PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z akumulatorkami



DogeatDog
14-05-2005, 22:25
witam , zakupiłem pare dni temu canona a510 i do tego dokupiłem zestaw akumulatorków wraz z ładowarką (PIXO 2200mAh NiMH) którą poilecił mi sprzedawca , rzekomo używając takiej samej... jednak po powrocie do domu rozczarowałem sie troche bo na 4 bateriach czyli 2x2 pobawiłem sie aparatem jakies 1,5 h i cały zestawik nadawał sie do ładowania (loł pałer), nie wiem , ale moim zdaniem jest to troche mało... bardzo prosze o wasze opinie na temat akumulatorków do tego własnie aparatu (bądź podobnych, a520) może ktoś ma jakis sprawdzone (BP , Energizer itp....) z góry dzieki za odp

Alv
14-05-2005, 23:31
a ęstrukcje czytał?;) W moim kompakcie pierwsze ładowanie poszło z fabrycznej baterii. Trwało to mniej wiecej 1,5 h. Najpierw ładuje sie taki wewnętrzny aku do podtrzymywania tych wszystkich pierdół typu data i takie tam. Nie zniechecaj sie. Załaduj ponownie i zobaczysz, że bedzie lepiej;)

Vitez
15-05-2005, 18:25
Pobaw sie jeszcze pare dni , za kazdym razem w pelni ladujac i rozladowujac akumulatorki i dopiero daj znac ile trzymaja.

DogeatDog
15-05-2005, 21:01
... instrukcji nie było w ładowarce ,a w instrukcji od canonka do tego momentu jeszcze nie doszedłem (jest to gdzies pod koniec dopiero) ale teraz to juz wszystko jasne :) dzieki ze szybką odpowiedz a jak bede dalsze problemy to napewno bede pisał :)

pozdr