoś rozpozna :)

https://canon-board.info/imgimported/2008/08/16-1.jpg
źródło (http://dobrucki.art.pl/cb/wood08/piatek/16.jpg)

sir-torpeda
01-08-2008, 23:49
Wojtku, szło, ale ilość osób wpuszczonych na scenę to była pomyłka. I potem się ludzie dziwią, że fotoreporter się tak rozpycha bezczelnie...

woyd
02-08-2008, 00:03
Masz na myśli ilość reporterów czy osób ogólnie ?? Do tych pierwszych nie mam pretensji ;)

A może ustrzeliłeś mnie gdzieś ?? Wg jednego z aktualniejszych moich zdjęć wyglądam tak:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.dobrucki.art.pl/blog/img/doalbumu/Wojtek.jpg)

Czyli jak to napisał Marcin: mały, gruby i o głosie, który czasem bywa brany za kobiecy :/ Na plakietce mam Writer.pl Na otwarciu byłem w niebieskich dżinsach, małym plecakiem foto i z 40D z białą rurą 70-200..

orte
02-08-2008, 00:22
Ja się ulokowałem ciut wyżej ;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img233.imageshack.us/img233/6892/img7083yh6.jpg)

sir-torpeda
02-08-2008, 11:40
Mówię o tym, że na scenie było za dużo osób prywatnych z plakietkami foto/prasa lub z aparatami typu małpka. Przez to był tłum straszliwy. Żeby była jasność, ja nic nie mam do takich ludzi, chodzi tylko o to, żeby w pracy nie przeszkadzali w takich przypadkach, jak ten.

Ja nie ustrzeliłem, nie robię raczej ludzi z aparatami. Ale chyba widziałem.

orte
03-08-2008, 00:10
Ci co nie byli dziś na Tenorach niech żałują, coś pięknego, aż gęsiej skórki dostałem jak śpiewali.

woyd
03-08-2008, 01:08
racja bez 2 zdań

MarcinekP
03-08-2008, 13:36
Potwierdzam,
a reakcja tłumu - bezcenna :)
Tylko pogratulować pomysłu,
i pożałować że tak krótko

Mnie tylko jeden człowieczek z TV kręcioła denerwował, bo mało tym tenorom w twarz nie wszedł z kamerą... i oczywiście zasłaniał... chyba zapomiał, że koncert jest także dla ludzi....

7.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img139.imageshack.us/my.php?image=woodstock201zw7.jpg)

8.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img139.imageshack.us/my.php?image=woodstock202td6.jpg)

JaBlam
06-08-2008, 18:30
Mówię o tym, że na scenie było za dużo osób prywatnych z plakietkami foto/prasa lub z aparatami typu małpka. Przez to był tłum straszliwy. Żeby była jasność, ja nic nie mam do takich ludzi, chodzi tylko o to, żeby w pracy nie przeszkadzali w takich przypadkach, jak ten.

Ja nie ustrzeliłem, nie robię raczej ludzi z aparatami. Ale chyba widziałem.


Niestety to jest prawda... nie wiem skad te akredytacje. Na Tyskim u Riedla to samo. NIby nikt nie dostaje a potem sie okazuje ze tlumy ludzi pod scena, i niekiedy na scenie. I to tych robiacych foto telefonami. Dobrze ze czasem menedzerzy przegionia to cale towarzystwo i mozna normalnie pracowac. Niechaj sobie robia zdjecia i obscura jesli lubia... tylko niech nie wchodza nagle komus kto po prostu tam pracuje nad dokumentacja. A juz najgorzej jest, i tu przestalem miec skrupuly, jak ci stanie taka "reporterka" i godzine stoi centralnie na scenie bo ona akurat sobie fotki robi. Gonie natychmiast... zawsze powtarzam ze jak juz kto wlazi na te sceny to powienien wiedziec jak sie wspolpracuje zarowno z artystami jak tez i z innymi fotografami.

orte
06-08-2008, 22:16
.....................
Ja nie ustrzeliłem, nie robię raczej ludzi z aparatami. Ale chyba widziałem.

Ja tak przewrotnie jedną zrobiłem, ktoś siebie rozpoznaje? ;)
hehehe


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img49.imageshack.us/img49/333/img6985jd9.jpg)

thorin
06-08-2008, 23:52
na moje oko to przemek jendroska z katowickiej wyborczej, ale oczywiscie moge byc w bledzie :)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/5/4450/z4450865X.jpg)

orte
07-08-2008, 00:37
Ja wiem kto jest na mojej fotce ;)
Tylko liczyłem na małą zjebkę za publikację bez zgody, hihihihi :D
W sumie to repotrer to też osoba publiczna i na dodatek tutaj w trakcie
wykonywania obowiązków służbowych ;)

wojkij
08-08-2008, 18:05
Odbylo sie w efekcie jakies spotkanie forumowe na tej imprezie? Widzialem kilku ludzi z konkretniejszymi lustrami canona(pomijam 400d+kit ktorych bylo zatrzesienie), kilka razy nawet zagadalalem ale nikt sie do canon-board przyznac nie chcial :mrgreen:.

woyd
08-08-2008, 22:15
Może nie jako oficjalne spotkanie Canon-Board, ale można powiedzieć, że forumowicze się spotkali :) Miałem przyjemność odbyć kilka fajnych pogawędek z Orte i Sir-torpedą w biurze prasowym. Niestety poza nimi dwoma nikogo innego z forum nie rozpoznałem, a canoniarzy było rzeczywiście zatrzęsienie.

Witos
08-08-2008, 23:23
fotki fotki porsze ;)

orte
09-08-2008, 22:38
....kilka razy nawet zagadalalem ale nikt sie do canon-board przyznac nie chcial :mrgreen:.

Ja Naszą smycz i identyfikator miałem razem z akredytacją na szyi cały czas.
Też liczyłem na to ze ktoś zauważy i zagada, a tu nic :(

Witos, widzę że jakoś nikt się nie kwapi,
to dam kilka co mi się osobiście spodobały ;)


1.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://orte.ovh.org/Woodstock%202008/IMG_6980.jpg)
2.
Pozdrawiam Kolegów z Nikon Forum :)

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://orte.ovh.org/Woodstock%202008/IMG_6994.jpg)
3.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://orte.ovh.org/Woodstock%202008/IMG_7052.jpg)
4.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://orte.ovh.org/Woodstock%202008/IMG_7208.jpg)
5.
Jakby prosto w Wietnamu przyjechał ;)

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://orte.ovh.org/Woodstock%202008/IMG_7227.jpg)
6.
Wiem, wiem, wiem, dziury w nosie,
ale jak zobaczyłem te jej oczy to nie mogłem nie pstryknąć ;)

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://orte.ovh.org/Woodstock%202008/IMG_7250.jpg)

Reszta na:

http://orte.ovh.org/Woodstock%202008/index.html

Yenox
09-08-2008, 23:09
Bardzo fajne zdjecia, a i Twoja galeria na PicLens świetnie wygląda, co to za skrypt?

orte
09-08-2008, 23:14
THX, na głównej masz czym wygenerowane ;)

http://jalbum.net/

wojkij
09-08-2008, 23:21
Ja Naszą smycz i identyfikator miałem razem z akredytacją na szyi cały czas. Też liczyłem na to ze ktoś zauważy i zagada, a tu nic :(

Sprawa o tyle dziwna ze mimo tego iz fotografow z canonami bylo wielu to tych z akredytacjami praktycznie nie widzialem - gdzies sie pochowaliscie pewnie za scena;)

Kilka ode mnie(przepraszam ze z znakami wodnymi ale nie chce mi sie tego drugi raz wywolywac):


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood2/2.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood2/17.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood2/18.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood2/26.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood2/6.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood2/8.jpg)

Reszta tutaj: ===KLIK=== (http://wojkij.wordpress.com/2008/08/06/41/#more-41)


No i bloto ktore skonczylo sie zalaniem 40d:


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood1/19.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood1/6.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood1/34.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood1/5.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood1/1.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.daminet.pl/~novy/wood1/25.jpg)

A reszta tutaj: ===KLIK=== (http://wojkij.wordpress.com/2008/08/06/woodstock-cz1/#more-34)


Btw w przyszlym roku mozna o jakims zlocie pomyslec bo wychodzi na to ze ludzi z forum bylo sporo ;)

nagor
11-08-2008, 12:33
wojkij a przyznać się nie chcesz ze jeden patrolowiec z CB cię zaczepił:D moze bez akredytacji ale swojak:D - tzn ja z podpiwniczoną 300D.

piotrek72t
11-08-2008, 13:26
To i ja pozwole sobie wrzucić kilka typowo amatorskich...


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/wod2-2.jpg
źródło (http://www.etal.nazwa.pl/przyroda/wod/wod2.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/wod3-2.jpg
źródło (http://www.etal.nazwa.pl/przyroda/wod/wod3.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/wod4-2.jpg
źródło (http://www.etal.nazwa.pl/przyroda/wod/wod4.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/wod5-2.jpg
źródło (http://www.etal.nazwa.pl/przyroda/wod/wod5.jpg)


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/wod6-2.jpg
źródło (http://www.etal.nazwa.pl/przyroda/wod/wod6.jpg)

i na koniec już jako ciekawostka architektoniczna


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/wod1-2.jpg
źródło (http://www.etal.nazwa.pl/przyroda/wod/wod1.jpg)

pozdrawiam

wojkij
11-08-2008, 13:33
Najsmieszniejsze jest to ze poczatkowo myslalem ze jakas kontrola materialu pod katem poprawnosci politycznej sie szykuje - podchodzi Ci nagle dwoch roslych patrolowcow i zagajaja o aparacie - zawal ;).

nagor
11-08-2008, 15:28
juz nie gadaj że takich rosłych:D
a kumpel też raczej szczypiorek hehe
ale byłeś jedynym jakiego spotkalem z CB
choć z tych z kitem widziałem wielu to jakos ie podchodziłem

orte
11-08-2008, 21:56
Kurcze, tyle ludzi z CB i co, tylko 2 osoby spotkałem i to jeszcze miejscowe prawie ;)
Na nastepny rok jakby sie ktoś wybierał to ja poprosze jakieś namiary telefoniczne.

Nagor gdzie stacjonowałeś ?

Ktoś mnie jednak "ustrzelił" na Woodstock'u ;)
Ale jak ja mam taki brzuch to kurde chyba idę się odchudzać :(


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/_kru1965_std-1.jpg
źródło (http://woodstock.krupek.info/2008/_kru1965_std.jpg)

woyd
11-08-2008, 23:34
Najsmieszniejsze jest to ze poczatkowo myslalem ze jakas kontrola materialu pod katem poprawnosci politycznej sie szykuje - podchodzi Ci nagle dwoch roslych patrolowcow i zagajaja o aparacie - zawal ;).

Ty się ciesz, że dwóch patrolowców. Mnie na polu zahaczył chwiejący się mocno młodzian i poprosił o możliwość zrobienia mi zdjęcia moim aparatem. Wlekł się za mną przez pół pola, więc dla spokoju ewakuowałem się do biura prasowego :)

Orte - nie przesadzaj z tym brzuchem :)

Co do zdjęć - jako, że nie mam chwilowo sił wrzucać ich pojedynczo w wątek wrzuciłem wszystko w jedną galerię dostępną tu: www.dobrucki.art.pl/woodstock2008. I to czysty przypadek, że razem z Orte wybraliśmy identycznego skina w Jalbumie :)

Pozdrawiam
Woyd

MarcinekP
12-08-2008, 12:21
Kurcze, tyle ludzi z CB i co, tylko 2 osoby spotkałem i to jeszcze miejscowe prawie ;)
Na nastepny rok jakby sie ktoś wybierał to ja poprosze jakieś namiary telefoniczne.

Nagor gdzie stacjonowałeś ?

Ktoś mnie jednak "ustrzelił" na Woodstock'u ;)
Ale jak ja mam taki brzuch to kurde chyba idę się odchudzać :(


https://canon-board.info/imgimported/2008/08/_kru1965_std-1.jpg
źródło (http://woodstock.krupek.info/2008/_kru1965_std.jpg)

Z tym brzuchem to nie przesadzaj, a jak gdzieś pójdziesz sie odchudzić to daj znać, bo ja bym potrzebował z 3 razy mocniej.

pozdrawiam

woyd
12-08-2008, 18:19
pisze się też na listę :)

sir-torpeda
12-08-2008, 21:23
woyd - ja miałęm taką sytuację rok temu.... i mam pamiątkę :)

nagor
18-08-2008, 15:13
ja byłem na grabiku czyli koło ASP w szpitalu tamtejszym.

Troyan
29-08-2008, 10:11
Byłęm w tym roku na Łudstoku, w planie miałem robić zdjecia ale ilość znajomych jaka się z nami pociągiem zadrała i ilość piwa którego trzeba było wypić razem z nimi skutecznie mi przeszkodziła w robieniu zdjęc ;)

Najlepszym sposobem żeby jechać na taką imprezę to jechać z podobnymi wariatami-fotografami. Także mam propozycję. Może na rok 2009 przygotujemy liste użytkowników CB których pan administrator ładnie zaopiniuje Owsiakowym Decydentom od Akredytacji i pojedziemy większą paczką ?

orte
30-08-2008, 18:15
Dziś wpłyneło na ręce Burmistrza


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img374.imageshack.us/img374/7779/podziekowaniawlig6.gif)

MarcinekP
30-08-2008, 20:58
oj orte
nie dziś tylko ponad tydzień temu
przynajmniej juz tyle wisi na kostrzyn.pl :-D

orte
30-08-2008, 23:18
Marcin ja na kostrzyn.pl zagladam 2x w roku, ale jak widzę napisane
"Dziś na ręce burmistrza wpłynęło podziękowanie ..."
to biorę to za dobrą monetę, mogliby daty dawać ehhh

MarcinekP
31-08-2008, 16:45
No niestety tak juz jest z kostrzyn.pl.
A podobno mają jakiegoś super informatyka zatrudnionego :):):)

pozdrawiam