PDA

Zobacz pełną wersję : konwersja MVI na DIVX, AVI



dareckiV
15-06-2008, 21:52
Witam

Nic o tym na forum nie znalazlem wiec mam pytanie czy znacie jakis dobry i prosty program do konwersji filmow MVI na np.AVI? Mam A720IS i czasem wypadnie nakrecic jakis krotki film, i zapisuje mi go wlasnie w jakims dziwnym formacie MVI gdzie dla przykladu film o dlugosc 6 minut i 35 sekund zajmuje mi 547 MB (!)

Pozdrawiam

Biperek
15-06-2008, 22:44
Dokładnej nazwy nie pamiętam, ale w pakiecie Power DVD, który jest często dołączany do kamer cyfrowych jest jakiś programik do montowania filmów. Kiedyś sie tym trochę bawiłem i praktycznie łykał wszystko, można to było potem przekodować bez problemu na inne formaty.

werek
15-06-2008, 22:46
spobuj programu "Stoik Video Converter"

pe.en.de
18-12-2012, 16:16
No i odgrzebałem.
Temat dla mnie mocno odległy, ale córka kupiła sobie is230 i teraz wierci mi dziurę w brzuchu bo nie może odtworzyć plików MVI na innych nośnikach.
Stąd moje pytanie : jaki aktualnie jest najlepszy program ( najlepiej darmowy) do konwersji tych plików.
Fajnie by było gdyby dawał jeszcze możliwość jakiejś prostej obróbki - np. cięcie i klejenie.
Internet pokazuje sporą ilość tych programów, ale jak tu wybrać najlepszy? Może ktoś już wypróbował?
Chodzi o to ,że jak się znam, to gdy już coś zainstaluję to ciągnę na tym z oślim uporem nawet gdy inne programy są lepsze. Ot, siła inercji.

Bangi
18-12-2012, 16:50
ja się bawiłem dwoma
1. Any Video Converter.
2. Freemake Video Converter

Przy okazji zadam pytanie.
Mam TV Panasonica - do jakiego formatu przekonwertowac plik MOV by odtwarzać z wbudowanego madia player-a TV film.
Jak przekonwertuje do WMV to mam obraz ale nie mam dźwięku :(
Przerabiał ktoś może ten problem ???