PDA

Zobacz pełną wersję : Cannon A60



ftomekk
06-05-2004, 21:37
Witam Wszystkich.Od dwóch dni jestem posiadaczem ślicznego A60.Mam w związku z nim parę pytań:
1,Gdy robię zdjecia z lampa blyskowa,bardzo czesto wychodza one "nieostre" a przy tym w jednym punkcie widac rozjasnienie od lampy blyskowej(zdjecia robie na AUTO)-czy mozna to jakos skorygowac ?
2.Chcialbym kupic porzadne okumulatorki,wiem ze maja byc 2200Mah-czym kierowac sie przy wyborze ??(jaki jest koszt ??.Jaki jest czas ladowania takich akumulatorow-ladowarke mam zwykla nie mikroprocesorowa.Czy jezeli beda one za dlugo w ladowarce moga sie uszkodzic ??
3.Chcialbym kupic zasilacz-oczywiscie nie oryginalny(drogi) tylko jakis tanszy odpowiednik-czy mozecie cos podpowiedziec.?

Z gory wielkie THANKS i Pozdrawiam Wszystkich.

[ Dodano: 7 Maj 2004 ]
Oo,widze ze wszyscy chca mi pomoc.Dziekujeee :)

Arek 1249
14-05-2004, 16:54
Witam Wszystkich.Od dwóch dni jestem posiadaczem ślicznego A60.Mam w związku z nim parę pytań:
1,Gdy robię zdjecia z lampa blyskowa,bardzo czesto wychodza one "nieostre" a przy tym w jednym punkcie widac rozjasnienie od lampy blyskowej(zdjecia robie na AUTO)-czy mozna to jakos skorygowac ?
2.Chcialbym kupic porzadne okumulatorki,wiem ze maja byc 2200Mah-czym kierowac sie przy wyborze ??(jaki jest koszt ??.Jaki jest czas ladowania takich akumulatorow-ladowarke mam zwykla nie mikroprocesorowa.Czy jezeli beda one za dlugo w ladowarce moga sie uszkodzic ??
3.Chcialbym kupic zasilacz-oczywiscie nie oryginalny(drogi) tylko jakis tanszy odpowiednik-czy mozecie cos podpowiedziec.?

Z gory wielkie THANKS i Pozdrawiam Wszystkich.

[ Dodano: 7 Maj 2004 ]
Oo,widze ze wszyscy chca mi pomoc.Dziekujeee :)

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z ta lampa, może ostrość ustawiasz ma inny obiekt i blokujesz ostrość. Lampa pwinna prawidłowo doświetlić obiekt do ok. 4m, może przysłaniasz palcem palnik lampy?
Co do akumulatorków ja mogę polecic GP 2100 lub 2300 mAh sam uzywam 2100 wykonuję ok. 300 zdjęć. Ładowarki na Allegro do wybori i koloru , najlepsze z funkcja rozładowania.

Kostek
14-05-2004, 22:07
A jeśli chodzi o zasilacz to można popatrzeć tutaj:
:arrow: http://www.tatarek.com.pl/new1/podgrupa.php?podk=z8

Justyna
10-07-2004, 09:33
Zajrzyj na allegro, kupiłam tam akumulatorki firmy Forever 2400mAh. Cena za sztukę to jedynie 7,50zł. Trzymają baardzo długo :wink:
Każda ładowarka po naładowaniu powinna się wyłączyć by nie dopuścić do przeładowania. Przeładowanie akumulatorków nie następuje w ciągu godziny czy dwóch po naładowaniu całkowitym, to jest kwestia kilku dni trzymania aku. w ładowarce. Czas ładowania jest zależny od mocy ładowarki.