PDA

Zobacz pełną wersję : Wyzwalanie migawki klawiaturą komputera



sparx
24-05-2008, 16:19
Witam i pozdrawiam wszystkich canonierów. Mój pierwszy mój temat dotyczy wyzawalania migawki za pomocą klawiatury, czy ktoś może wie jakiego trzeba użyć oprogramowania do takiego obsługiwania aparatu przez komputer - mój aparat to (IXUS 75) - widziałem to w Finlandii bo miałem tak robione zdjęcie do identifikatora.

arturs
24-05-2008, 16:37
Witam i pozdrawiam wszystkich canonierów. Mój pierwszy mój temat dotyczy wyzawalania migawki za pomocą klawiatury, czy ktoś może wie jakiego trzeba użyć oprogramowania do takiego obsługiwania aparatu przez komputer - mój aparat to (IXUS 75) - widziałem to w Finlandii bo miałem tak robione zdjęcie do identifikatora.

Albo tego canoowskiego remote capture czy jakoś tak (nie wiem czy do ixusów jest) ale jak miałeś do identyfikatora robione to raczej był wykorzystany sterowik interfejsu TWAIN aparatu co pozwala przesłać obraz z aparatu bezpośrednio do aplikacji robiącej identyfikatory

bether
26-05-2008, 17:25
Jest taki fajny program PSRemote http://www.breezesys.com/downloads.htm , który potrafi nawet bracketing :)