PDA

Zobacz pełną wersję : Sardynia - czy ktoś już focił/zwiedzał?



Nol
04-05-2008, 10:52
Czy ktoś z forumowiczów focił na Sardynii? Wybieram się tam pod koniec maja i oprócz przewodników i stron internetowych przydałyby mi się rady od osoby, która już tam była. Rzecz jasna chodzi o ciekawe miejsca - mam na myśli bardziej dziką naturę, niż stare bazyliki (kościołów się już we Włoszech naoglądałem).

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Khan
10-05-2008, 00:09
witaj, bylem na sardyni i jest piekna.. prawde powiedziawszy jesli chcesz focic nature.. to na kazdym kroku znajdziesz cos ciekawego.. Sardynia to skalisty brzeg morza, to piekne skalne rejony suche jak pieprz, sardynia to tez zielone lasy.. jest tak urozmaicona ze ciezko odpowiedziec... jedz i bedziesz zadowolony:) a jak znajdziesz "tafoni" taka osobliwosc sardynska to na jednej takiej skale strzelisz 100 fotek:)) poprostu raj

Nol
10-05-2008, 11:31
Dziękuję za rady... Przypomniało mi się, jak muflon kiedyś opisał mi Szwajcarię: "Szwajcaria to jeden wielki landszaft". Z Sardynią chyba jest tak samo. Jeśli wpadnie Ci coś jeszcze do głowy, to daj znać - będę wdzięczny :)

Khan
13-05-2008, 08:16
Jezeli jedziesz samochodem (promem oczywiscie) (ja zwiedzalem sardynie wlasnie w ten sposob) to polecam polaczyc sardynie z korsyka!!! korsyka bardziej mnie zauroczyla. sardynia jest raczej plaska i sucha.. korsyka bardziej zroznicowana i oprocz pieknych wybrzezy, sa gory, zielone gaje i piekne skalene gorskie rejony zwane "malymi dolomitami" srodek korsyki (Col de Bavella) ale oczywiscie sardynia jest sliczna i znajdziesz wiele ciekawych miejsc.. ja sardynie znam bardziej pod katem wspinania... wiec rejony skalne.. ale oczywiscie zwiedzilismy i inne ciekawe miejsca.. milego urlopu i mamietaj o naladowaniu akumulatorkow do aparatu.. :))) hehhehe

robgr85
13-05-2008, 14:18
milego urlopu i mamietaj o naladowaniu akumulatorkow do aparatu.. :))) hehhehe

i przełożenia ich z ładowarki do aparatu/gripa/torby ;);)

czekam na fotorelację z wycieczki.