PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia miesiąca - maj - WYNIKI!



Kubaman
26-05-2008, 19:27
Witam,

zamieszczam przypominajkę na majową edycję. Jako, że 3 czerwca jadę na wakacje sonda ukaże sie tym razem na samym początku miesiąca.


Zostało raptem kilka dni, zainteresowanych ponaglam ;)

Kubaman
03-06-2008, 22:19
Rozpoczęliśmy zabawę dla edycji majowej.
Jest 11 zdjęć, więc są dwie sondy do głosowania.
Ci którzy chcą się razem bawić powinni głosować na jedno zdjęcie spośród wszystkich prezentowanych w obu sondach.

Zdjęcia 1-6. (http://www.canon-board.info/showthread.php?t=34692)
Zdjęcia 7-11. (http://www.canon-board.info/showthread.php?t=34694)

Dyskusja jak zwykle po ogłoszeniu wyników w tym wątku.

P.S> zainteresowanie w maju było bardzo duże. Dwa zdjęcia dostałem już w czerwcu i jeśli nie będzie innych propozycji od autorów to umieszczę je w następnej edycji konkursu. Chyba 6 czy 7 zdjęć nie spełniało warunków uczestnictwa - ludzie, nie jetem formalistą ale jak jedni potrafią, to i wy przeczytajcie choć raz zasady zabawy i się ich trzymajcie.

sylwester Samluk
04-06-2008, 12:32
Witam

A czemu moje zdjęcie nie jest w konkursie? Przecież je wysłałem do Ciebie kilka dni wcześniej.

Poizdrawiam

Sylwek

Szczur88
04-06-2008, 12:59
Hm... Mógłbym zadać to samo pytanie

MrDeadhead
04-06-2008, 14:10
Chyba 6 czy 7 zdjęć nie spełniało warunków uczestnictwa - ludzie, nie jetem formalistą ale jak jedni potrafią, to i wy przeczytajcie choć raz zasady zabawy i się ich trzymajcie.
Chyba tutaj macie odpowiedz ;) Jesli nie wiecie jakich warunkow to porownajcie to co wyslaliscie Kubie z zasadami konkursu :)

michalab
04-06-2008, 18:39
Ojoj, chyba nie wyciąłem EXIFa, zrobiłem upgrade mojej ulubionej przeglądarki i nie zauważyłem, że teraz przy zmianie rozmiaru zostawia EXIF na miejscu. Trudno, na szczęście zrobiłem podobne, ale chyba trochę lepsze w czerwcu.

Dżobert
04-06-2008, 19:00
Niestety z rozpędu wysłałem zdjęcie, które już było publikowane. Na szczęście nie zostało wystawione. Przepraszam za kłopot.

Kubaman
19-06-2008, 20:01
Wczoraj zakończyło się głosowanie w majowej edycji naszego konkursu. Zwycięzcą został kolega Zemun za zdjęcie numer 3. Oddano na nie 56 głosów co stanowi ponad 31% wszystkich oddanych głosów.
Serdecznie gratuluję!

Przypominam, ze zwycięzca ma prawo do publikacji w czasopiśmie Lustrzanka i bierze udział w głosowaniu rocznym.

Zapraszam wszystkich do dyskusji o edycji majowej.

ewa_olsztyn
20-06-2008, 10:28
Bardzo dobre zdjęcie!

Zemun
20-06-2008, 21:03
Bardzo miła niespodzianka :). Dziękuję serdecznie za wszystkie głosy :).