PDA

Zobacz pełną wersję : serwis canona w UK lub londynie



oxc
25-03-2008, 19:06
witam!
mam pytanie odnosnie serwisu canona w UK, a w szczegolnosci w okolicy londynu. moze jest ktos na forum kto ma jakies doswiadczenia, gdzie lepiej, pewniej, i taniej. sytuacja w UK wyglada troche inaczej niz w polsce, poniewaz autoryzowanych serwisow canona jest 10, z czego 5 punktow zajmuje sie naprawa lustrzanek. chodzi mi o serwis pogwarancyjny, poniewaz w mojej leciwej 10D wysiadl autofokus, wiec zaplata za naprawe wchodzi w gre.
w okolicy londynu sa 2 punkty, jeden prawie w centrum: Fixation, 250 Kennington Lane SE11 5RD, gdzie podaja na stronce mniej wiecej cennik uslug www.fixationuk.com. Jest tez i drugi, glowny punkt canona tuz na polnoc pod londynem: Unit 130 Centennial Park, Centennial Avenue,Elstree Hill South, WD6 3SE, gdzie niezabardzo mozna znalezc cennik uslug. no i chodzi mi tez o nastawienie do ludzi, mam nadzieje ze nie jest podobnie jak na zytniej.

co ciekawe glowny punkt canona miesci sie rzut beretem od siedziby sigmy, ale to i dobrze, bo jakis miesiac temu popsula sie moja sigma 15-30, wiec oddalem tam do naprawy, teraz jak odbiore sigme to pewnie zajade do canona i oddam ta 10D, tak wiec czeka mnie pielgrzymka po serwisach... ciekawe ze tak nagle wszystko naraz zaczelo sie psuc:confused:

elmalier
26-03-2008, 16:20
hmm, wydaje mi sie ze i tak już sobie wszystko zadecydowałeś?:)