PDA

Zobacz pełną wersję : Konkursik



hazan
30-04-2004, 02:45
To moze teraz kiedy sie juz forum rozkrecilo jakis maly konkursik foto ??

Nagrode tez jakas wymyslimy :)

piotrkula
30-04-2004, 14:09
ja to mam mieszana uczucia co do konkursow. dobrze jak sa ale jeszcze lepiej jak ich nie ma, no bo jak porownac zdjecie 'portretowe' z pieknym robakiem wychadzacym spod liscia, jak prownac spokojny pejzaz z dynamicznym reportazem, jak porownac zdjecie czarno-biale z kolorowym, oba niosa zupelnie inne emocje? moze ja sie nie znam ale bez sprecyzowania tematu i konkretnych regol to chyba sie nie da, bedzie tak jak za pierwszym razem, duzo dyskusji nad tym ile ps mozna uzyc zeby zdjecie bylo jeszcze zdjeciem.

ale to moje skromne zdanie, mozna sie z nim nie liczyc :(, ale mozna tez sprecyzowac na czym konkurs mialby polegac :)

Vitez
30-04-2004, 16:44
Ja raczej nie biore udzialu w konkursach. Za duzo fatygi z wybieraniem zdjecia, przygotowaniem, zrzekaniem sie praw autorskich ;) , za duzy problem z subiektywnoscia ocen i niescisloscia kategorii...
Mi wystaczy ze wrzuce gdzies fotke i ktos powie "o, ladne" a nie wygrywac jakies konkursy.
Ale jak bedzie jakis do ktorego akurat bede mial bardzo odpowiednia fotke to pewnie zameiszcze 8)

hazan
30-04-2004, 17:17
Ja raczej nie biore udzialu w konkursach. Za duzo fatygi z wybieraniem zdjecia, przygotowaniem, zrzekaniem sie praw autorskich ;) , za duzy problem z subiektywnoscia ocen i niescisloscia kategorii...
Mi wystaczy ze wrzuce gdzies fotke i ktos powie "o, ladne" a nie wygrywac jakies konkursy.
Ale jak bedzie jakis do ktorego akurat bede mial bardzo odpowiednia fotke to pewnie zameiszcze 8)

Troche za powaznie do tego podchodzicie - to ma byc lekk rozrywka - cos co sie robi dla przyjemnosci i checi pokazania swoich zdjęc.

DariuszM
30-04-2004, 17:58
można robić zadania tematyczne żeby uniknąć kwestii: portet czy robak :)

Vitez
30-04-2004, 22:05
Troche za powaznie do tego podchodzicie - to ma byc lekk rozrywka - cos co sie robi dla przyjemnosci i checi pokazania swoich zdjęc.

Po prostu nie mam czasu na wyszukiwanie, przygotowywanie i przesylanie zdjec do specyficznych konkursow.

hazan
30-04-2004, 23:42
Troche za powaznie do tego podchodzicie - to ma byc lekk rozrywka - cos co sie robi dla przyjemnosci i checi pokazania swoich zdjęc.

Po prostu nie mam czasu na wyszukiwanie, przygotowywanie i przesylanie zdjec do specyficznych konkursow.

Moze i ty nie masz ale jest jeszcze 300 innych osoób kótre mogą miec czas :mrgreen:

Vitez
01-05-2004, 21:20
Troche za powaznie do tego podchodzicie - to ma byc lekk rozrywka - cos co sie robi dla przyjemnosci i checi pokazania swoich zdjęc.

Po prostu nie mam czasu na wyszukiwanie, przygotowywanie i przesylanie zdjec do specyficznych konkursow.

Moze i ty nie masz ale jest jeszcze 300 innych osoób kótre mogą miec czas :mrgreen:

Cos cicho siedzi te 300 osob :roll: , jesli rownie aktywnie beda nadsylac zdjecia to "wyjdzie" ten konkurs :twisted:

hazan
01-05-2004, 22:12
Troche za powaznie do tego podchodzicie - to ma byc lekk rozrywka - cos co sie robi dla przyjemnosci i checi pokazania swoich zdjęc.

Po prostu nie mam czasu na wyszukiwanie, przygotowywanie i przesylanie zdjec do specyficznych konkursow.

Moze i ty nie masz ale jest jeszcze 300 innych osoób kótre mogą miec czas :mrgreen:

Cos cicho siedzi te 300 osob :roll: , jesli rownie aktywnie beda nadsylac zdjecia to "wyjdzie" ten konkurs :twisted:

LoL to Ci sie udalo - ale ja myśle że oni tylko czekają na sygnal :) i zaatakują w odpowiednim momencie :twisted:

DariuszM
01-05-2004, 22:14
no to dalej - nadajcie coś :)

Vitez
01-05-2004, 23:47
ja myśle że oni tylko czekają na sygnal :) i zaatakują w odpowiednim momencie :twisted:

oni czekaja i ONI tez ;) . Pamietaj... ONI sa wszedzie :twisted: 8)

mroczny
04-05-2004, 06:27
oni czekaja i ONI tez . Pamietaj... ONI sa wszedzie
Vitez nie kuś losu bo alien znowu wróci w kolejnym, w cieleniu, a tego to nikt by nie chiał :!:

5R
06-05-2004, 14:47
Ja tam jestem za, na konkursach jest zdrowa atmosfera może nie o tyle rywalizacji co pokazania innego spojrzenia na zadany temat, wymiana takich mysli procentuje kolejnymi pomysłami na zdjęcia - reasumując kreatywne wydarzenie w życiu forumowicza
pozdro
MK