PDA

Zobacz pełną wersję : Ile na giełdzie kosztuje 17-40L?



asdfasfd
24-03-2008, 11:44
Ile na giełdzie kosztuje 17-40L? Wie ktoś może? Mam na myśli nówkę z gwarancją canona obejmującą Polskę.

TomS
24-03-2008, 13:10
wystarczy zobaczyć na allegro nic trudnego

asdfasfd
24-03-2008, 14:59
Z tego co pamiętam to ceny na giełdzie są zazwyczaj zupełnie inne. Pytam się bo może ktoś ostatnio był i wie.

Goomis
24-03-2008, 17:23
A gdzie są ogólnie giełdy foto? Za pewne w Wa-wie ale gdzie dokładnie no i czy jest ich kilka czy tylko jedna? Jak kilka to gdzie? Bo coś kiedyś słyszałem o jakiejś giełdzie foto i że tam bywają różne sprzęty również jakieś starocie ciekawe i nie drogie?

Yenox
24-03-2008, 17:33
W Warszawie: http://www.gieldafoto.eu/

asdfasfd
24-03-2008, 19:49
Giełda jest, a razem z nią wysokie ceny :/ lepiej i pewniej jest przez internet, przynajmniej nikt nie kręci ze sprzętem niewiadomego pochodzenia, jakoś się do giełdy zraziłem. Jedyne co mi się podoba to ten fajny stary sprzęt i różne rzeczy z których można sobie coś fajnego zmontować. Na piętrze są fajne, stare książki, wszystko ładnie wytłumaczone jest bez owijania w bawełkę i gadania o zielonych porstokącikach "auto".

Wracając do pytania... ile tam kosztuje 17-40?

Allensteiner
25-03-2008, 15:32
Rok temu kupiłem właśnie 17-40 na giełdzie,
Z cenami było śmiesznie, bo goście, którzy reklamowali się na allegro (pisali nawet nr stanowiska) podawali już człowiekowi "z ulicy" ceny wyższe niż na aledrogo :)

W końcu wziąłem od sprzedawcy bea-błysk, czy jakoś tak, z ceną taką jak na allegro - nówkę i z gwarancją sprzedawcy i jestem zadowolony do dziś. Oglądnąłem i przetestowałem na szybko dwie sztuki, były praktycznie takie same.

ERR
31-03-2008, 12:47
Ceny są wyższe niż w sklepach internetowych, a wybór wcale nie jest szeroki. Na giełdzie jest tylko to co obecnie notuje wysoką sprzedaż, próżno szukać sprzętu pentaxa czy fuji. Zapomnijcie nawet o wyprawie na giełdę celem zakupu Tamrona 17-50 f/2.8.
Dla mnie jest zbyt tłoczno, a światło takie, że ciężko ocenić stan sprzętu. Przychodzę tam z sentymentu (kupuję trochę starszego sprzętu). Może to krzywdząca opinia, ale zdecydowana większość sprzedających sprzęt cyfrowy nie ma wiedzy w tym temacie ; fotografia to zdecydowanie nie jest ich pasja.

jools
31-03-2008, 16:53
ja kupowałem u gościa z fototaniej (http://www.fototaniej.pl/)
cenowo ok, można coś utargować i ewentualnie wcześniej się na coś konkretnego umówić, gość trochę zakręcony ale ogólnie sympatycznie