PDA

Zobacz pełną wersję : Canon EOS 750 problem...



opeth
12-05-2008, 23:41
Dostałem Canona EOS 750. Mówiono mi że czasami lustro sie zacina i tak było ale rzadko. Po pewnym czasie w momencie naciskania spustu lustro się nie ruszało tylko było słychać taki pstryk...W chwili obecnej w ogóle mi nie działa nie wiem czemu nie reaguje. Czy możliwe jest to że jak bateria jest słaba to występuje defekt w postaci takiego pstryczka zamiast podniesienia lustra. I czy można jeszcze coś z tym zrobić...?Dziękuje za wszelka pomoc.

gwozdzt
19-05-2008, 10:51
czasami lustro sie zacina, ale rzadko.... Po pewnym czasie lustro się nie ruszało... W chwili obecnej w ogóle mi nie działa
nie wiem czemu nie reaguje.
Co tu kombinować :confused:
psuło sie, psuło; aż się zepsuło do końca...


Czy możliwe jest to że jak bateria jest słaba to występuje defekt w postaci takiego pstryczka zamiast podniesienia lustra.
raczej nie.
słaba bateria zwykle powoduje migotanie wskaźnika, a bateria wyczerpana zupełnie powoduje, ze aparat nie reaguje.
stanów pośrednich nie znam.


I czy można jeszcze coś z tym zrobić...?Dziękuje za wszelka pomoc.
chyba tylko skontaktować sie z serwisem.
http://www.canon.pl/gdzie_serwisowac/fotovideo/

MacGyver
19-05-2008, 11:35
Wartość sprzętu jest raczej znikoma, poniżej 100 zł, więc jakiekolwiek próby naprawy sens mają tylko wówczas gdy sprzęt tan ma dla Ciebie wartość emocjonalną.

I po raz n-ty powtórzę, nowym użytkownikom, jeśli potrzebujecie rady odnośnie naprawy sprzętu to piszcie skąd jesteście, wtedy łatwiej będzie Wam pomóc, wskazując któregoś z lokalnych szpeców od naprawy sprzętu foto.