PDA

Zobacz pełną wersję : 40D na camerapricebuster



djcargo
02-04-2008, 23:48
Witam,
znalazłem na forum stronkę http://www.camerapricebuster.co.uk/prod576.html i cena 40d w tej porównywarce jest baaardzo atrakcyjna jak dla mnie :)
Czy możecie polecić jakiś sklep z wymienionych tam i sprzedających w tak dobrej cenie? Czy to nie są jakieś wałki, że po cashbacku cena dochodzi do 2200 zł (bez doliczania kosztów przesyłki)?

P_i_t_t
03-04-2008, 08:55
djcargo - to nie żaden "wałek" - taka wyspiarska rzeczywistość :)

Nie korzystałem co prawda z pierwszych dwóch sklepów, ale np trzeci na liście Dixons to naprawdę duuuuża firma (coś w stylu polskiego MM), więc nie ma się o co martwić. Daje to też pojęcie o średniej cenie - więc jeśli jest ona dla Ciebie atrakcyjna to jak najbardziej warto.

W razie jakiś ewentualnych pytań czy też problemów w "lokalnym" kontakcie ze sklepem chętnie pomogę :)

Pozdr

djcargo
03-04-2008, 19:08
Właśnie nie wiem czy w ostatecznym rozrachunku będzie się to opłacało.
Ktoś już tak kupował będąc w Polsce?
Mam znajomą w UK, która może mi odebrać paczkę i przesłać do Polski, ale zastanawiam się nad wszystkimi ukrytymi kosztami (zwłaszcza prowizją banku za przelew czy płacenie kartą związane z przewalutowaniem).
U nas można kupić 40d za ok. 3300 zł, w UK ok. 2700 zł. Pytanie tylko ile musiałbym do tej sumy doliczyć. Bo jeśli zmniejszy się np. do 100-150 zł to szkoda zachodu jak dla mnie...

Chris_11
03-04-2008, 19:41
Skoro masz tam znajomą, to dlaczego nie kupisz u nas funtów, zapakujesz w kopertę i heja. Znajoma kupi, odbierze, zapakuje i wyśle... Bez prowizji, bez przewalutowania, bez problemów. ;) ;)

Relison
03-04-2008, 23:34
Hej ja kupowałem 70-200 w Wilkinson cameras i mogę polecić paczka przyszła super zabezpieczona w ciągu 2 dni. A co do płatności to pomyśl nad założeniem sobie konta w funtach w Polsce (np w WBK bezpłatne przez pierwszy rok) i wtedy na pewno wyjdzie taniej przelew niż z przewalutowaniem. A prowizji poszukaj w tabeli opłat i prowizji na stronie banku