PDA

Zobacz pełną wersję : Skanowanie slajdow w Wawie.. gdzie dobrze to zrobia?



JaBlam
26-03-2008, 14:52
Hejka. Mam pytanko do osob, ktore skanowały slajdy w Stolicy. Czy macie jakies sprawdzone zaklady ktorym mozna powierzyc slajdy do przeskanowania? Wiem ze zdarzaja sie przypadki labow gdzie klisze powracaja do wlascicieli porysowane, uszkodzone, same skany pozostawiaja wiele do zyczenia, nie wiem czy podobnie moze dziac sie ze slajdami.

Bardzo bede wdzieczy za polecenie jakiegos dobrego miejsca gdzie mozna to zrobic.

Albeert
07-09-2008, 23:06
Podbijam temat bo też byłbym ciekaw opinii forumowiczów. Chciałbym zrobic kilkadziesiąt odbitek ze slajdów w formacie 20x30 i jeśli dobrze pamiętam to najpierw to trzeba porządnie zeskanowac. Kiedyś próbowałem w RelaxFoto za domami centrum ale wyniki były różne... Jest jakaś alternatywa w stolicy?

fret
07-09-2008, 23:34
Nie wiem, czy jest, ale z pewnościa była. Od czasu zakupu cyfry nie korzystam, ale jest zakład w okolicach przecięcia się trasy toruńskiej i broniewskiego (nie piszę o skrzyżowaniu, bo to bardziej skomplikowana figura :) ). W pawilonie na piętrze, firma mała, ale ok.

endrju
08-09-2008, 00:06
Zapewne chodzi o "Fotografa" na Al. Reymonta 12.

Albeert
08-09-2008, 00:13
Byłbym wdzięczny za jakieś bliższe wskazówki topograficzne. W tym supermarkecie?(dawna Billa) Nie mogę skojarzyc istnienia pawilonów w tym miejscu. Choc jutro jak podjadę to się przekonam.

Albeert
08-09-2008, 00:15
Dzięki Endrju za podpowiedź!

Krzychu
08-09-2008, 06:40
Dzięki Endrju za podpowiedź!

Kiepska podpowiedź, gdzie Reymonta a gdzie Trasa Toruńska...
Ww. zakład znajduje się po przekątnej od byłej Billi w takim pawilonie ze sklepem meblowym bodajże...

Albeert
08-09-2008, 07:37
No to już wiem :)