PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o opinie



oszczepnik
27-03-2008, 21:30
Witam
Mam małą prośbę, jeśli znajdziecie chwilę to zerknijcie na moje fotki i oceńcie je, będę bardzo wdzięczny za poświęcony czas i opinie.8) Adres stronki http://www.fotokos.selia.pl

lux
27-03-2008, 22:47
już miałem wyłączyć stronkę jak czekałem 30s z napisem Loading.... jak się doczekałem, to po drugiej fotce już mi się nie chciało czekać.....

fliegermaus
27-03-2008, 22:55
Niektóre zdjęcia całkiem fajne, np. piąte z kolei w dziale Krajobrazy.

A przy okazji z innej beczki: szukałem ostatnio jakiegoś serwisu, gdzie mógłbym stworzyć we własnej domenie galerię w jakiejś ładnej szacie graficznej nie pisząc wszystkiego samemu. Nie znalazłem nic ciekawego i zdecydowałem się na bloga w blogspot.com.
Widzę natomiast w stopce Twojej galerii, że używasz selia.pl. Na pierwszy rzut oka to właśnie to, ale na drugi... dlaczego tylko 1GB transferu miesięcznie? To jakieś żarty. Jak oceniasz jakość ich usług?

Mellan
27-03-2008, 23:00
Stronka sympatyczna, gładka nawigacja, zero przestojów.
Wiele naprawdę świetnych fotek i kilka trochę jakby przypadkowych, pewnie z szufladki z sentymentu zamieszczone.
Wiesz, zdjęć jest wiele, ale bez tytułów, więc trudno jest wskazywać na konkretne pozycje, a szkoda.
Pozdrawiam

oszczepnik
27-03-2008, 23:27
Co do selia.pl to powiem, że całkiem z przypadku wykupilem u nich i narazie na 6 miesięcy, Problemy, cóż wiele osób pisze, że dość wolno się ładuje (podobno przez to, że we flaszu), nastpęna sprawa, nie można edytować wielkości i rodzaju czcionki - uważam, że to porażka. Co do 1 Gb transferu, jak dla mnie nie ma problemu, a no i brak księgi gości:) Nie wiem czy zostanę u nich może znajdę w między czasie coś innego.

lux - więcej cierpliwości nie wiesz, że na dobre rzeczy zawsze trzeba czekać :D:D:D:D:D

pozdrawiam
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Stronka sympatyczna, gładka nawigacja, zero przestojów.
Wiele naprawdę świetnych fotek i kilka trochę jakby przypadkowych, pewnie z szufladki z sentymentu zamieszczone.
Wiesz, zdjęć jest wiele, ale bez tytułów, więc trudno jest wskazywać na konkretne pozycje, a szkoda.
Pozdrawiam
hmm właśnie przez brak edycji wielkości napisów nie ma sensu nazywać tych zdjęć, bo literki są tak małe, że chyba z lupą. Choć niejednokrotnie by się przydało...ale może jak zmienię usługodawcę :) to będzie lepiej
pozdrawiam

bartosz108
28-03-2008, 00:48
Zdjęcia spoko.
Niektóre zaniżają wysoką ocenę całości.
Postaraj się podchodzić do zdjęć bez sentymentu.
Ogólnie jakość jest na tyle wysoka, że na twoim miejscu zrezygnował bym z tych białych ramek i innych wodotrysków jak na przykład biała winieta itp.
Takie sprawy ratują kiepskie foty, a fajne lepiej się ogląda bez białych ramek.
Powodzenia
B

oszczepnik
28-03-2008, 14:31
A mógłbyś zajrzeć jeszcze raz i pokierować mnie na konkretne słabe fotki :) będę wdzięczny, opisz je np: Portret 2 od prawej czy jakoś tak :D
pozdrawiam

oszczepnik
28-03-2008, 21:03
hmm 201 odwiedzin i tylko dwie opinie, dziwne, albo słabe foty albo lenistwo :D
pozdr
p.s no dalej nie bać się :)

bartosz108
28-03-2008, 22:24
A mógłbyś zajrzeć jeszcze raz i pokierować mnie na konkretne słabe fotki :) będę wdzięczny, opisz je np: Portret 2 od prawej czy jakoś tak :D
pozdrawiam

Portret pierwsze do wywalenia
Sepia do wywalenia zastanowiłbym się czy pierwsze powinno być na początku
Prace typu angels of ... może w osobnym dziale
Panorama jest za mała i mdła coś tam z lewelsami popracuj.

Co tu dodać
Nie licz wejść na stronę tylko rób foty.
DUUUUUUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ ŻŻŻOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!FOT
Jest kilka bardzo ciekawych zdjęć.
Z przyjemnością za rok zobaczę co nowego jest na stronie.
pozdrawiam