PDA

Zobacz pełną wersję : 300D firmware, zmiana podpisu w exiffie



chyrus
23-05-2005, 13:16
Witajcie!! Mam taki niuans odnosnie firmware. Odkupilem uzywanego 300D i w EXIFFie zdjec jest podpis poprzedniego wlasciciela tego aparatu - Author: XywaLudka. Istnieje mozliwosc zmiany tego pola bezposrednio w aparacie (moze ponowne wgranie softu?).

pozdrawiam

bogunow
23-05-2005, 14:12
Witajcie!! Mam taki niuans odnosnie firmware. Odkupilem uzywanego 300D i w EXIFFie zdjec jest podpis poprzedniego wlasciciela tego aparatu - Author: XywaLudka. Istnieje mozliwosc zmiany tego pola bezposrednio w aparacie (moze ponowne wgranie softu?).

pozdrawiam
Można to zrobić podłączając aparat do kompa przez USB używając softu z CD dołączonego do aparatu. Nie pamiętam dokładnie gdzie to się robiło, nie mam tego zainstalowanego, ale na 100% można bo sam zmieniałem.

tpop
23-05-2005, 14:12
istnieje taka mozliwosc. Musisz podlaczyc body do peceta i uzyc softu ktory jast w komplecie z aparatem (chyba viewer utility)

chyrus
23-05-2005, 14:35
Dzieki :). Jednak to jest TRYWIALNE :D. Juz dosc dlugo mam ten aparacior a nigdy nie podlaczalem go do kompa :)

Vitez
23-05-2005, 21:29
Dzieki :). Jednak to jest TRYWIALNE :D. Juz dosc dlugo mam ten aparacior a nigdy nie podlaczalem go do kompa :)

A wystarczylo poczytac instrukcje :roll: (tą od software chyba).

tpop
23-05-2005, 21:31
A wystarczylo poczytac instrukcje :roll: (tą od software chyba).a kto czyta instrukcje od softu?? Wystarczy tego softu po prostu uzyc.

Vitez
23-05-2005, 22:10
a kto czyta instrukcje od softu?? Wystarczy tego softu po prostu uzyc.

Powinien kazdy, kto ma jakis problem :? .
Instrukcja i help na pierwszym miejscu, potem wyszukiwanie, dopiero potem zawracanie glowy innym - bylo o tym wiele razy na forum wiec nie bede kontynuowal... zostawie jako sugestie na przyszlosc.