PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia miesiąca - Marzec 2008 - WYNIKI!



Kubaman
06-04-2008, 21:48
Witam,

to już droga edycja naszej zabawy. Zdjęć wyraźnie mniej, może za to dyskusja po ogłoszeniu wyników będzie żywsza. Do końca głosowania nie dyskutujemy aby nie wypaczać rezultatów. Skróciłem nieco czas na głosowanie.

Tutaj wątek gdzie głosujemy: http://www.canon-board.info/showthread.php?t=32553

A tutaj regulamin:
http://www.canon-board.info/announcement.php?f=42&a=16


Zapraszam !

MrDeadhead
06-04-2008, 21:56
Tutaj wątek gdzie głosujemy: http://www.canon-board.info/showthread.php?t=32553

A tutaj regulamin:
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=32553


Kubaman: te linki sa takie same i oba prowadza do ankiety wiec jesli mozesz to popraw ten nizej na wlasciwy regulamin, jakby ktos mial problem z trafieniem :)

EDIT:
Napisales ze skrociles glosowanie, na ile czasu jest teraz? I mysle ze uwage o dlugosci trwania ankiety warto tez wrzucic do regulaminu.

Kubaman
06-04-2008, 22:12
link poprawiony

Vitez
07-04-2008, 01:43
Zdjęć wyraźnie mniej, może za to dyskusja po ogłoszeniu wyników będzie żywsza.

Proponuję jakiś tydzień przed terminem nadsyłania zdjęć pospamować i przypommnieć użytkownikom że taki konkurs się odbywa.
Ja np miałem kandydaturę a zapomniałem :( .

Nemeo
07-04-2008, 09:58
Proponuję jakiś tydzień przed terminem nadsyłania zdjęć pospamować i przypommnieć użytkownikom że taki konkurs się odbywa.
Ja np miałem kandydaturę a zapomniałem :( .

Dobry pomysł z tym przypomnieniem, bo ja niestety też zapomniałem.:(

adamek
07-04-2008, 10:17
Ja też uważam żę dobry pomysł z przypomnieniem.
A może warto by było, by zdjęćia można było wysyłać do 2-go dnia kolejnego miesiąca?
Bo czasami się zrobi coś fajnego 31 marca i nie ma kiedy tego wysłać...
Chociaż przyznaje się bez bicia, że też mi wyleciało z głowy wysłać fotę. ;)

comatus
07-04-2008, 10:32
Po frekwencji w tej odsłonie widać, że wiele osób zapomniało (ja też).

BuRton
07-04-2008, 21:40
Proponuję, żeby zamiast smyczy z logo Canon-Board zamówić chusteczki ze supełkiem :) dla "zapominalskich" .

tomeklata
08-04-2008, 18:35
He, he . A ja wysłałem fotkę o czasie i nie mam jej w glosowaniu marcowym :(((
...pewnie coś spieprz.... trudno

Flanel
10-04-2008, 19:02
Jaki jest next termin ?

adamek
10-04-2008, 21:52
zakładam, że koniec kwietnia. :)

ewa_olsztyn
11-04-2008, 07:57
No właśnie. Terminy - też zapomniałam.. Szkoda. Myślę, że warto dać symboliczne 3 dni, czyli termin wstawiania do trzeciego dnia następnego miesiąca, niż ten, którego konkurs dotyczy?

Kubaman
11-04-2008, 08:46
a jak zapomnicie do 3 to zrobimy 8? nie

Vitez, dobry pomysł z przypominajką.

ewa_olsztyn
11-04-2008, 12:58
a jak zapomnicie do 3 to zrobimy 8? nie

Vitez, dobry pomysł z przypominajką.

Moze i tak.
To i ja sobie tu przy okazji "spam-nę" - jak mi Hazan nie zmienia adresu mailowego na koncie, żebym mogła sobie haso przypomnieć, a mój komputer się zbiesi i przestanie mnie pamiętać, to se będę musiała nowe konto załozyć.. Hazan wie na jaki adres ma zmienić, i Vitez wie..
Jadę na wieś na weekend. Tamtejszy komputer mnie nie pamięta, więc - do zobaczenia w poniedziałek!

Goose
11-04-2008, 21:57
Zdjęcia słabe, wręcz tragiczne. Chciałem oddać głoś ale się powstrzymałem, gdyż na żadne, dosłownie ŻADNE zdjęcie nie warto głosować.

ewa_olsztyn
14-04-2008, 13:07
Zdjęcia słabe, wręcz tragiczne. Chciałem oddać głoś ale się powstrzymałem, gdyż na żadne, dosłownie ŻADNE zdjęcie nie warto głosować.

Bardzo surowy osąd Goose. Nie będę polemizować, bo regulamin wyraźnie tego zakazuje w trakcie głosowania. Dla mnie najważniejsze jest to, że ten konkurs jest, że obchodzą nas nie tylko zdjęcia kafelków, ale fotografia w ogóle. A to, co dobre, rodzi się zwykle w bólach.
Więc ja trzymam kciuki za "fotografię miesiąca".

ewa_olsztyn
23-04-2008, 10:38
Przypominam o przypominajce - koniec kwietnia się zbiliża.. ;)

Kubaman
27-04-2008, 21:25
Witam,
zakończyła się ankieta w naszym marcowym wydaniu konkursu Fotografia Miesiąca.

Zwycięzcą został kolega MrDeadhead za zdjęcie numer 4 z sondy.
Uzyskał 75 głosów co stanowi 36.06% oddanych głosów.

Gratulacje!

P.S> tu można dyskutować walory edycji Marzec 2008

sniper88
27-04-2008, 22:01
No to gratulacje dla zwyciezcy:p
Ja sie przyznaje do popelnienia #3:)

MrDeadhead
27-04-2008, 22:31
Szczerze mowiac to jestem niezle zaskoczony tym ze udalo mi sie wygrac (wlasciwie to bylem zaskoczony juz od poczatku widzac ze ludzie wogole na moje zdjecie glosuja).
Jak to mawiaja, zeby zrobic dobre zdjecie trzeba byc we wlasciwym miejscu o wlasciwym czasie i dostrzec to co trzeba. Mi sie to posrednio udalo, no ale z tego co widac po opiniach (ze niski poziom zdjec w tym miesiacu) nie udalo do konca. Sam sie przyznaje bez bicia ze warsztat u mnie momentami lezy i probami jakos staram sie go poprawiac. Domyslam sie tez, ze gdyby tyle osob nie zapomnialo powysylac zdjec za marzec to watpie zebym cokolwiek osiagnal ale tym razem sie udalo i sie ciesze.
Dzieki wszystkim ktorzy glosowali na moje zdjecie :)

Aaa, to z Toba sniper takie zaciete boje toczylem ;) Gratuluje niezlego ujecia :)

BuRton
27-04-2008, 23:04
Gratulacje od autora zdj.nr.1 :) . Uważam, że wygrało najładniejsze.

Pozdrawiam