PDA

Zobacz pełną wersję : babilon79 na Allegro czy ktoś kupował???



Dragunov
06-05-2008, 19:16
Witam,

jestem zainteresowany zakupem szkiełka od użytkownika Allegro "babilon 79", a konkretnie: http://www.allegro.pl/item354670939_nowy_canon_70_200_2_8_l_zwrot_250_zl _.html

Czy ktoś z Forumowiczów CB miał styczność z tą osobą? Jeśli tak to proszę o kilka słów.

Z góry dziękuję :)

Mnml
06-05-2008, 23:30
Ja probowalem sie z gosciem skontaktowac, ale niestety nie otrzymalem odpowiedzi ani na dwa maile, ani na SMSa. Jak dla mnie odpada.

Dragunov
07-05-2008, 08:16
W moim przypadku, odpowiedział na maila dość szybko. Czekam na więcej opinii.

Kliniak
08-05-2008, 18:07
Witam! Dwa miesiące temu kupiłem poza allegro od sprzedawcy "babilon79" obiektyw Canona 35/1,4L:-D . Kontakt mailowy i telefoniczny O.K. Odbiór osobisty /umówiłem się na dworcu PKP ze względu na szybkie połączenie powrotne/. Obiektyw nowy, z fabrycznym wyposażeniem, z niemieckim rachunkiem, z gwarancją europejską, no i w dobrej cenie ... Nie było żadnych przykrych niespodzianek. Tak więc, mogę Ci go polecić! Choć muszę się przyznać, że następne zakupy finalizowałem u Towersa...Zdecydowała opcja sprawdzenia sprzętu przed wysyłką. Przy zakupach "na odległosć" to bardzo wygodna opcja. No i wszystko było O.K. Pozdrawiam!