PDA

Zobacz pełną wersję : [wuja] kaczka dziwaczka ...



wuja
12-04-2008, 21:52
kaczka dziwaczka ... :))

https://canon-board.info//brak.gif
http://img141.imageshack.us/img141/6750/1508779ao3.jpg]źródło ([IMG)[/IMG]

ewa_olsztyn
16-04-2008, 14:13
Teej!
A gdzie kaczka ma drugą nogę?
I czemu ją ten patyk w nieostrości w kaczy kuper kłuje?
A po co gałązka na górze sie rylo na wietrze i psuje kadr?
A co uzasadnia kadr w pionie, nie powiesz, że 2/3 nijakiej wody na obrazie? Jeżeli Ci zależy na Dziwaczce - wykadruj. W poziom się nie da - kaczka wypadnie centralnie, ale zostaw tylko kaczkę i kawałek pnia oraz troszkę wody w tle. A gałazkę z kaczego kuperka - wypackaj w PSie!

drakon
16-04-2008, 19:58
ale kaczka jest super świetne kolory

Paenka
16-04-2008, 22:37
Teej!
A gdzie kaczka ma drugą nogę?
I czemu ją ten patyk w nieostrości w kaczy kuper kłuje?


Bo to kaczka dziwaczka jak sama nazwa wskazuje ;)

Aleś się krytyczna zrobiła;) Wnioskuję wiec, że nieźle musiałaś mi osczędzić gdy ci pokazałam swoje "dzieła" ;)

ewa_olsztyn
18-04-2008, 12:24
Pytanie o kaczą nogę było żartobliwe Wuja zrozumie,
w połowie to mój ziomal :)
A reszta uwag - jak najbardziej serio.

Paenka! W odbiorze zdjęcia największą rolę odgrywa serce, czyli uczucia. Nawet jak się ktoś tego wypiera. Jeżeli zdjęcie budzi uczucia, łatwiej przymykamy oko na techniczne niedociągnięcia. Co innego krytyka cudzego zdjęcia - tu trzeba zauważyc wszystko: emocje, estetykę, artyzm, oryginalność, technikę i co tam jeszcze..
Ale najważniejsze i tak pozostaną uczucia - homo sapiens - wbrew nazwie - tak już ma.

Grzecho
19-04-2008, 22:04
servus,

kadr wg mie jest ok, zdjecia samego ptaka bez wody i pnia widac w atlasach, bardziej przeszkadza mi, ze kaczka stoi, chociaz powinna sie przewrocic, no chyba ze jest dobrze przymocowana :)

pzdrwm, Grzecho

LemonR
20-04-2008, 07:05
Ta kaczka pozuje lepiej niż nie jedna modelka :-) Osobiście wykadrowałbym w pionie tak aby kaczka była w górnym prawym rogu. Obecnie razi tylko patyk z prawej i za dużo nad głową.

wuja
03-06-2008, 10:09
Dzięki za sugestie/komentarze :))
pozdrawiam